Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ko ne vidi koliko je zeljku tesko pao ovaj poraz onda je slep…

Nesto ne funkcionise, imamo problema… i dve opcije, da podrzimo tim kad ne ide i kada su svi u ovoj usranoj zemlji jedva docekali da nam ne ide, kako bi pljuvali zeljka, ili i mi da napustino klub i teramo trenera…

Svakome izbor na cast
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
290
Reaction score
1.327
Локација
Čačak
Pa kazi onda koja je razlika u plati. Te fore "znam ali ne mogu/necu da kazem" se prevazidju sa nekih 10-11 godina.
Da li smo u losoj formi trenutno? Jesmo
Da li su zamene daleko losijeg kvaliteta? Jesu
Dali igramo losije nego sto je najavljivano? Da
Da li smo sigurni u top 10? Nismo

Zasto onda smatrate da niko nema pravo da kritikuje? Losi smo trenutno i to je cinjenica. Da li ce da igramo bolje to niko ne zna. Pustite te price,igracemo kada bude najbitnije. Svaka utakmice ne najbitnija kada si deveti na tabeli,svaka.
Nemam pojma koja je razlika ali nije potrebno biti mnogo inteligentan i zaključiti da je velika čim je otišao tamo
Sme da se kritikuje. Ali gluposti tipa trebaju na Lesor, Egzum itd. je teško ne komentarisati. Kao da mi nismo hteli da ih ostavimo
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.741
U stvari ja ih i kapiram, prošle sezone su počeli već u novembru ili početkom decembra beše, sada su morali ipak da čekaju do iza NG pa porasla frustracija.

ali fakat je da Punteru sviraju sta i ostalima on bi imao po 50 bacanja
Ali nema niti će imati, ne sme da ima. I opet, meni sudije nisu krivci večeras, sami smo sebe pobedili jer nismo bili dovoljno pametni u prelomnim momentima.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.304
Reaction score
15.371
Локација
U pizdi materini
Ponavlja nam se dubioza u serijama ova je krenula od frankovih govana.

Ponavlja se broj njih na forumu koji isplivaju samo posle poraza, ja bi' to radio mnogo manje očigledno.

Nema igrača da krene na koš kada je potrebno, mrsimo u napadu kao nekada FKP, sve sami 'tehničari' to nešto ispred šesnaest dribla, dribla, dribla - i ništa.

Nisam ni očekivao pobedu tako da mi nešto i nije teško palo, krenuće i serija pobeda pa da se pobijemo za narednu fazu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.778
Reaction score
29.683
Локација
Beograd
Posle mnogo godina, prošle sezone smo se vratili u Evroligu, realno je bilo da učestvujemo pa dokle stignemo...nego, stigosmo na korak od eliminacije Reala, pa smo pomislili da ove sezone treba da napravimo i par koraka više...
Međutim...i druge ekipe prave timove, šire rostere, imaju respektabilne budžete, igraju košarku, i ništa nama nije unapred dato ni zagarantovano. Od utakmice do utakmice, pa...
Fale nam neki igrači, Fener je večeras bio bolji, šteta samo što izgubismo priličnom razlikom, jer, ko bi ga znao, možda će odlučivati neki međusobni susreti, koš razlika, pola koša, ko zna šta...
Ako dođemo u tako neku priliku.
Ima još da se igra, ništa još nije izgubljeno, osim ove utakmice večeras. Bilo je od sjaja do očaja, a naše pravo lice je...tu negde...
Prestanite da se tužakate i optužujete, normalno je da dođe do kritika i frustracija kad se izgubi.
Pobede leče sve.
Ako dođu, kad dođu.
U sportu si il pukovnik il pokojnik - do sledeće utakmice.
Pa onda opet ispočetka.
Imamo Evroligu, imamo ABU, imamo Kup...
Videćemo...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Koga da preispituješ? Čoveka sa osvojenih 9 EL? Šta mu savetuješ?
Ja bih jedino savjetovao da doslovno zabrani igracima da daju izjave pred pocetak sezone kako se napada f4 i kako su ciljevi najvisi u svakom takmcienju a onda te skoluje ko god stigne u el a o igokei i megi da ne pricamo. Znaci prvo da se srede usijane glave jer je i to Zeljkov posao. Sto se tice igre tu nemam nikakav savjet da dam jer se toliko ne razumijem u kosarku a vidim da ni Zeljko ne moze da dopre do njih jer ne znaju da naprave mali faul nego pustaju sut za 3 sto su valjda osnove kosarke.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.261
Локација
Humska 1
Dodje covek ovde sa zeljom da krene u neku normalnu diskusiju i nadje upise posle kojih pozeli da nas zbog pojedinih prosto vrate na period igranja Lige sampiona, donjeg doma ABA Lige i glumljenja ikebane komsinici. Sramota je nazvati vas navijacima Partizana ako ste uopste navijaci istog. Nikada nisam koristio na ovom forumu direktnije reci ali ste sramota. Steta je vasa sto vi to ne mozete da shvatite. Ko se pronadje u ovom, pronasao se.

Sto se utakmice tice, sta pametno reci. Prva cetvrtina i nastavak u drugoj poezija pa i generalno prvo poluvreme. Ako sam ikakvu reakciju zeleo da vidim nije se mogla bolja pozeleti. I onda to drugo poluvreme za zaborav (u prosloj prvo). Ono sto meni licno upada u moje laicko oko je da PJ vec nekoliko utakmica igra daleko ispod njegovih kvaliteta. Takodje 10 finti u jednom napadu smo se nagledali ove sezone kao nikad pre. Pa sutni tu loptu ako si izgradio napad za sut. U ovoj utakmici opet stara boljka sa losom selekcijom faulova. Jednostavno sveukupno ne znam kako smo od one serije izgubili to neko samopouzdanje i voleo bih da cujem Zeljka na tu temu.

Svi na Makabi!
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Jako loša igra.

Često bez ikakve ideje osim "kreni, driblaj, vidi da li ćeš šutnuti ili dodati nekome", kada to prolazi, dobijaš prvu četvrtinu gde pogadjamo, čim to stane, dobijaš ostatak utakmice.

Odbrana jako loša, zaista ne znam šta da mislim o tome, ali sve više mi deluje kao nije sve u kvalitetu, već nam i volja nedostaje u odbrani, što je sramota u ABA ligi a kamoli Evroligi.

Ne bih da komentarišem trenera jer je ubedljivo najbolji i najuspešniji košarkaški trener u Evropskoj istoriji.

Ali mi jeste fascinantna to što ljudi ne odustaju u praćenju mode: opet je Kaminski kriv za sve, iako nije bio u igri dok su napravili razliku, on je kriv i nije košarkaš i ko ga je doveo i blablabla... Masa se uhvati jednog igrača i to je očigledno to. Da nisam gledao pomislio bih da su razliku pravili isključivo kada je on bio na terenu.
(Ponovo Ledej, kojeg jako gotivim, odigrao sramnu utakmicu).

I jesam mišljenja da pozicija plejmejkera postoji sa razlogom i ubedjen sam da nam upravo plejmejker nedostaje. Ali sećam se da su na početku sezone ljudi ovde pisali da nam ne treba Kalates jer je ciglar, kao da nama treba plejmejker sa 20+ poena po utakmici. Epa sada imamo Smitha i jednu asistenciju po utakmici, uživajte.

Ali da trenutno loše igramo - stoji. I odsustvo želje i volje kod nekih igrača mi najteže pada.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Uz sve mane u našoj današnjoj igri, ajde malo da budemo svesni protiv koga i gde smo igrali. Još jedna stvar, koja se pokazala i prošle, a tek će se pokazati ove sezone - Što manje prostora za trening i pripremu utakmica, to veći hendikep za vrhunske trenere u odnosu na prosečne. Daleko je od sjajnog, ali je još dalje od kataklizme kakvu pojedinci ovde opisuju.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
211
Reaction score
2.079
Локација
Skopje
Evo fancee nemoze postignuti objaviti karte za petak na resale-u.
Ko moze a ne dodje protiv makabija nije navijac Partizana.
Moramo dati podrsku momcima i da zadrzimo bar taj domaci teren.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Kod ove nase ludacke ekipe je sve u glavi. Ako prelome, zgazice sve do kraja i to je to. Jednostavno je vecina igraca u nasem timu na slican kalup pravljena, igraci kojima je potrebna neka energija, iskra koja ce da ih pokrene. Ja mislim da je to glavni problem nase ekipe, ta iskra koja ce da ih zapali. Da li ce to da bude Aleksina ukradena lopta ili ludacki ulaz, Panterova trojka preko centra ili nesto trece ali izgleda da ih to pokrece. Sa druge strane, kada stanemo onda stanemo u potpunosti, iskljucimo se iz utakmice.

Makabi nije ljucna utakmice, kljucna je svaka do kraja.
 
Top