Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jedna dobra analiza i poredjenje PJ-a i Egzuma u prvih 12 EL utakmica prosle i ove sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mesina nas jebe od kako znam za sebe od kindera mislim da nas je on spustio svojevremeno na nekih 45 poena, ne mogu da gledam te utakmice sa njim i hrkljuš od kvarenja igre. Pre ove nedelje bih potpisao da dobijamo Monako gubimo od ovih, ali s Panterom smo dobili novu dimenziju. Maler je što nikako da ujedinimo dva najbolja napadača na terenu.
Kaboklo nam daje milion opcija atletikom, ali nam malo usporava protok jer ne može da spusti loptu dole pa da da povratni pas, što je i ok s obzirom na građu i neuigranost u napadu. A protiv Mesine nam treba protok zbog fizičke odbrane i kvarenja igre.
S druge strane Mesinine ekipe su uvek takve da napadački mogu da te reše na čist individualni kvalitet.
Zato nam treba baš dobar protok u napadu večeras, po mogućstvu da dođu Aleksa ili Smajli ja utakmicu.
O generalno ključu svega generalno ne bih se ponavljao previše kad igra Dozier igramo i mi.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Veceras oprez zajebana ekipa su Armani samo da im se ne raspuca Silds nadam se jos jednom pobedom i konacno da idemo u plusu mislim 7 pobeda i 6 poraza.Ako nasi bekovi ponove igru kao protiv Monaka nema zime za nas. Vreme je za revans od prosle sezone za poraz kuci.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.775
Локација
Панчево
Plus su zajebani baš kad su u isto vreme na parketu prepodobni, Vojtman i Meli. Visoki sva trojica, a mogu da rašire. Nisam košarkaški znalac, ovo je moje zapažanje kao laika.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Ja očekujem pobedu, najlakšu od sva tri meca. Realno su najslabiji od sve tri ekipe plus bradata nakaze neće da igra kao njihov najbolji igrač. Mi u naletu oni u kanalu. Kad ako ne sad.
Malo nas jebe umor ali i oni su igrali produžetak u Minhenu.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam
Ja očekujem pobedu, najlakšu od sva tri meca. Realno su najslabiji od sve tri ekipe plus bradata nakaze neće da igra kao njihov najbolji igrač. Mi u naletu oni u kanalu. Kad ako ne sad.
Malo nas jebe umor ali i oni su igrali produžetak u Minhenu.
Lepo veliš, skoro pas sve je protiv nas..."na papiru" najslabiji protivnik, forma u kanalu, igraju bez prvog igrača...sa trenerom/igrom koji nam ponajmanje "leži".
Ako večeras dobijemo, pa i nakon tri produžetka, biće to najveća pobeda do sada.
#očekujem_poraz_nadam_se_pobedi
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Mesina nas jebe od kako znam za sebe od kindera mislim da nas je on spustio svojevremeno na nekih 45 poena, ne mogu da gledam te utakmice sa njim i hrkljuš od kvarenja igre. Pre ove nedelje bih potpisao da dobijamo Monako gubimo od ovih, ali s Panterom smo dobili novu dimenziju. Maler je što nikako da ujedinimo dva najbolja napadača na terenu.
Kaboklo nam daje milion opcija atletikom, ali nam malo usporava protok jer ne može da spusti loptu dole pa da da povratni pas, što je i ok s obzirom na građu i neuigranost u napadu. A protiv Mesine nam treba protok zbog fizičke odbrane i kvarenja igre.
S druge strane Mesinine ekipe su uvek takve da napadački mogu da te reše na čist individualni kvalitet.
Zato nam treba baš dobar protok u napadu večeras, po mogućstvu da dođu Aleksa ili Smajli ja utakmicu.
O generalno ključu svega generalno ne bih se ponavljao previše kad igra Dozier igramo i mi.
Ma fantastican nam je protok lopte kad je Kaminski na parketu u napadu, a tek sto nam ide lopta u odbrani... Onom ko igra protiv nas prodje i najgluplja akcija. A da ne pricamo koliko nam je skok sa njim dobar. Dozer je bio macka u dzaku, srecom, ispade prilicno spretna macka. Morace danas i drugi da igraju, Zek, Aleksa, Ponitka, ali mislim da dobijamo preko 10 razlike ovog puta.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.115
Reaction score
14.631
Локација
Kipar
Ovo bi trebalo da bude mnogo laksi zadatak nego sto je bio u utorak. Takodje, po zakonu velikih brojeva, red je da Zoc dobije Mesinu.

Ma fantastican nam je protok lopte kad je Kaminski na parketu u napadu, a tek sto nam ide lopta u odbrani...

Na stranu tvoji stavovi ali pokazujes ozbiljan nedostatak sposobnosti za normalnu konverzaciju.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma fantastican nam je protok lopte kad je Kaminski na parketu u napadu, a tek sto nam ide lopta u odbrani... Onom ko igra protiv nas prodje i najgluplja akcija. A da ne pricamo koliko nam je skok sa njim dobar. Dozer je bio macka u dzaku, srecom, ispade prilicno spretna macka. Morace danas i drugi da igraju, Zek, Aleksa, Ponitka, ali mislim da dobijamo preko 10 razlike ovog puta.
Zekane tebi je baš izgleda ozbiljan napor da napišeš smislen post i upustiš se u normalnu konverzaciju. I to je stvar treninga kao i sve ostalo…
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
IMG_4030.jpeg
Igra ponovo u onoj formi kao na pocetku prosle sezone kad nas je maltene sam dobio u areni. I dalje stojim iza toga da je verovatno jedan od najboljih igraca koje sam gledao uzivo u areni, ume da poentira iz svih pozicija, nije neki kreator, ali defanzivno nas je urnisao, ne znam kakvog je stanja posle povrede i koliko se trosi, ali valjalo bi da Ponitka veceras zaradi dnevnicu i da ga na bilo koji nacin zaustavi. Takodje Meli im je mnogo vazan igrac za protok lopte, valjalo bi da Bruno i Smajli budu sto agresivniji na lopti… u teoriji je sve to lepo, pri ovoj potrosnji energije i njihovom iskustvu nece to biti lako sprovesti u delo
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.932
Reaction score
21.697
Ma fantastican nam je protok lopte kad je Kaminski na parketu u napadu, a tek sto nam ide lopta u odbrani... Onom ko igra protiv nas prodje i najgluplja akcija. A da ne pricamo koliko nam je skok sa njim dobar. Dozer je bio macka u dzaku, srecom, ispade prilicno spretna macka. Morace danas i drugi da igraju, Zek, Aleksa, Ponitka, ali mislim da dobijamo preko 10 razlike ovog puta.
Nije PJ macka u dzaku nego mac sa dve ostrice, ajde nek krene klise festival
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Zekane tebi je baš izgleda ozbiljan napor da napišeš smislen post i upustiš se u normalnu konverzaciju. I to je stvar treninga kao i sve ostalo…
Pa napisao si sabrana dela na temu "Jadni mi bez Kaminskog". Falice, kao i svaki igrac iz rostera, ali imamo korisnijeg igraca na toj poziciji. I mislim da si prebrzo dao prevelike zasluge Dozeru. Svaka cast decku, stvarno nisam ocekivao da ce ovako brzo da se uklopi, ali nije bas sad da nam od njega zavisi igra u potpunosti. Gledaj veceras, 10+ za nas, a ti i ja se mo,da nekad i dogovorimo. Ali teze.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
ah jbg, samaraju ih i ostali pa bi mogli i mi. Silb jeste zvijer (Luka Bozic na amfetaminima za one sa skupljim kartama) ali mi smo poboljsali timsku odbranu.
Ajde veceras samo jako i sa rezervistima pa da ih dobijemo na misice.
Napred Partizan.
 
Top