Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.911
Reaction score
7.818
Kad ste vec pomenuli Zeka kalorifera ne znam dali ste sinoc njegove duele i Inglisove zapazili?
Koliko je prljav taj Inglis do zla boga.

Samo da ubodemo sa plejmejKEROM, pa dogodine u NBA.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pustite covjeka, razmislite kolika je uopste vjerovatnoca da postoje dva igraca sa prezimenom Vukcevic, koja su nosila broj 1 i imala lose frizure, a koji su igrali/jos igraju za Partizan?
Za frizure ne znam, nisam strucnjak za frizeraj jbg, ali si rekao bar po meni zanimljiv podatak. Naravno bilo je igraca sa istim prezimenom u proslosti koji si igrali za KK i FK. Sasa i Nenad Djordjevic, Savo i Stevan Milosevic, Djuro i Bojan Ostojic, Dragan i Svetozar Markovic itd ali niko od njih nije nosio isti broj za kao svoj prezimenjak u drugoj sekciji naseg JSD, ili bar ja se ne secam da jeste osim dvojice Vukcevica. Izvinjavam se za off.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Slava mu je bila juče, ali sam uspio da odgledam utakmicu. Tek sada sam uspio da pročitam sve komentare.
Velika pobjeda protiv veoma nezgodne ekipe. I dalje nastavljamo da rastemo iz utakmice u utakmicu.
Ono što je bitno je da smo pokazali da možemo i da se pobijemo, odigramo tvrdu, odbrambenu utakmicu i pobijedimo kada nam napad nije na vrhunskom nivou.
A tek je decembar. Ove će da bude sve bolje i bolje.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.001
Reaction score
3.704
Локација
Moj glavni utisak nakon ove serije pobeda i oslobađanja PJ Buldožera je da se ne sećam da smo imali boljeg ball handlera od njega u našoj novijoj istoriji. Ili još bolje, nikad nismo imali ovakva dva ball handlera u ekipi u vidu njega i Pantera.

Kako ih šalje po burek, finta telom, promena pravca, koja sigurnost u napadanju igrača driblingom, igranje licem. Imamo u ekipi pravog NBA igrača.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
337
Reaction score
1.769
Локација
Панчево
Top