Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Lep osecaj. Jos lepsa je ciganska patnja koja se oseca na svakom koraku. Naleteo sam na par snimaka na YouTube gde skice kao svinje zbog igre u odbrani Zeka Ledeja. Samo udri brate po sred njuske, cigane pogotovo.

Deset godina su igrali Evroligu, dovodili koga su hteli, imali budzet no limit atm Srbija, 40% ucesca im je bilo nezasluzeno na terenu, i redovno su zavrsavali bez vecih sansi za plej of. Dok su nama u isto vreme zavezali obe ruke. Ko je rekao umri vucicu pederu.

I onda su nam odvezali jednu ruku, ili je mozda Zeljko odvezao. Malo je nedostajalo da stignemo do F4. Uz veliku pomoc navijaca koji su bukvalno uneli u klub 50-60% budzeta za ovu sezonu, odvezana je i druga ruka. Sada valjak melje i nema stajanja.

Uzivajte Grobari. Patite ciganski pacovi pakosni.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.812
Ljudi, samo polako, ostati sa obe noge na zemlji.
Ipak je sada jasno da je prelazni rok katastrofalno odradjen, da imamo igrace koji nisu evroligaski kalibar,
da je Zeljko izgubio konce, i da ce biti jako tesko gledati kako nikada jaci cigani gaze ka F4 i tituli u evro ligi, cime ce postati prvi tim iz Srbije koji je osvojio to takmicenje, kako rece Sone. Ne mozemo da stalno govorimo da je prosle sezone bilo 4-9, pa smo preokrenuli, ove sezone se to nece desiti. Nista ovo ne valja, treba pozvati na odgovornost sportski sektor, pre svega Zoca i Savica.
Kako mi je zao sto smo bili nepravedni prema clanovima kojih nema vec nekoliko nedelja (sta im je, da li su dobro?), ljudi su propisali krv da nam otvore oci, da se ne zanosimo, da smanjimo ocekivanja, a mi ovakvi kakvi jesmo, ne dozvoljavamo drugacije misljenje, sa potpunim odsustvom za realnost, napravismo od njih, maltene cigane...Dusa me boli...
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
509
Reaction score
3.221
Локација
Nis
Veliki si Partizane!

Nije bila neka utakmica ali sam opet uzivao u njoj.Bas sam verovao da cemo dobiti pa mi lagano proslo sve

U kad bi dobili govna iz Madrida
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
365
Reaction score
2.438
Локација
Pozega
Mnogo je važno da smo dobili i ovakvu utakmicu. Odavno se nismo sa nekim "pošibali" kao sinoć. Ovaj tim predvođen Željkom nema granica. A mi, samo mirno bez euforije i svakim danom ga voleti i braniti još više.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Bravo momci. Inace svaku nasu utakmicu pregledam ponovo na euroleague.tv, skraceni snimak, pa onda i Highlights.
Ovo je jedna od retkih utakmica gde bukvalno nemam zelju nista vise da pogledam, samo neka smo ih dobili i da ih ne gledam vise.

Trebas da se porodis da das kos.. Bitna je samo pobeda i da ih dobijemo jos jednom, pa makar 49-48 i cao, dovidjenja.

Sutra nam je najlaksa utakmica u sezoni, rekao bih prva utakmica bez Imperativ pobede, i tako treba da joj i pristupimo. Sto rece Marko na SK, snage ce sigurno faliti, ali motiva ne.
Sto se mene tice, da mi njih dobijemo u Berlinu, a sutra sta bude bude...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ljudi, samo polako, ostati sa obe noge na zemlji.
Ipak je sada jasno da je prelazni rok katastrofalno odradjen, da imamo igrace koji nisu evroligaski kalibar,
da je Zeljko izgubio konce, i da ce biti jako tesko gledati kako nikada jaci cigani gaze ka F4 i tituli u evro ligi, cime ce postati prvi tim iz Srbije koji je osvojio to takmicenje, kako rece Sone. Ne mozemo da stalno govorimo da je prosle sezone bilo 4-9, pa smo preokrenuli, ove sezone se to nece desiti. Nista ovo ne valja, treba pozvati na odgovornost sportski sektor, pre svega Zoca i Savica.
Kako mi je zao sto smo bili nepravedni prema clanovima kojih nema vec nekoliko nedelja (sta im je, da li su dobro?), ljudi su propisali krv da nam otvore oci, da se ne zanosimo, da smanjimo ocekivanja, a mi ovakvi kakvi jesmo, ne dozvoljavamo drugacije misljenje, sa potpunim odsustvom za realnost, napravismo od njih, maltene cigane...Dusa me boli...
Kaboklo. On je prelomna tacka ove sezone. I nije doveden u prelaznom roku. P.J. dobar izbor. Nije sjajno odradjen prelazni rok, ali je Zeljko to lepo poslagao. Nas uglavnom nose igraci iz prosle sezone, plus dvojica gore navedenih. Simona su svi pljuvali, on decko igra prilicno dobro za svoje godine. I Smajli je ukapirao neke stvari.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.717
Pošto je ionako odbrana za sise
Momentalno povuci reč. :D Samo nam je Asvel u EL ove sezone dao manje.

Ipak je sada jasno da je prelazni rok katastrofalno odradjen, da imamo igrace koji nisu evroligaski kalibar,
I ne žele da skaču. :D

Simonović. :D

Sada se tek vidi koliko mnogi ne kapiraju Željka. Kada je izjavio posle Armanija da je vreme za pobede u gostima on nikako nije mislio da bi bilo dobro da počnemo da pobeđujemo u gostima. Ne. Najveći je samo saopštio ostalim EL timovima šta ih čeka. Partizan pobeđuje u gostima. Tačka. :D
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.144
Reaction score
4.592
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kaboklo. On je prelomna tacka ove sezone. I nije doveden u prelaznom roku. P.J. dobar izbor. Nije sjajno odradjen prelazni rok, ali je Zeljko to lepo poslagao. Nas uglavnom nose igraci iz prosle sezone, plus dvojica gore navedenih. Simona su svi pljuvali, on decko igra prilicno dobro za svoje godine. I Smajli je ukapirao neke stvari.
Zanimljivo da navijač Partizana ne može da zapamti ime igrača kojeg toliko hvali ehhhh
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.853
Локација
underground
Velika pobeda. Kao sto sam i ocekivao izrazito teska fizicka utakmica ali zlata vredna pobeda.
Sutra ne ocekujem nista posebno.
Mi sto smo gledali ono sinoc smo iscrpljeni a mogu da mislim igraci plus put , duplo kolo.
S druge strane Real je imao laksi trening sinoc.
Real je bez ikakve dileme najjaca ekipa , tesko se moze pobediti vise puta u sezoni . Dovoljno ce biti jednom, u Berlinu.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
246
Reaction score
1.119
Локација
Trebinje
Ево са сајта б92 саопштење наших "добрих домаћина":
"Valensija želi da se izvini svojim navijačima. Posebno onima čija je lokacija bila u blizini sektora 218, zbog događaja koji su napravili navijači Partizana, koji su zauzeli mesta koja nisu njihova i pokazali nekulturno ponašanje, prinudivši akciju snaga bezbednosti i odluka o premeštanju domaćih navijača. Klub će raditi na tome da se slična situacija više nikada ne ponovi", stoji u saopštenju Valensije, koje je objavljeno iza ponoći.
 
Top