Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
O sudjenju cu pricati kada budemo znali da kreiramo jedan od makar 5 napada kada zagusti. Ovakvo pomracenje uma ne znam jesam li ikad gledao. Sramota na sta je spala onakva ekipa od prosle godine a evo sredina Januara a mi sve gori i gori. Izgledali smo dobro u jednom periodu od mozda mjesec dana kada se desila povreda Avramovica i to je sve.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Super ove sudije...dok su problemu ove smrde navlači se za njih bez prestanka...onda stignu, pa se mi raspadnemo i dobijemo ovo...
Malo smo nepametna ekipa, neodgovorna ekipa(ne izalzimo iz bonusa, na nas jedan faul dozvoljavamo ne samo šut, već ne koristimo više priika da pravimo faul na zemlji)...ali najveći problem loše reagovanje u trenucima kada je momentum na našoj strani što poslednično utiče i na to kada je na strani protivnika...

nmg opet moram da aspomenem toliko prilika da se pravi faul i preseče napad protivnika, ali naše igrače to ne zanima.
Ide protok lopte vodimo, čim se uđe čvršće i sudije puste tuču mi odustajemo od koncepta igre koji želimo da igramo.

Sudijama da umre sve što vole, za ovo što su im dozvolili od kraja prve četvrtine do početka treće.

Pohvale za Trifu! Kaboklo bravo!
Ledej nije smeo da igra ovako raspadnut...nepotrebno, plus nam je pomalo ubio momentum i direktno odneo onaj prvi, i još kad smo bili na plus 4 u trećoj sve promašio...
Prva naša četvrtina odlična, ali ono možemo samo sveži i sa celom rotacijom.
Ništa, mora bolje... mnogo bolje
Doužer me je razočarao nekim "odbranama", jos se smeska dok je egal i priča sa ...

Trifi još jednom sve pohvale, sudije d' umru, Željko da prestane sa godpodstvom i da jebe mater gamadi u narandžastom.

Vidimo se u Areni.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Bice uspeh ako se uvučemo na f4 a očekuje se lagano osvajanje.
Kako vas bre nije sramota sns govnari da pišete ove gluposti? Puštanje Lesora? Da znaš koja je razlika u plati ne bi lupetao ovde nego bi bio srećan što smo tu gde smo
Pa kazi onda koja je razlika u plati. Te fore "znam ali ne mogu/necu da kazem" se prevazidju sa nekih 10-11 godina.
Da li smo u losoj formi trenutno? Jesmo
Da li su zamene daleko losijeg kvaliteta? Jesu
Dali igramo losije nego sto je najavljivano? Da
Da li smo sigurni u top 10? Nismo

Zasto onda smatrate da niko nema pravo da kritikuje? Losi smo trenutno i to je cinjenica. Da li ce da igramo bolje to niko ne zna. Pustite te price,igracemo kada bude najbitnije. Svaka utakmice ne najbitnija kada si deveti na tabeli,svaka.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Mnogo je lako prepoznati kad smo u losoj formi, dovoljno je samo videti ko pise.

U petak protiv Makabija je biti ili ne biti. Mislim da bi nam poraz tu drasticno smanjio sanse za ulazak u 6 ili 10.
A ko komentarise, posto od 96te gledam svaku utakmicu partizana pa me bas zanima u koju me grupu ti strucnjak svrstavas?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.814
Локација
Beograd
Ovde nema sanse za preispitivanje struke. U sve se gleda kao u bozanstvo. Ovo je posao. Ovde se ne radi dobar posao. Nije ovo defetizam, nego jednostavno škripi. Mnogo škripi. Ako ne mogu da nadju gde skripi, neka se razilaze.
Banujte, radite sta hocete.
Koga da preispituješ? Čoveka sa osvojenih 9 EL? Šta mu savetuješ?
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Au šta je ljudi došlo da preispita Željkov rad i da ga smeni i to sve onako obrazloži lepo i realno. Jedna od stvari koja je nama potrebna je fer suđenje a ne ovakvo iživljavanje sudija. Smradu iz litvanije još jednom jebem sve po spisku, kao i celoj njegovoj ekipi.
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Psovanje i provociranje članova
Evo ja cu da ti posaljem jedno argumentovano misljenje



Pa preispitaj zasto sam ti pratio ovo zbog toga sto si znatizeljan ili bezobrazan kad pises Partizan sa malim pocetnim slovom.
E napusis se ti meni kurca… pardon, Kurca velikim slovom
Evo ja cu da ti posaljem jedno argumentovano misljenje



Pa preispitaj zasto sam ti pratio ovo zbog toga sto si znatizeljan ili bezobrazan kad pises Partizan sa malim pocetnim slovom.
ako je tebi najveci problem sto sam ja napisao partizan malim slovom onda nista …
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Utakmica izgubljena posle trećeg faula Kabokla.
Apsolutno sve posle toga nije bilo dobro. Energetski, ofanzivno, a o defanzivi da ne pričam.

Ne mogu više da nađem razlog da ne označim Kaminskog kao igrača koji je glavni uzrok svih problema u oba pravca.
Pre nego što počnete da kritikujete ovo, setite se šta sam pisao o njemu i koliko sam verovao u njega. Ne može centar za koliko god vremena proveo na parketu da igra onako nezainteresovano, da ne pokuša da zagradi, da ima jedan jebeni skok... Pre povrede je imao više nego zapažen učinak u napadu, sada ni to nije na previše zavidnom nivou.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Au šta je ljudi došlo da preispita Željkov rad i da ga smeni i to sve onako obrazloži lepo i realno. Jedna od stvari koja je nama potrebna je fer suđenje a ne ovakvo iživljavanje sudija. Smradu iz litvanije još jednom jebem sve po spisku, kao i celoj njegovoj ekipi.
Preispitivanje Zaljkovog rada je teska nebuloza. To kada vidim smrkne mi se. Cinjenica je da ne izgledamo dobro, da nismo organizovani i da pucamo pod pritiskom ali takodje je cinjenica da nam jako nedostaju Aleksa i Alen.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Da li je realno da se vi nervirate što su nas razmontirale ove pičke turske, kada su nas pre samo nedelju dana ponizili smradovi iz predgrađa. Ovaj poraz mi je mala maca u odnosu na prošli od ciganske stoke koji još nisam preboleo. Što se mene tiče nisam ni imao preterane želje za EL. Samo jedno mesto ispred mutanta iz predgrađa uz najmanje jednu pobedu više, sve ostalo smatram bonusom. Za sada smo još u okvirima. Tamo gde smo realno podbacili je ABA liga gde se sve osim titule može smatati neuspelom sezonom. Za sada nam ostaje da se posvetimo obavezama u KRK i osvojimo makar jedan trofej ove sezone, a za ostalo videćemo, ništa još nije gotovo i sve se može okrenuti na bolje kada se kompletiramo.
 
Top