Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Javlja Ostojin mali da Aleksa normalno hoda, najnoviji snimci pokazali da nije polomio zglob i da je povratak na teren sve bliži.
Počeo da hoda , nije polomio kao što sam i rekao da ne treba preuicirwti odmah na najgore. Mnogi su odmah “skočili” da je polomio a nije bilo snimka … Paušalno.
Super vest, za mesec dana očekujem da bude u sastavu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd

Прилози

  • IMG-f589d0c4d43ec733906936db9fd87cf7-V.jpg
    IMG-f589d0c4d43ec733906936db9fd87cf7-V.jpg
    184,8 KB · Прегледа: 123

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

pgd1970

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2023
Порука
93
Reaction score
908
Локација
Петровград
Последња измена:

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.250
Reaction score
15.924
Локација
Beograd
Kakav umor, kakve zajebancije, nisu peske isli u Zadar, od meca protiv Zadra pa do Bolonje ima 96h.

Pritom protiv Zadra i pre svega protiv Reala nismo se potrosili posteno.

Ajde bez alibi price, i bez Smajlija i Alekse smo bolji tim i to trebamo pokazati na parketu uz podrsku najboljih navijaca.

Da Kaminski pridonese kao pre povrede, a ne 3 glupa faulova i da presedi citav tok utakmice na klupi.
I mene ta priča oko umora nervira. Koliko puta samo Željko potencira da je to samo u glavama, da se zaboravlja ali eto.

 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Nije to bas tako kao sto zamisljate. Oni su otputovali u ponedeljak za Valensiju, gde je bila tuca tekma, pa odma sutradan za Madrid na megdan trenutno najjacoj ekipi na kontinentu. Pa iz Madrida za lepu njihovu. Eto sad vidite kolko je to cimanja, autobusi, aerodrumi, avioni i sve ostalo. Ne kazem da opravdam mlak ulaz u tekme ali nije ni da nema cimanja i da je samo izadji i igraj.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Jedna strasno bitna utakmica. Mislim generalno je do kraja sezone bitno braniti domaci teren, ali od svih sto nam do kraja dolaze ce samo Real i eventualno grcki cigani biti jaci od njih.

Meni Zadar i Real, kao i cetiri dana za pripremu utakmice daju nadu da cemo dobiti.

I ocekujem da uz sve ostale igrace od ove utakmice opet pocne doprinos Kaminskog
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.385
Локација
Kosovska Gracanica
Ljudi, od pocetka Evrolige, ni pred jednu utakmicu nisam imao osećaj ovakav da ćemo zgaziti protivnika. Ja mislim da večeras izađemo sa 12 Sava Drezgića, mi bi ih ubili. Bold prediction - ide ubedljivija pobeda nego protiv Asvela u gostima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Bilo bi dobro da Smajli igra. Jeste da ima svoje prebačaje ali u poslednje 3, 4 utakmice, vaspitne minutaže su redom dobijali Kaminski i Kaboklo zbog nekih defanzivnih propusta u slučaju Kaminskog i ofanzivnih jer ne koristi ono što zna pri tome ne izgleda ni fizički u prethodne 3 utakmice dobro. Svakako te terapije kod Željka uvek počnu s delovanjem pre ili kasnije.
Bilo bi dobro i da se konačno upale sve naše napadačke kombinacije jer poslednjih mesec dana i manje imamo nešto slabiji protok lopte to ne funkcioniše baš kao što je znalo da funkcioniše a s Bjankijem manjak ofanzivnog protoka bi mogao da odvede u dosta izgubljenih lopti.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ljudi ako može pomoć, jel onaj barkod koji smo dobili pre nego što su fizički dostavljene sezonske dovoljan i dalje za ulaz u dvoranu?
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA

Kazna od 30,000 evra i zabrana odlaska navijaca na narednu gostujucu utakmicu
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Veceras dobijamo. Ne verujem da ce biti neka znacajna razlika, ali dobijamo. Oni jesu solidna ekipa, ali mislim da do kraja sezone nece imati rezultate kao do sada.
 
Top