Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Ovu bruku samo EL titula može da spere. Da nas ponizi 15. tim EL, da škart iz Bajerna i Virtusa deluju kao NBA lideri, dete od 18 godina ponizi našeg kapitena, a grčki pacov deluje kao da je Fil Džekson lično. Ovo ni Kusturica ne bi smislio. Kao da sam gledao pozorište apsurda.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Brate nismo cigani, neka se ljudi naslađuju - ko se zadnji smeje, najslađe se smeje! Koji vam je q? Pa izgubili smo tekmu, nismo pomrli! Jebaćemo ih kako vam to nije jasno??? Ne odgovaram tebi brate već samo koristim citat da bih se nadovezao :D

Mi treba da osvajamo titule a ne da plačemo! Oni iz ove tekme sem pobede nisu dobili ništa a mi smo dobili sve što treba. Ako nam treba neka reakcija, ONDA NEKA POČNE OD NAS SAMIH! Mi navijamo za šampione koji umalo da dobiju tekmu koju su odigrali na najgori mogući način!
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
284
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Posle ovakvog poraza na forumu mi još više dignu pritisak komentari tipa "Odjebite cigani, napred Partizan, još više voleti Partizana itd"

Pitam se kakvu emociju ti ljudi zapravo imaju kada tako razmišljaju i ne osećaju bes posle ovakve sramotne igre i poraza od govana rapsalih.
Ja se pitam koja je poenta da pljujete igrače posle svakog poraza. Ne postoji poraz koji me više boli od ovog, ali mnogo lako zaboravljate ko nam sedi na klupi. Da li je bilo loše, jeste. Da li će biti bolje, pa zar sumnjate?
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Naš problem je to što naša pojačanja ove godine ne mogu da zamene one koji su otišli.
Svaka pozicija je slabija.
Plus na to kada dodamo lošiju igru u odnosu na prošlu sezonu nosioca starosedeoca imamo ovo što vidimo.
Pola EL je prošlo i nije sad da možemo očekivati neki bum u igri.
Al šta je tu je,nemamo mi rezervni klub.
Podrška Partizanu,borba i idemo dalje.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
195
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Posle ovakvog poraza na forumu mi još više dignu pritisak komentari tipa "Odjebite cigani, napred Partizan, još više voleti Partizana itd"

Pitam se kakvu emociju ti ljudi zapravo imaju kada tako razmišljaju i ne osećaju bes posle ovakve sramotne igre i poraza od govana rapsalih.
Mozda je losa igra, ali ne diraj u emocije, KAKO GOD MI VOLIMO PARTIZAN! Sve u kurac Partizan je sampion! Ne moze ljubav prema klubu niko da mi zabrani, ni meni ni ostalima koji dele moje misljenje! Boli svaki poraz, posebno protiv ciganije, ali se zato razlikujemo od navijaca, jer za njih se navija PARTIZAN SE VOLI!
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Smailagić je užasan, ne zbog večerašnjeg performansa gde je za 11 minuta na parketu bio na -22, nego zbog delanja tokom čitave sezone. Na skoku ga nema, čak ni u ABA ligi ne može nikakvu kontrolu istog da uspostavi, šut mi nije na nivou od prošle sezone, pod košem ne može Davidovca da uzida, nije stvorio konekciju sa Doužerom koji nam je primarni kreativac... - vraća se u mod od pre 2 godine kada je totalno potonuo nakon dolaska Lesora.

Nadam se da nas već od sledeće EL utakmice čeka skraćivanje rotacije i postavljanje iste u neki (skoro pa) top8 mod, jer nam ide pakleni januar, iz kog moramo izađi sa pozitivnim skorom, ukoliko imamo neke plej-of/plej-in ambicije. Neki momci, zaista nemaju ni kvalitet, a ni glavu, za igranje pod pritiskom.

Lakše bi mi bilo da se završilo 20 razlike i da je konstantno tako bilo, nego ovako nakon Smitovog šuta na 3 i po minuta pre kraja koji bi limene ubacio u "totalna panika mod".
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.431
Локација
Pozega
Alenova partija u prvom poluvremenu će se izučavati. Nemamo kud nego da odbranimo domaći teren do kraja i dva brejka na strani za 20:14 . Valjda će to biti dovoljno za prvih 6.
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
634
Ovo je jedino dobro da olade ovi F4 navijači. 10 ekipa na 9 pobeda mi 4 zbog kos razlike, euforija osvajamo, a za 2 kola mozes da budes 11. Do kraja ce biti klanje da se udje u 10,po meni u 8 ce biti uspeh. Govna od ovakva 4 meca uzimaju 3 pobede mesto da vec sad ispadnu oni se priblizise sa ovakvim rasporedom ne bi me cudilo da nas stignu brzo. Omasili smo sa nekim igracima kao oni prosle god, al sad nema dalje, moraju da se skupe, da se bolje trenira, i da se spuste malo na zemlju
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Tezak poraz, jbg, gore od ovog ne moze. Neka oni snimaju dokumentarac o ovoj pobjedi, mi imamo neke malo vece ambicije. Tesko je svima, ali vjerujem da je najteze nasim igracima. Ovo je njihov domet sezone, a mi smo u nezgodnom momentumu povreda i forme. Bice bolje, to je sigurno. Ocekujem reakciju nasih igraca u narednim utakmicama.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.832
Локација
Beograd

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Jel Smajli bio na klupi u drugom poluvremenu?
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ovaj poraz večeras nije video samo onaj ko nije želeo da realno sagleda trenutnu situaciju i formu ekipe.
Mi smo realno pali posle Valensije i povreda koje su nam se desile pre i posle tog meča.
Videlo se u Madridu i Zadru da mi nemamo energije. Realno gledano ovoj ekipi nedostaje centar i plej to je nažalost tako. Kada se prošle sezone iz povrede vratio Aleksa ekipa je krenula da gazi, ove godine smo ga imali na početku sezone i zato smo imali dobar start, čekamo Aleksu da nastavimo niz i jurimo priključak za dest najboljih.
Idemo crno beli!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nikad nikada i ni u jednom sprortu je derbi meč “totalno nebitna utakmica” i “jebaćemo ih kad bude trebalo”.

Ovo večeras za mene kao košarkaškog laika je 0:4 reda veličine u fudbalu.
Da recimo igramo slično takmičenje u fudbalu i izgubimo 0:4 u rupi da li bi isto pričali?

Sramota za svakog ko je nosio dres Partizana uključujući Žoca. Idemo dalje ali ovde ste se propisno obrukali.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Količina lične mržnje i inata prema ovom malom klubiću, klonu, onog izvornog, koji nikada ništa iole ozbiljno nije predstavljao, a ni osvojio, i koji se celog života sa svojih 165cm trudi da poraste, i prema celoj vašarskoj ciganskoj atmosferi, ciganskog dela zemlje, koja je včrs. bila u svom najblistavijem izdanju, sa sve drž.funkc. bizonom, sa operetom prepeva računajte na nas, čuvene četničke pesme iz doba zvezda Srbija nikad Jugoslavija, dok publika u transu urla vučiću pederu, kako i dolikuje klubu koji je uvek bio protiv režima, dok su se kešali o tramvaj, NADJAČAVA u meni, sav bes, ne zbog poraza, već zbog načina na koji je doživljen!
Zašto bre momci?
"Dje" je def. skok?
Gde je borba?
Gde su muda?
Jeste li svesni za koga igrate i ko je Vam trener??
Zašto ste izgubili meč još u 1/4 ?
...
Gde je bre odbrana?
Totalan poraz. I nije problem što je poraz, već način na koji smo nokautirani. Gledaš cele 3 četvrtine, samo u modu klaj klaj, da li će biti ispod 20 razlike, ili okruglo toliko.
Ovo Željko nije zaslužio, a Boga mi ni armija navijača koji prate KKP.
Možda smo u ovo vreme, prošle godine, imali slabiji skor u euroligi, nego sada, ali za mene lično, tendencija daljih igara i rez. je upravo suprotna. To ne smanjuje moju nadu u preokret, pogotovo kad se vrate povredjeni, ali blago je reći da sam razočaran. Sada se vidi, da onakvi porazi od reala, zadra, pa i virtusa, nisu bili slučajni. Ekipa je u strahovitom padu forme, i žao mi je što je tako.
Izvinjavam se ako sam stavio neku težu reč...Jednostavno, ovakav odnos i manjak volje, odbrane, ovakav izlazak, bez garda, stava, bezmudo nisam očekivao ni u najgorem snu. Jbn. košmar...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kaže kao onaj "naš "ciganski komentator - 8:6 za zvezdu za sada,naravno na kraju mora da potvrdi da je pička ciganska- nije suđenje uticalo na rezultat. Jebo mu pas mater i njemu i onom ko ga stavi da prenosi naše utakmice.
O igri iskusnih igrača koje čekamo da eksplodiraju kao: Anđušić,Ponitka,Jaramaz a o nba igraču Kaminskom koji ne može Lazića da nadskoči šta reći o njima osim teška nula. Pa bili povređeni ,pa ne može da skoči,pa nije mu dan,pa da odnese tetki lek,pa ne može da maše peškirom jer mu je pretežak,pa.... Znam da se ne može uvek pobediti ali barem se potrudi ako ne ide ići će drugi put. Pre dobar je Željko za njih njih jedino Dule može dausmeri na pravi put.
I na kraju da zamolim one Berlin navijače da smanje malo doživljaje.
Uhhhhhhhhh
 
Top