Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Сад мирно чекати да се јаве на Форуму ови са 15-20 постова у пар година...
Рекао бих да ћемо се начекати :shal

Tiho, spavaju zimskim snom :D

Privilegija je ziveti u vreme kad je Zeljko Obradovic trener Partizana.

Amin, ukljucujuci i 1992. godinu.

Mada, ima njih nekolicina na forumu koji bi polemisali glede Zoca, a ja ih zovem andjusovi svedoci, posto je to taj nivo retardiranosti. Mislim jbt, da li je realno bilo sta reci povodom njegovog kosarkaskog znanja i Partizanstine?
Ovo je tako lijepo!!!
Prijatelji pljuvači, gdje ste
Da li ću vas ikad naći...

Papaju, cvrsto papaju, nece se buditi skoro
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Kakav protok lopte u drugoj cetvrtini sa Balsom i Tristanom, mnogo, mnogo vazna pobeda, definitivno je Panata bila prekretnica sezone, ne bih nikoga izdvajao, sem gospodina na klupi. Za sve ovo sto igramo i sto se desava oko kluba, izjave protivnika, postovanje koje imamo zasluzan je on
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ko je zajebao Dozier-a da dodje u Evropu ruke mu se pozlatile. Kakva kosarkaska klinika.
Kad se setim njegovih izjava na pocetku, on apsolutno nije imao pojma gde dolazi, samo je poslusao savete sa strane, secam se kad ga je neka novinarka pitala sta misli o Zeljku Obradovicu on pita ko je to, znao je i ponavljao vise puta da imamo najboljeg trenera u Evropi (to su mu rekli) ali ocigledno nije zapamtio ime na prvu :buhaha . Stekao sam utisak klasican Amerikanac kog ne zanima nista van Amerike.

Rutinska utakmica veceras. Dva dana da se igralo ne bi nas stigli, bravo crno beli:shal
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Izgleda da su tesne i stresne pobede rezervisane za domaći teren :)

Šalu na stranu, kakva sramotna promena sudijskog kriterijuma u drugom poluvremenu. Malo nam je trebalo da se priviknemo, ali izgleda da smo preležali te dečije bolesti i da ne ispuštamo više tako lako prednost kad je steknemo.

Crno-beli, bravo, BRAVO!!!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Sjajna igra i velika pobeda. Pustili su ih u drugom da tuku , i to posle tehnicke sto se cesto desava, ali smo dobro to odbili.
Nego prvi put vidim da onako priznaju kos. Procitao sam sa usana Puklu da je reko Zocu "nova pravila". Kakva nova pravila jbt sta je ono ?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Mislim jbt, da li je realno bilo sta reci povodom njegovog kosarkaskog znanja i Partizanstine?
Istorija košarke će biti bogatija kada Žoc osvoji svoju 10. titulu sa Partizanom. Kad osvoji 11. onda mu Partizan dođe na 3 i sve se nešto razmišljam da li je to dovoljno ili da se ređa dalje?

A može se reći i ovo: NEKA MU SVI POPUŠE!
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Od kako smo krenuli da igramo s ovom visokom petorkom, sa Smajlijem na tri, gazimo sve pred sobom.

Raduje me što rezultat nije pao kad su Balsa i Tristan bili na parketu.
I jos vise me raduje što Tristan nije odmah sutnuo tri, nego prosledio pas Panteru.
Počeo je da igra koncentrisanije.

Kakvog smo igrača dobili u ovom Dozieru, mislim da jos nismo svestni.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
PJ doktor kosarkaske igre, DOKTOR! Da ga produžimo mi na vreme inače uzima ga Real 1/1…
Mislim da jedna ekipa ne može bolje da odigra prvo poluvreme, rapsodija.
Sto kaže moja žena (dok panicno tražim strim), ma šta se nerviras dobićemo ovaj ALŽIRIS… tako i bi.
 
Top