Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Mi cekamo da igraci izadju iz povrede, a kako oni izgledaju cekace se jos toliko da pocnu da igraju kosarku...
A utakmicu smo izgubili kad su oni igrali bez centra i sve preuzimali, tu nismo imali resenje sto nije prvi put
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
IMG_20240109_203846.jpg

Od idealne, prelepe prve cetvrtine do jos jednog horora i crne rupe u koju smo upali. Dve neobjasnjive partije...Izgledali smo kao ono fazon Mursija dodje u Blaugranu, ispogadja neke trojke, povede +10, cim to stane, brzinom svetlosti -28...Eto tako i mi...

Posle se digla publika, pogadjali i oni koji na treningu ne pogadjaju i ispratise nas kuce...Sudjenje kriminal, mi kriminal, nije se ni moglo vise...

Steta...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
342
Reaction score
849
Локација
Kraljevo
a sta cemo sa koriscenjem "malih" faulova ? vec koliko vremena unazad

koliko poena smo primili u 3. cet. ( na primer ), a da nismo napravili niti jedan jedini mali faul ?

a kada smo odlucili da ih napravimo oni su bili za 2 +1
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ovde nema sanse za preispitivanje struke. U sve se gleda kao u bozanstvo. Ovo je posao. Ovde se ne radi dobar posao. Nije ovo defetizam, nego jednostavno škripi. Mnogo škripi. Ako ne mogu da nadju gde skripi, neka se razilaze.
Banujte, radite sta hocete.
Eto bas sad rece Zelimir da ce te poslusati i da su odlucili da se razilaze!
Strasno sta sve necu procitati nakon utakmice. Pa cak i da navijace Partizana neko naziva bolesnicima!!! Uzas.
P.S. Zelimiru puna podrska. Da smo upali u gabulu, vise je nego ocigledno. Ali ako neko zna da nas iz iste izvuce, to je kralj kosarkaske igre Zoc. TACKA.
Odoh traziti kartu za utakmicu protiv Makabija. Ipak ne jednu. Dve karte. Iz inata jer mi jedna samo treba.
P.S. A zao mi je sto moram ovo reci ali, oni koji zarad sendvica dolaze ovde da pljuju i vredjaju, nek se ne sikiraju-zaradili su sendvic.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Dok se ne kompletiramo nema sta da pricamo o igri. Nama kao i prosle sezone mnogo fali Aleksa i njegova energija. Zek ne lici ni na sta posle povrede i takodje fali. Smajli takodje.
Da je roster kompletan ne bi Kaminski bio problem.
Nadam se da ce valjda do kraja sledece sedmice ekipa biti kompletna a onda polako da se naostre za zavrsnicu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.456
Локација
Brdo Banovo

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.684
Локација
Beograd
Mi smo pre samo 20 dana bili ubedjini sa smo najjaci tim u EL.

Tako cemo pricati i za 20 dana, zivi bili pa videli.

NAPRED PARTIZAN!
Pa, kad se pobedi, onda smo najjači tim u EL, a kad se izgubi onda nismo.
Treba samo da se pobedi, i rešen problem! :D

'Ajde Partizane...igraj i - POBEDI!
U serijama.
Vreme je...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Moramo da prestanemo da idemo na gostovanja kao na ekskurzije. Evo ako je neko igrao kosarku neka posvedoci kako se igra odbrana kad imas jos 4 faula a primis 25 za cetvrtinu bez problema. To je u najmanju ruku neprofesionalno. Mi smo gazili kad je Dozer bio na nivou a bez njega nema ni ekstra pasa ni nista,mora da bude konstantan. Makabi nam je pata karta. Najtezi raspored mi i Olimpijakos imamo.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
432
Reaction score
1.560
Posle mnogo godina, prošle sezone smo se vratili u Evroligu, realno je bilo da učestvujemo pa dokle stignemo...nego, stigosmo na korak od eliminacije Reala, pa smo pomislili da ove sezone treba da napravimo i par koraka više...
Međutim...i druge ekipe prave timove, šire rostere, imaju respektabilne budžete, igraju košarku, i ništa nama nije unapred dato ni zagarantovano. Od utakmice do utakmice, pa...
Fale nam neki igrači, Fener je večeras bio bolji, šteta samo što izgubismo priličnom razlikom, jer, ko bi ga znao, možda će odlučivati neki međusobni susreti, koš razlika, pola koša, ko zna šta...
Ako dođemo u tako neku priliku.
Ima još da se igra, ništa još nije izgubljeno, osim ove utakmice večeras. Bilo je od sjaja do očaja, a naše pravo lice je...tu negde...
Prestanite da se tužakate i optužujete, normalno je da dođe do kritika i frustracija kad se izgubi.
Pobede leče sve.
Ako dođu, kad dođu.
U sportu si il pukovnik il pokojnik - do sledeće utakmice.
Pa onda opet ispočetka.
Imamo Evroligu, imamo ABU, imamo Kup...
Videćemo...
Eto tako, skoro svi su jaci nego prosle godine, verovatno igracki nikad jaca EL
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
dal bolje kao prosle god lose krenuti pa se vratiti i gaziti ili krenuti relativno dobro i onda pasti i igrati neverovatno lose..kraj trece cetvrtine i pocetak poslednje je toliko sramotan da je to neverovatno...i nemojte mi klasicne price(ne brinem se ,nebitan poraz,bice to dobro u junu)..jer ekipa ako je kvalitetna kvalitetna je od pocetka sezone a ne na njenom kraju...mi smo po poziciji i kvalitetu tu negde oko 10og mesta i ona lozenja na f4 i prva 4 ili 6 mesta su def neutemeljena...i to nece promeniti da zaredjamo narednih 5 utakmica sa pobedama...ove godine nas jebe taj playin ali opet ce to biti zestoka borba za 8 mesto nadam se ...naneli u zadnje vreme previse sili,zeli da ima ulogu pantera...ledej u nekom svom svetu,pj neverovatan pad forme
Ako smo po kvalitetu ekipa za oko 10og mesta, zasto nas onda jebe play in? Valjda nam ide u prilog onda da budemo zapisani kao tim koji je osvojio EL pocevsi plej of sa 10og mesta. :D
Ja verujem da smo i za vise, lako smo mogli biti i oko 4og mesta ali nismo nazalost.
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
60
Reaction score
308
Jebi ga losa forma je sastavni deo sporta. Vidi se da nam fali energije i snage, oni su nas bukvalno samleli svezinom i drzali su tempo. Samo da izguramo nekako do pauze za kup. Napred Partizane
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Moja jedina 'zamerka' Željku je ta što kad je u 3/4 Motli zaradio 4. ličnu, a Papajanis bio u apsolutnom kanalu, nije ubacio Kabokla, već je eksperimentisao sa 'small ball' postavom i Zekom koji je odigrao par praznih minuta. Kaminski, koga stvarno gotivim i poštujem, iz kolo u kolo igra sve lošije odbranu pod košem, dok je na preuzimanjima stvarno bio vrlo korektan. U jednom trenutku smo zaigrali odbranu kao u periodu plej-ofa prošle godine, što je za pohvalu.

Njih su na kraju krenule da kenjaju trojke, a mi se nekako predali. To je karakteristika koja mi smeta kod ove ekipe koja nije bila toliko očigledna prošle godine. Mi samo u prethodna dva kola imamo +/- od -30, dok smo prošle godine imali samo 3-4 poraza od 15+ razlike. Ove godine ih već imamo 5.

Samo da što duže ostanemo na .500 tokom ovih serija poraza.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
577
Reaction score
3.089
Jebi ga losa forma je sastavni deo sporta. Vidi se da nam fali energije i snage, oni su nas bukvalno samleli svezinom i drzali su tempo. Samo da izguramo nekako do pauze za kup. Napred Partizane
Mislim da Zeljko onda treba zvati Misu pilatesa. Posto mu svi nesto savetuju evo i ja ću.
Ne zameri nema veze nikakve sa tvojim postom jednostavno ubise me u pojam od sjaja do ocaja..
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ne želim da upirem prstom u pojedinca niti jedan čovek može da bude krivac, košarka je ekipni sport ali 'beš mi sve kao da smo nekako krenuli lošije da igramo nakon povratka Frenka iz povrede.
To i ja mislim vec nedeljama, najbolju kosarku smo igrali dok je bio povredjen, i protiv PAO nam je doneo pobedu kad je iskljucen sa utakmice. Nadao sam se da je problem adaptacija, ali cini mi se jos od onog kad ga je Veseli pretrcao u prvom kolu, da u njegovim nogama nema nekog prostora za adaptaciju. Ima i neke dobre poteze koji nas posle kostaju sa 3 losa. Ne pljujem, samo mi je zao sto ne moze vise da doprinese.
 
Top