Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Da li su svi španci cigani i zašto jesu?

:napred-partizan:
Rimski car Hadrijan, inače rođen negde blizu današnje Sevilje, kovao je novac na kojem je bio prikazan i zec kojih je tamo tada bilo puno.

hadrian.jpg


Odatle dolazi, istina nepotvrđena, priča da ime Hispanija, tj. Španija, znači ''Zemlja zečeva''. Zaključak prepuštam Grobarima :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nisi/niste me shvatili. Mislio sam na PJ-a :)

Mislim da je očigledno da ćemo ga teško zadržati sledeće godine... ali ajde da se ispravim. Pretpostavljam da će se vratiti u NBA već sledeće sezone
Znam da govoris o PJ-u zato sam ste i pitao,malo je bezveze pricati o odlascima igraca a prvi dio sezone u EL nije ni zavrsen,sacekaj barem kraj sezone :ziveli
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kaboklo je verovatno među retkima u El koji može nešto da uradi protiv Tavareša rasponom ruku. Smajlagić i Kaminski bi mogli da probaju da šire i uostalom sa 3 centra otvaraju nam se prilike za manje probleme sa faulovima i više kontakta. Bilo bi stvarno dobro da uspemo malo napadački da raširimo s centra i Kaminski da proba da izvuče što više kontaka i faulova, dok bi Kaboklo trebao da smanji njihovu nadmoć u skoku i energiji. Plus video sam da je dobio malo klasične Željkove ljubavi za vreme Valensije u obliku prevaspitavanja a posle toga igrači uvek izlaze bolji :D
Svakako je ovo jedna od utakmica u kojoj ne bi trebalo da osećamo neki pritisak niti da gubimo živce pogotovo posle ove nedelje pijenja ciganskih suza.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.518
Utakmica u koju ulazimo rasterećeni, ako se otkači ruka biće Madriđanima: bež'te noge usraću vas. :D

Pre ove serije gostovanja sam se nekako pesimistički nadao skoru 1-2, više zbog toga što u Španiji generalno loše prolazimo nego što ne verujem u ekipu. Sada kada smo na 2-0 više bih voleo da drknemo Real zbog nastavka ciganskih muka nego što bi nama pobeda dobro došla za učvršćivanje pozicije. :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Veceras sto skuplje da prodamo svoju kozu, oni su favoriti ali svaki put ne pobedjuju favoriti. Plus to stari su nam duznici od prosle sezone neka se niz pobeda ove nedelje nastavi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.518
Ma kakve karte, znaju oni dobro ko ih je karao dva puta u njihovoj kući i kako i zašto su pobegli sa lopate. Verujem da im nije svejedno iako su oni sa skorom "spokojni". Što se mene tiče, samo da ono govno Deka ne gledam, pa neka bude šta bude. Toliko gadan, smrdljiv igrač, prosto ne verujem da nije u Železniku do sada završio.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Ali one njihove izjave da bi prošli na f4 posle 0:2 i da nije bilo incidenta i kazni "po babu i stričevima" igračima...
Potpuno u rangu sa domaćim ciganima kojima igrači i treneri plaćaju i kada dolaze i kada odlaze:buhaha
#ciganisvihzemalja_smrde
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.215
Reaction score
15.825
Локација
Beograd
Samo da skupo prodamo svoju kožu i to je to, mislim ne sumnjam da će biti drugačiji pristup ali kao što relče Stojanče, bez pritiska, dobili smo šumare, slepe miševe...ako pobedimo ove govnare super, ma i više od toga.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Lepa kvota na pobedu Partizana. Nisam mogao da odolim, pa nek bude sta bude. Mnogo mi je zao sto Aleksa ne igra, da siluje malo Ljulja i Kampaca, u reketu mozemo da ih branimo, narocito sto ne igra onaj divljak. Sve ce zavisiti od toga kako kome bude isao sut i da li smo se odmorili od onog sranja od pre dva dana. Svakako su favoriti, ali nismo mi bez sansi. Nisu oni ni protiv cigana nesto odigrali, nego su cigani u rangu Asvela pa su ih rutinski dobili.
 
Top