Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.872
Reaction score
10.931
Имам једног другара који ради у Словачкој и има највећи полни орган који сам у животу видео. Добар као лебац, људина права. Елем, на такво споловило бих натакао сваког, али сваког ко сумња у Жељка.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Uh uh uh, u postoperativnom sam periodu i ovo definitivno nije dobro za mene.. koliko god da sam presrećan zbog pobede neshvatljiv mi je onakav ulazak u mec ali necemo sad o tome..

Bravo Jare, bravo Trifo, bravo Tek, Smajli, Kaboklo i brate Naneli ! Svaka čast i ostalima, posebno Douzeru ali ova petorka ( sestorka) je napravila preokret i dobila mec.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
I bi pobeda! Trifa i Jare zaradili platu. Da nije stoka izbacila Džejmsa, ganjali bi bolji međusobni skor. Dante je prošle sezone bio najbolji closer lige; PJ može to da postane do proleća. Samo da se Kep restartuje u razgovoru sa trenerima - mora hitno da uđe u timski flow. Pomoglo bi i da saigrači prestanu da ga besomučno traže u napadu. Da se igra 5:5 i kad je on na parketu.:shal

Kaže Žoc: "Samo da se svako budi svaki dan s namerom da bude bolji." Veliki si, Partizane!

Rada i slični likovi mračni. Mi teramo naše.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Имам једног другара који ради у Словачкој и има највећи полни орган који сам у животу видео. Добар као лебац, људина права. Елем, на такво споловило бих натакао сваког, али сваког ко сумња у Жељка.
Ma jok brate. Evo ima, ima i odje na forumu onih koji bi da preispituju odluke, ali ono, ono bas argumentovano.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
679
Reaction score
4.478
Локација
Kosovska Mitrovica

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Danas sam bio baš pesimista, uticaj rukometa i vaterpola. Posle prvog poluvremena uopšte nisam verovao u preokret, baš me sve skupa ubilo u pojam. Medjutim momci izgaraše i dobiše utakmicu. Samo da se krene tako borbeno od starta, bilo bi sve mnogo lakše, kako i za njih, tako i za nas. Ne mora ni pobeda, ali da se vidi borba od početka do kraja. Čestitam im na pobedi, veoma bitni bodovi...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Трифа, Јаре, Смајли :respect:respect:respect
Доужера и Нанелија да не коментаришем, они су били мотор екипе.
Пантер, благо речено, катастрофа!
Он ће бити прави када буте најпотребније.
Слушам конференцију, ал' је Жоц напушио Раду!!! :buhaha
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Ко је ова жена на конференцији, овај неуспели абортус? Обично не гледам коференције али данас не могу да нађем даљински. Не могу да анализирам, да паметујем нешто,само могу да се захвалим Партизану јер ми олакшава живот у туђини.
П.С. Притисак,дијабетес, палпитације и остале симптоме не замерам.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Rajko je za ovu Novinar, sa velikim N.
Ako neko misli da je nova, n1, SK, nešto drugačije od pinka (od sporta nemamo ništa), svinjformera i kurira, ovo večeras mu je valjda dokaz da su druga strana iste medalje. Da su večeras crkli od muke i jedni i drugi, a ova je istakla kandidaturu za bolesnicu godine.

Ponos. Ponos. Ponos!!!!!! Jebeni ponos i sreća i pola table Bensedina!!!!! Kakav preokret, kakva ekipa, kakav dokaz da ekipa IPAK IMA KARAKTER i da ipak možda Željko malo bolje zna. Neverovatan preokret, uz nesebičnu podršku Makabiju, od strane govneta Boltauzera. Neverovatno je da pored svega što je sudio večeras (nesportska, faul pod našim košem, iako sudija ispod koša to ne svira) gleda snimak na 45 sekundi do kraja i tri puta mu drugi sudija govori da je žuti igrač poslednji igrao loptom on traži 101 kadar i frejm po frejm da to ospori.

Pored svega, okrenuli smo ih i ovo je meni veći preokret nego Olimpija u gostima.


Bravo Partizane, lavljeg srca!
Bravo Željko!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
"odbrana nam je dala moral... odbrana nam je dala sve to." Željko Obradović.

Potpuno je lako i jednostavno. Bez 5 igrača koji znaju igrati timsku odbranu a u napadu imaju dobro kretanje bez lopte nemamo šta da tražimo u evroligi.

Ali meni lično to što živim u ovo vreme kad se odigrala ovakva utakmica Partizana pružila takvo zadovoljstvo da i ne moraju ni plasirati u sledeću fazu.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ne samo što smo preokrenuli -24 nego smo dobili igrajući 5 na 8. Najgore suđenje u Evroligi protiv nas koje dugo pamtim.

Jaramaz i Trifa x-faktori večeras svojom energijom i borbenošću.
O Naneliju i Dožeru se sve zna i samo potvrđuju svoju klasu.
Pobeda koja nam je trebala kao hleb nasušni.
Nema stajanja, bravo momci!!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Gde su forumaši početnici koji traže preispitivanje struke? Pičke SNS ciganske!!!

Skoro nikad ga ne komentarišem, ali ovo je bilo najgore suđenje ikad koje smo imali u EL kao domaćini
Verujem da su se vec spremali posle prve cetvrtine veceras da se pojave, na poluvremenu vec nazdravljali, a onda su im momci i ŽOC usrali vece.
 
Top