Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Psovanje i provociranje članova
Koje ti projekcije imaš, strašno. Bukvalno nigde čovek to nije rekao. Nakon svih tvojih mlaćenja ovde, defetizama i svega, ti u ovom trenutku biraš nekog na koga ćeš da se ostrviš, jer ti je povređena sujeta? Sa kojim pravom? Ti si poznavalac ove igre, ovog sporta, šta? Nemoj samo da mi kažeš kako treniraš, ili kako si trenirao, ili kako si, ne daj bože, trener.
Na koga sam se ja to ostrvio? I zasto bi meni bila povredjena sujeta? A taj defetizam mozes da nabijes znas vec gde.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Sad vec krecete da provocirate ozbiljno... Ovo su klasicni sns spinovi i ciganske provokacije...
SNS spinovanje i ciganske provokacije? Zato sto sam objasnjavao da statistika cesto nista ne pokazuje? Au, druze, ala si ti prsao.
Nabij defetizam I taj stav onima koji su te vaspitali, to pre svega. Nisam lud, znam šta si pisao, pamtim kao slon sve vas, ptice zloslutnice koje jedva čekate da opljunete (da, pravim razliku između pljuvanja i kritike), dakle, čist defetizam, kraj priče. I dalje nisi objasnio svoju projekciju.
Vidi druze. Svaki argument tebe i tebi slicnih je Zeljko zna. Sigurno je da zna bolje od bilo koga na ovom forumu, u Evropi, pa mozda i sire. Ali onda zna i zasto je drzao Smajlija u igri, a nije uvodio Frenka. Ne napadam ja Zoca, napadate ga vi sa brojevima koji u vecini slucajeva nista ne znace.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
SNS spinovanje i ciganske provokacije? Zato sto sam objasnjavao da statistika cesto nista ne pokazuje? Au, druze, ala si ti prsao.

Vidi druze. Svaki argument tebe i tebi slicnih je Zeljko zna. Sigurno je da zna bolje od bilo koga na ovom forumu, u Evropi, pa mozda i sire. Ali onda zna i zasto je drzao Smajlija u igri, a nije uvodio Frenka. Ne napadam ja Zoca, napadate ga vi sa brojevima koji u vecini slucajeva nista ne znace.
Pa druze,nije ga drzao. Iako ti brojevi nista ne znace,Smajli je igrao samo 11 minuta... A spinovanje je ocigledno jer mi ovde komentarisemo ucinak igraca i vecina nas brani te iste igrace, nalazi opravdanja ili bilo sta da umanji znacaj necijeg loseg dana ili lose serije. I onda se pojavis ti i tresnes ovde da napadamo Zeljka jer je on odredio startnu petorku ili nekog drzao ili nije na klupi bez da pogledas osnovne informacije o utakmici. Ako to nije provokacija onda u redu, ali u najmanju ruku nije korektno i nije posteno sa tvoje strane. Ja sam okacio snimak svih ciganskih poena. Okej, ne vidi se sve ali dobar deo stvari se vidi, ko hoce da vidi. Napisao si da je Gilespi 8 poena imao u 1/4 zbog Kaminskog... Aj dokumentuj bilo cime to! Takva konstatacija nije nikakva kritika vec namensko pljuvanje igraca koji nosi nas dres. Necu dalje pisati...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
363
Reaction score
970
Локација
Banja Luka
Prvo, želim reći da tretiranje KKCZ, one originalne, kao malog kluba predstavlja ili nepoznavanje istorije ili partizanovcima neprimjereno, cigansko ponižavanje.
Stariji sam od većine na ovom Forumu, pa se sjećam da smo prvu košarkašku titulu osvojili 76. kad sam već imao više od 10 godina navijačkog staža i ta titula mi je donijela neizmjernu radost. Ta KKCZ je do prvih godina u 70-im bila dominantna i imala već znatan broj titula šampina SFRJ. Nakon toga, hvala bogu, dugo nije bila prvak u SFRJ, već tek nakon raspada Juge, u srpskoj i ABA.
KKP jeste najtrofejniji srpski košarkaški klub.
I da nije, volim(o) ga! Do bola!
E sad ovaj FMP1 ili 2, kako se uzme, trenutno ima vrlo kvalitetne igrače, pa ni poraz od takvog tima nije sramota.
I sam željko je komentarišući pitanje o Gilespiju indirektno naglasio kvalitet njihove spoljne linije.
Sramota je što nismo srce ostavili u borbi i to smeta i zahtijeva najoštriju kritiku, pa i neki oblik sankcija!
Ne može se tako zajebavati sa Partizanovcima.

IBoli, ne može više nego kad se izgubi od njih, u bilo kom sportu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Hiljadu ljudi ima hiljadu vidjenja oko svake utakmice i svakog igraca. Neko misli da je Zeljko trebao da uradi ovo,drugi misli ono,da uvede ovoga ili onoga. Ljudi u igri smo tu smo,ako mislite da Uros Trifunovic ne fali varate se,sta reci za Aleksu i Ledeja tek… Defintivno se Smajli komotnije osecao kao back up Lesoru ali sta je tu je profesionalac je mora da nadje nacin da se podigne,psiholoski pre svega. Nas tim ide na F4 i moramo da im budemo vetar u ledja,imali smo brutalnih partija ove sezone i to je nivo na koji mozemo da se vratimo i uz pun roster da ga preskocimo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.658
Ma koliko zvučalo glupo, mnogo sam spokojniji kada smo krš ekipa sa senilnim trenerom nego kada osvajamo sve. Sva sreća Partizan ne pratim od juče pa mi ovo nije bio prvi poraz u životu... a neće biti ni poslednji.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sto ljudi sto ćudi, ali jedan Partizan samo.
To ko je "kriv" sinoć za poraz, da li Kaminski zbog loše odbrane, Panter zbog silovanja šuta, Smajli zbog katastrofalne igre u oba pravca, Smit zbog promašene trojke na -9, Ledej,Trifa i Aleksa sto nisu igrali, PJ zbog "nonšalante igre" itd. neće promeniti činjenicu da smo mi sinoć podbacili na svakom nivou i izašli na teren bez ikakve energije.
E tu leži jedini i glavni razlog poraza, a ništa od ovoga gore što sam nabrojao. Svako u toku igre napravi neku grešku, ali izgleda da nemamo ono što smo imali prošle sezone ili kod Duleta (ili bar ja to ne vidim ove sezone) a to je "Može da se pogreši kakav je ko igrač, ali ne sme da se pogreši kakav je ko čovek, prosto moraju da budu tu ljudi koji su spremni da isprave tudju grešku, da kad igrač iz nekog egoizma ili sebičnosti izgubi loptu ili uzme neki šut i promaši, drugi igrač mora da potrči da ispravi njegovu grešku-e tada se pali mašina".
U ovoj ekipi jedino ko to ispunjava na svakoj utakmici je Aleksa. Trifa i Kaboklo ne baš u svim a ostali kako im kad dune vetar.
Primera radi prošle sezone pored Alekse imali smo i Lesora i Exuma koji su bili spremni na svakoj utakmici da "ginu" a ove godine imamo PJ (svaka čast za napad) i Kaminskog (odbranu skoro da i ne igra). To je ono što nam je falilo sinoć, i ne samo sinoć nego na svakoj utakmici, samo sto kad pobedimo niko to ni ne gleda, a kad izgubimo onda su nam krive sudije, loša odbrana nekog igrača, uručenje lopte sudiji itd. To smo najviše izrazili protiv najslabije ekipe u ligi kada smo dozvolili da od +31 dodjemo na pobedu od "samo" +13, i nastavili istim tempom protiv limenih.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Zek je falio da malo zaustsvi Gilespia .
Ovi rez od vcrs nam idu na ruku .
Ostalo je na nama da se izdignemo …
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.711
Reaction score
22.750
Локација
Beograd
Znaci, Zeljko je kriv jer je uvodio Smajlija? On je imao -22. Ok. Da Smajli nije igrao mi biamo dobili cetiri razlike. Jel to logika? Posto Kaminski nije imao problem sa faulovima, po tvojoj logici je iskljucivo Zoc kriv za poraz, jer je samo trebao da zalepi Alena za klupu i sve bi bilo ok.
Hahahahahaha, hit, bukvalno fazon, šta ćemo sa 500 miliona neprijavljenih kineza. Ja bi otišao dalje, mislim da je ipak Niksonovo povlačenje određenih trupa iz Vijetnama umnogome uticalo na našu lošu igru juče.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.637
Reaction score
5.432
Ja licno sam zadovoljan prvim delom el i nasim skorom iako je mogao biti za nijansu bolji. Jedini kiks ako tako mozemo da kazemo je poraz od virtusa ostalo manje vise to je to, iako smo na gostovanjima mogli da ucarimo jos koju pobedu. Kradja u pireju, ispustena baskonija i efes da smo samo jednu od tih dobili bilo bi vrhunski. Imali smo i tu nesrecu da jedini igramo sa makabijem u tel avivu. Imamo kod kuce makabi, cigane grcke, bajern, baskoniju, efes, valensiju, zalgiris real. Sa svima mozemo da igramo pa i sa realom. Od gostovanja berlin mora pasti a za ostalo videcemo svako svakog tu moze da pobedi. Otvoreno nam je sve samo da izadjemo iz povreda jer smo i ovaj prvi krug zavrsili pozitivno a mislim da ni jednom nismo bili kompletni.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Lose smo usli u utakmicu, neshvatljivo da igraci bez zara izadju. Nisu oni toliko jaki bili koliko smo im mi dopustili da se razigraju. Drugo poluvreme pokazali smo karakter i vratili se iz minus. Da je Smith pogodio onu trojku na -9 njima bi voda usla u usi i mi bismo verovatno preokrenuli mec. Tako da se nadam da ce igraci brzo da zaborave ovaj poraz i da ce im vratiti milo z drago krajem Januara.

EL je toliko izjednacena da do kraja sezone moze svasta da se desi. Tako da budimo mirni i verujmo u Zeljka i ekipu. Zna on sigurno gde skripi, samo nema vremena u ovakvom rasporedu da popravlja stvari kako on to zeli. Uz to nam falio Zek, fale nam Aleksa i Trifa, Kaboklo jos uvek nezna akcije kako treba, Kaminski od kad se vratio iz povrede nije isti kao pre, ima neke naznake ali nije to to. Sa druge strane imamo Smailagica koji osim one utakmice u cetvrtak odigrao solidno zadnjih par, Kevin kapiten nam se vratio jace posle povrede, Jaramaz zadnjih utakmica sve bolji i bolji. To su pozitivne stvari tako da verujem da ce Zeljko sve ispraviti u februaru i kad budemo kompletni ima da meljemo sve do Berlina!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Ali kako su govna srećna pa dižu ovu pobedu na pijedestal ko da su maltene osvojili Evroligu.
Mediji,elektronski,štampani, televizije,društvene mreže itd.
Ovaj poraz mora da nam bude za NAUK kako sa govnima NIKAD ne treba IGRATI.
Znači samo tuča,krv,borba,energija, znoj.
I to ovi stranci novopridošli moraju da nauče.
Sa njima ne može drugačije.
 
Top