Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.644
Reaction score
5.461
Neka me ispravi neko ako gresim ali mislim da slobodna bacanja nismo sutnuli od onih Zekovih u 3/4 pa do onih Panterovih na kraju. Znam sigurno da nisu bili u bonusu kada je poceo OT. Opet na tu perfidno jebu sudije kao i protiv cigana u pireju. Znaci celu cetvrtu i ceo produzetak. Ej breeee...
Da smo imali Pantera u ovim prethodnim utakmicama (Bajern,Baskonija, Efes) dobili bismo barem jednu. Toliko. Napravili su nam pred kraj trece i u cetvrtoj ja misilim seriju 22 ; 6 i to smo preziveli i nerealnu trojku tu sam mislio da je gotovo,i to smo preziveli. Moralo je negde da se vrati. Sad da iskoristimo ovo ide duplo kolo.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Lep dan danas a? :D Probudih se s migrenom, al ne mogu da razmišljam o tome, već zamišljam duplo kolo u Areni...

Zek počeo da pogađa ono što je prošle godine pogađao zatvorenih očiju a do sad je izlazilo...
PiDžej imam utisak da je konačno pustio ruku i krenuo ka košu, par koševa je pogodio pod full kontaktom, što je odmah dalo drugu dimenziju igri u napadu... Kad sam kod toga, sad ponovo imamo i Kepa koji vuče dva igrača za sobom...
Nsmo dozvolili da imaju po 3 napada svaki napad kao što je često bivao slučaj... Kaboklo zver u oba smera :D

Negativno... Frenk. Da jede živo meso da popravi krvnu sliku pod hitno, sa njim na neophodanom energetskom nivou pitaćemo se svašta ove godine...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Kakvo je uživanje ući na forum i čitati nekoliko stranica pozitivnih postova nakon velike pobede, melem za dušu.

Panter je najbolji napadač u EL, sve je drugačije sa njim na terenu makar nemao ni jedan poen, odbrana se koncentriše na njega. A opet, kad dođe momenat da mora neko na muda da pogodi, lopta ide njemu i iako znaš šta će uraditi, ne možeš da ga odbraniš. Čovek je elitni šuter sa perimetra. Od Bogdana i Kinzija nismo imali takvog skorera sa distance.

Anđušić 8 skokova. :respectDa li mu je to rekord karijere i to u 32. godini? :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.737

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Odgledao utakmicu , konferenciju , reprizu , i jos sat posle toga nisam mogao zaspati, a nisam imao ni snage da pisem.Jutros mrtav na posao ali ne zalim. Zbog ovakvih utakmica i ovakve srece posle nje vredelo je cekanje da igramo evroligu i sve ostalo.
Za neku analizu moracu i drugu reprizu da odgledam :D
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
512
Reaction score
3.239
Локација
Nis
Al smo odigrali mocno poslednju sekvencu i produzetak,au.Uzivanje za gledati

PJ sve bolji,ozbiljno napreduje

Panter posle onih ispucavanja mislio sam da do 12 igramo nece ubaciti nista.Svaka mu cast za one poteze i najbitnije poene
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Како лако падамо у еуфорију. Када губимо, дрвље и камење, а кад се добије освајамо НБА прстен. Имамо наредне седмице дупло коло са такође две опасне екипе. Кад би бар једну добили, ногама у дупе да се бијемо.
Биће сигурно поново падова у игри. Види се озбиљан напредак у игри. Ту смо у Београду наредних дана и верујем да ће Жељко припремити екипу за сва искушења. Зек и Кевин, знамо их сви какви су мајстори. На мене је синоћ Дожер оставио најјачи утисак. Могу да замислим какав ће да буде у другом делу сезоне.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Kad se kapiten svome timu vrati...
Bravo za igrace na istrajnosti, borbi i neverovatnoj energiji koju su uspeli da odrze i u produzetku. Sa ovakvim pristupom i energijom padace mnogi u narednim kolima. Samo da smo zdravi i da iskoristimo ovaj period igranja u Beogradu za trening i dodatno uigravanje.
Zeljkova kzs daje odgovore na mnoga pitanja, dileme i kuknjavu, koja se cak i ovde provlacila. Koliko god ih je tesko slusati cak i ova 2 retarda Rada i Rajko doprinose tome da se Zeljko "otvori" ne bi li njima i slicnima priblizio neke stvari.
Bravo za atmosferu kada se zakuvalo. Tome su najvise doprineli igraci svojim stavom, tribina je lutala veci deo utakmice pokusavajuci da ostatak hale impresionira svojim poznavanjem grckog.
Na srecu svi smo bili pravi kada je bilo najpotrebnije sto je uz desavanja na terenu dovelo do eksplozije u hali i osecaja da si ukrcan u zahuktali parni valjak kojim upravljaju Žoc i Kep sa ostatkom ekipe i da sa jos 20000 omadjijanih istomisljenika krecete da ravnate sve pred sobom :D
Parni valjak melje nema stajanja!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Auu..bas lepo vece,vrhunsko!
Moze da upadne u red onih koji se posebno pamte,a sve zbog one lude energije u 4/4 i u produzetku. Nismo stali kad smo konacno krenuli...A sve zbog kapitena kog je vise od pola hale teralo napolje iz igre. Kao da sam znao,i bas komentarisao sa drugarom da samo on ono moze da preokrene... I bi tako.
Ni najmanje ne umanjujem partiju svih ostalih...redom...
PJ- odigrao je maestralno i odbranu i napad,ali sticem utisak da mnogo veca zver lezi u njemu nego sto nam pokazuje,ali polako ima vremena da je oslobodi
Lesor-celu utakmicu nam drzao usta iznad vode,svaka cast majstore!
Kaboklo-jebena hobotnica kad rasiri one rucerde,sve je drzao u odbrani i u reketu,a i na iskaknju. Fenomenalna sekvenca!
Andjusa- sve,sve ali onaj skok u napadu i lagani zicer...kapa dole
Smajli,Nun.... Svima cestitke !!! Bravo momci !!!
Lesorcina jebeni car,on je nas covek i treba(mora) da bude kod nas!
Sve ispod 3/3 iz ove mini serije je lose po meni,nikoga ne priznajem u areni.. Cak se i rimuje :D
 
Последња измена:

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ne znam sto se neki plase naredne dve utakmice. Mislim da je tim poceo da bude tim, celu utakmicu su igrali dobro, nije nas bas hteo sut, ali je energetski i u odbrani to izgledalo mnogo bolje. Mislim da mozemo bez problema da dobijemo i Monako i Armani. Ne mislim da mozemo, mislim da hocemo.
 
Top