Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.602
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Dali neko zna u kojoj četvrtini je Lesor dobio tehničku?
Ovo sam pitao iz razloga što mislim da je Lesor napravio i ličnu grešku i dobio tehničku u 4 č,zatim je Anđuša zaustavljen u kontri i onda je komentator rekao da je to 3 timski ali na ekranu je stajalo 2 timski i ako nisam pogrešio u vezi Lesora onda su nam maznuli jedan faul koji je itekako uticao na na daljni tok igre. Možda je sve to zbog puno piva pa sam pomešao stvari.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Od muke ulazim na forum nedje u trecu kad su nas probijali kako su htjeli, a kapiten nas kopao, i mislim se da li da postavim pitanje vazi li isto za kapitena... I napisem poruku, krenuo da posaljem i stanem, i bas u tom trenutku prodje mi misao kroz glavu, sta ako nam kapiten donese pobjedu na neku foru, takav je to igrac, cudan. Izbrisem poruku i izadjem sa foruma, upravo se to i desilo i hvala dragom Bogu da je tako.
Evo mali pokazatelj kako se meni jebu misli i koliko sam nervozan dok igramo, ali kad vidim Zeljka da je jos nervozniji onda se nedje i smirim malo. Uzivajte u pobjedi braco i sestre, zasluzili smo je.
Ne vazi isto za kapitena. Za kapitena 3 meseca :D

Ovo sam pitao iz razloga što mislim da je Lesor napravio i ličnu grešku i dobio tehničku u 4 č,zatim je Anđuša zaustavljen u kontri i onda je komentator rekao da je to 3 timski ali na ekranu je stajalo 2 timski i ako nisam pogrešio u vezi Lesora onda su nam maznuli jedan faul koji je itekako uticao na na daljni tok igre. Možda je sve to zbog puno piva pa sam pomešao stvari.
Dobro si uocio, ali tehnicka se ne racuna.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ovo sam pitao iz razloga što mislim da je Lesor napravio i ličnu grešku i dobio tehničku u 4 č,zatim je Anđuša zaustavljen u kontri i onda je komentator rekao da je to 3 timski ali na ekranu je stajalo 2 timski i ako nisam pogrešio u vezi Lesora onda su nam maznuli jedan faul koji je itekako uticao na na daljni tok igre. Možda je sve to zbog puno piva pa sam pomešao stvari.
Koliko sam ja video sudija mu je svirao tehnicku zbog flopinga, a onda je dobio odmah cetvrtu licnu posle toga. Tehnicka koliko znam se ne racuna za bonus, osim ako sad ja nisam nesto pobrkao sto je vrlo verovatno posle ovakvog meca.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Mnogo bitna pobeda polako se slažu kockice. Samo da nas povrede zaobiđu i da ova ekipa bude u treningu jedno mesec dana. Bice sexa od NG i to opasnog.
Mora 3/3.
Bas mi je drago sto je i Nunn osetio brata Zeka. Još jedna recka za ciganski klip.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Ova pobeda moze da pokrene mogo toga! Bravo ekipi, bravo Zek i hvala kapitencino! Opet ekipa nosena hukom sa tribina uspela da se vrati i pobedi. Ludo i nezaboravno, idemo dalje, 1/3!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.798
Локација
Beograd
Timska pobeda, a znači više, nego da smo dobili +10-15. Ide sigurno u red antologijskih(jbg cigani, žao mi je(u stvari, nije mi žao)).
Na početku da kažem da mi se mnogo dopada ono što je već probano protiv Borca, a sada nastavljeno, a to je jako visoka petorka, gde je Smajli neka trojka, u tom trenutku sa Zekom i Kaminskim u petorci, trebaće vremena, ali mislim da je Željko našao novi gral u evropskoj košarci, bukvalno je Smajli hodajući mismeč, a odbrana ako se lepo utegne, ne trpi, kapiram da komotno to može i sa Kabolkom da se igra.
Druga stvar, brat Zakari, au, kakav meč leptejebo! Posle njega PJ, lik je nebrušeni dijamant i dalje, a deli asistencije bolje, negoli bilo koji naš plej daleko unazad, a da to pamtim, pritom je dao možda najbitniji koš na utakmici, trojka na -8, svima se muda stegla, plus osim brzanja zadnji minut, pokidao produžetak.
Kaboklo, odmah iza PJ, sa ona dva ofanzivna skoka, kad smo bukvalno u provaliji, jedan napad da smo promašili, kraj priče, plus odbrana i rad nogu večeras, perfektan!
I naravno, kapiten, on muda vezuje oko vrata, da bi mogao da hoda, to je pravi igrač, promašiću 19 šuteva, ali u pripremi za 20-i, kao da nije bilo prethodnih 19, a ako uđe, najebali ste! Tek će da plodi!
Kaminski povukao 1/4, totalno popizdeo za faul koji nije napravio, sada čitam i jak udarac u rebro dobio, nadam se da je ok. Naneli, mora odbranu jače u piku, bukvalno iza zgrade basketica je to radio, ali opet neprimetno i kad je falilo, fino odradio napad.
Smajli malo da se iskulira, ali tomahavk radi najjače u Evropi, ima nešto i vrlo malo mu fali da bude najjača 4 u EL.
Poseban pozdrav liku kojeg sam pljuvao, Denisu Rodmanu Anđušiću!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kad se arena nije raspala posle Panterovog pasa za Ledeja. Brutalno. Gorelo je.
Matijas jednostavno ne treba na avion s njima.Kaboklo iskidao odbranu.
Napred Partizan
P.S. Realno bilo nas je 25000 večeras u areni
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.630
Ovako hladne glave nakon utakmice, smireno imam da izjavim...

TOOOOOOOOO MAJSTORI!!!!!!!!! I NA TERENU, I NA KLUPI!

KEVINE, LJUBIM TE U TU GUZICU KAMERUNSKU!

ZAK, AKO IMA POZITIVNIJE LUDJEG SPORTISTE IGDJE OD TEBE, NEKA MI UVENE LIJEVA NOGA!

PJ, NASTAVI DA IH SKOLUJES!

Uz dodatak da je Lesor dao primjer svima kako se ponasa u utakmici protiv bivseg kluba koji ti znaci. Pokidao, a ni jedan kos nije slavio. Na kraju, srdacan pozdrav sa cijelim timom. Nista manje od Matije nismo ni ocekivali.

LUDNICAAAAAA!!!!

Nazalost, potpuno je nerealno da pobijedimo i sljedece dvije utakmice u Beogradu. Ova pobjeda nas je previse iscrpila, tako da nam zasigurno slijede dva poraza. To je vec rijeseno.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Najvažnija stvar iz vecerasnje utakmice je da smo videli da moze da se odigra i odbrana, i da ima energije, i skoka i da moze pametno da se gradi, sto je pola skoka.. Kad se jos malo adaptiraju bice to ok sve, ostaje zal samo sto smo mogli makar jos 2 pobede da imamo
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Pogledao sam jos jednom mec, neverovatno sta smo izvukli, na 4:15 do kraja imali smo -10.
Ludacka energija zadnjih 5 minuta, odlicna odbrana Kabokla, a i timska.
Zek igrac utakmice, iako je kapiten povukao na kraju.
PJ odlicna utakmica, a moze jos puno bolje.
Rezervi imamo u Frenka, Aleksu, Ponitke i Nanelija.
Smajli takodje solidan, u prvom poluvremenu je imao lose sekvence, u drugom odlicne.
Nadam se da ce nam ova pobeda vratiti elan pred jos jedne vazne i teske utakmice u utorak protiv Monaka.
U pobedi se ne ponesi u porazu se ne ponizi.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Šta smo mi večeras pregurali i okrenuli, pa svaka čast!
Ovakva pobeda je tako ogromna inekcija samopouzdanja, da to nije normalno.
Ne znam koga bi više ishvalio od igrača, bukvalno su svih 12 učestvovali u pobedi.
Inače, drugar pored mene je 3 puta umro i oživeo, počeo čovek na telefonu da lista slike žene i dece, mislio to je to od njega :D
Reanimirao ga Kevin kapiten :D
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
118
Reaction score
265
Локација
Zemun

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Veceras su se lepo videli obrisi odbrane koju Zeljko cilja i pokusava da dovede do savrsenstva. Otpocetka sezone to izgleda lose, negledljivo, za promeniti, a u stvari je samo proces uigravanja. Taj proces zahteva period sezone sa losom igrom, gde se insistira na milion stvari, ali kad to legde uhh. A pocinje polako.
Cestitke najvise Zeku, ono je neverovatan igrac i neverovatan sportista. Predobro sto je takav igrac kod nas 3 sezone.
Monako i Milano makar 1/2 . Nakon toga ce vec polako moci da se prave kalkulacije, one prave grobarske, koliko nam sta treba i gde :D
I mnogo treba da uzivamo ljudi u ovome, uvek je pitanje dokle ce trajati.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Sto kaze Cik, tacno najbolja nasa utakmica do sada. Ne mogu da zaspim od euforije.
Svi su najbolji bili. I Tristan je bio najbolji.
Brat Lesor, covjek emocija. U rangu sa Lazmeom i Mozlijem.
Ovaj Partizan je za nijansu bolji od proslogodisnjeg. Neki su vec pisali pa da se slozim, glavno pitanje je koliko ce biti agresivan Douzer pri napadu na kos. Kada bi samo malo otkacio bilo bi strava.
 
Top