Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
175
Reaction score
980
Loši smo bili, izgubili na zagrijavanju, ali generalno mislim da smo bolja ekipa. Treba imati razumijevanja za ovu lošu partiju, mnogi nikad nisu igrali u ovakvim uslovima, uđe voda u uši, zna svako ko se bavio sportom, mašili smo sve na početku.
Uvijek je loše izgubiti od cigana, ni prvi ni zadnji put, ali ne bih se ovoliko nervirao da smo dobili mrtvi Virtus, ovako baš težak poraz. Treba nam nemoguća misija od prošle sezone, a to je dobiti Fener u gostima, koji igra sjajno.

Vjerujem u ovaj tim, samo da nas više zaobiđu povrede i da smo svi na okupu.

I još jedna stvar, nije razlog poraza sigurno, ali ovo što se događa u posljednjih ne znam koliko utakmica, a to je da nam ništa ne sviraju, užas kakvo suđenje imamo u posljednje vrijeme. Vjerovatno je od Monaka krenulo. To me baš brine.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Apsolutno jezivo vece. Partija nedostojna potencijala tima, vrednosti tima, ambicija tima, ciljeva ovog tima, reputacije trenera...Ovoliko sam bio razocaran jos samo protiv Albe prosle sezone. Sta je razlog ovom uzasu veceras, pitaj Boga...

Nego, poraz kao poraz pa i lose vece ako se posmatra izolovano nije strasno, desava se...Ono sa cim ne mogu da se pomirim je broj UZASNIH , cetvrtina, poluvremena, utakmica koje smo mi protiv njih odigrali pod Zeljkom u ove 3 sezone...Da mi njih sa Zeljkom ne mozemo da pobedimo van svog domaceg terena...

Nasamarani smo, nadigrani, analiza, razgovor, sala, nema vremena sa kukanje sve i da hocemo.

Idemo dalje...

Vidimo se u Istanbulu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Prvo poluvreme kao NAJVEĆE PIČKE i to treba jasno reći. Onolika bezmudost...bezvoljnost...napraviše od Nedovića, čupavog govanceta ....Lebrona i Karija lično...au kurac breeee.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovo je jedino dobro da olade ovi F4 navijači.
Zar iko može da sumnja? Željko Obradović svaku sezonu u EL računa kako da je osvoji - Tako je prosto.. I ko sam onda ja da "oladim" ako ZNAM da on sigurno neće! Da sam uspeo, kupio bih kartu za Berlin, jbg nisam uspeo i još uvek tražim "varijante" a vi svi slobodno zovite psihijatra da me dobro pregleda i prepiše mi neku dobru terapiju :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sta je tacno sramota? Izgubiti od evroligaske ekipe?
Nemojte ljudi da lupate I da vas previse nose emocije.
Nemoj da si u zabludi. Kakva kurac evroligaska ekipa. To su ciganska govna i to sto je vama ok da izgubimo na ovakav nacin je klasicno negiranje stvarnosti. Totalno je ok izgubiti ali kad neko 37 minuta od 40 urinira po tebi nije bas ok.

Normalno je da te nose emocije kad igras protiv cigana.

Mrzim ih vise od sotone i zato zameram nasu pickastu igru.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Ne moze biti pojedinac zasluzan za rezultat, ali jbt njima je Smajli razigrao sve moguce opcije u napadu. Iskreno ne mogu da vjerujem da je ovako defanzivno nepismen kosarkas i da je na tom polju minimalno napredovao.

Nema izgovora, pristup prvih 10-12 min je bio nedopustiv za ovaj nivo. Ali isto tako da se ne lazemo, Ledej je srce ove ekipe…

Pritom, valjda je sada svima jasno koliko Trifa znaci za intezitet u odbrani, a da ne pominjemo Aleksu…

Svaka cast kapitenu za onu sekvencu. Vise je on pokazao nekog prkosa i inata za onih 3-4 min nego Andjusic za evo koliko vec derbija, 10-15 ?
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
188
Reaction score
523
Kao što je Obradović nebrojeno puta rekao, sve je u glavi!
Igrači su ušli bez koncentracije u meč i epilog smo videli. Školu smo platili, nadam se da su izvukli neke pouke, na teži način, što bi Borislav Pekić rekao: "Englezi se uče na Oksfordu, a Srbi na sopstvenim greškama".
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Nemoj da si u zabludi. Kakva kurac evroligaska ekipa. To su ciganska govna i to sto je vama ok da izgubimo na ovakav nacin je klasicno negiranje stvarnosti. Totalno je ok izgubiti ali kad neko 37 minuta od 40 urinira po tebi nije bas ok.

Normalno je da te nose emocije kad igras protiv cigana.

Mrzim ih vise od sotone i zato zameram nasu pickastu igru.

To sto ih ti mrzis nema veze sa cinjenicom da su oni evroligaska ekipa. Dobili su Fener prosle nedelje u gostima, jedini ove godine.
Nezgodna su ekipa I danas smo im se namestili.
Bice dana za megdana.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Izašli smo na parket prepotentno i mlitavo kao što znamo da izlazimo kad posle Evrolige imamo ,,obavezu,, u ABA ligi...
Dok smo se setili da je OVO Evroliga i protiv koga igramo i to na gostujućem terenu, ovi već vode sa 20 razlike...dok smo se setili da jurimo razliku, prođe pola utakmice, kad smo hteli da u par minuta napravimo preokret, ono - kurac!

Mogu da podnesem poraze Partizana, događa se, igrači nisu roboti, nekad ne ide, nekad ima povreda, nekad ima umora, nekad je protivnik bolji...
Nije sramota ni gubiti u derbiju, ma koliko puta da se to dešava u raznoraznim sportovima, jer ima razloga za to i ovakvih i onakvih...preživim i poraze u derbiju kad vidim da su naši borili do kraja i dali svoj maksimum, mislim na sve iz našeg JSD-a...e, ali večeras košarkaši...jel ovo bio njihov maksimum? Jel znaju gde su došli? Jel znaju šta za Partizan i navijače Partizana znači derbi? Nisu jeftini tim koji igra na entuzijazam, nego su birani, dovedeni (i nadam se redovno plaćeni) za nešto više!
Ovo večeras je bilo SRAMNO!
Poraz u derbiju nikad nije poraz ko poraz!
Čuvali smo se za bitnije utakmice
Koja je to utakmica bitnija od derbija? I kad smo već u Evroligi, zar bodovi iz derbija nisu podjednako bitni kao bilo koji drugi?
Bice bolje, to je sigurno.
Pa teško da može da bude gore od ovog večeras...
Da li će biti bolje, pa zar sumnjate?
Ne sumnjamo da će biti bolje, jer od ovog, kao što već rekoh, teško da može da bude gore!

Ne znam samo da li je pravi način trening sutra u 6 ujutru, ili umesto toga teranje igrača da tri puta zaredom odgledaju snimak utakmice...
Sta je tacno sramota? Izgubiti od evroligaske ekipe?
Otprilike ovo:
Zašto bre momci?
"Dje" je def. skok?
Gde je borba?
Gde su muda?
Jeste li svesni za koga igrate i ko je Vam trener??
Zašto ste izgubili meč još u 1/4 ?
...
Gde je bre odbrana?
Totalan poraz. I nije problem što je poraz, već način na koji smo nokautirani. Gledaš cele 3 četvrtine, samo u modu klaj klaj, da li će biti ispod 20 razlike, ili okruglo toliko.
Ovo Željko nije zaslužio, a Boga mi ni armija navijača koji prate KKP.
Ovo večeras za mene kao košarkaškog laika je 0:4 reda veličine u fudbalu.
Da recimo igramo slično takmičenje u fudbalu i izgubimo 0:4 u rupi da li bi isto pričali?
Razmislite malo o ovome što je napisao kolega Direktor!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Zahvaliti feneru i sarasu ometenome sto je kurvu u zivot vratio.

Igraci se usrali gamadi sa tribina, nisu znali gde bodu. Daj Zeljko pocni jos koju sa retardiranim petorkama sa sve Tristanom, dobar ti je to faktor iznenadjenja. I trazi tajmaut na +20, sta kurac.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ovaj poraz večeras nije video samo onaj ko nije želeo da realno sagleda trenutnu situaciju i formu ekipe.
Mi smo realno pali posle Valensije i povreda koje su nam se desile pre i posle tog meča.
Videlo se u Madridu i Zadru da mi nemamo energije. Realno gledano ovoj ekipi nedostaje centar i plej to je nažalost tako. Kada se prošle sezone iz povrede vratio Aleksa ekipa je krenula da gazi, ove godine smo ga imali na početku sezone i zato smo imali dobar start, čekamo Aleksu da nastavimo niz i jurimo priključak za dest najboljih.
Idemo crno beli!!!
Ove godine ekipa krenula da pada kad se Kaminski oporavio od povrede :D
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Uf bre... pa mi smo i ovakvi jadni zapretili i bukvalno kad smo spustili na jednocifrenu razliku muk u hali napravili...
Odnos je bio ispod svakog nivoa.
Mora da istaknem vrlo neinteligentnu osobinu ovog tima, koji uvek, ali uvek kada gubi igra toliko stihijski i na silu pokušava da se vrati, te se uvek stiče utisak da se igra poslednjih dva minuta tekme i da jurimo rezultat.
Balkonima nas je uvela u svoj ritam, Virtus i ovi...mi prosto ne znamo da nametnemo svoj ritam košarke i naša se igra kada nema podrške navijača uglavnom raspada kada gubimo(nestaje protok lopte, odgovornost u odbrani, koncentracije kod nečijih lopti).
Stvarno se video nedostatak energije, i nažalost prvi deo sezone je izmorio igrače tako da mi ne možemo da držimo nivo kada nemamo sve igrače na raspolaganju. Na ovaj sastav Aleksa i Trifa baš fale, o Ledeju da ne pričam...
Mi možemo mnogo bolje, zapravo teško da možemo lošije od ovoga, ali... Papapetru bi u ovom Partizanu bio mnogo korisniji od Ponitke.(skok, odbrana i igra leđima) Jednostavno ovaj Ponitka kod nas i onaj pre povrede to su dva različita igrača...
Pasti u ovako osrednjoj atmosferi...ja ne znam šta da kažem. (Tu je i do trenera, kako psihološki sprema ekipu- npr. ovde je baš trebalo ložiti igrače ne smirivati).
Mora mnogo bolje, jer mi smo bolji tim od mnogih koji su ispred nas a i ovih.... ali mora da se kida i radi.
Protiv Krke đonom, pa u Konstantinopolj po skalp!
 
Top