Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Slobodno uredničko uverenje.
Da smo imali dva Doužera dobili bismo lagano večeras...Kakva partija, all-around:respect
30 minuta igre, pa raspad sistema...idemo dalje, do pauze da odbranimo domaći teren, pa ćemo videti za dalje.

p.s.
komenatoru domaćeg sk-a - jebao te vlasnik pao u usta i u dupe smrdljivo, smrdino "realna"!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Ledej u kanalu, osjeti se dosta...
Svi osim Ansjusica i Kaminskog su pokazali da im je stalo.Kad vidim Andjusica da se onako vuce, bez zelje i morala..Kad vidim tu letargiju.... Ide mi na kurac vise.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
U 3. cetvrtini nam igraju Ponjitka, Trifa, Koprivica. 3 igraca od kojih ne ocekujes nista u napadu i igramo dobro.

Kaminski je zamena cak i Balsi. Zajebasmo se sa njim izgleda.

Naneli brat i Ledej Brat slabi.


Jebiga sve u svemu. pJ bravo.


Opasnu amozonku imaju ovi Grci ;) ;-)
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Previse gluposti u napadu, samo smo ocigledne faulove dobijali. Dobra igra u odbrani 3/4. Ponjitka, Jaramaz, Andjusic, Smith losi. PJ odskace od ove lige, par asistencija saigraci pretvorili u izgubljene... Moramo da imamo vise igraca u napadu.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Uz kapitena ovo bi dobili sigurno! Ubija me Ponitka, pa druze kad nema Pantera ti si tu da povuces, bas me razocarao. Ledej ce se vratiti jos jaci, ne brinem za njega, ali Bruno mi je pokazao da pored jacih centara prakticno nema sta da trazi. Tek sada vidimo koliko smo oslabljeni zamenom Lesor - Kaboklo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Opet tako blizu, opet tako daleko.
PJ odličan. James je tu kao i uvek. Smajli i Balša dobri. Ostali jebiga. Ne ide.

Sve mi se više vrti po glavurdi da je prošla sezona, bila TA. Hvala Bogu da Žoc i momci ne misle tako.

Posle Mege ulazimo u crunch time. Nadam se vrelih ruku i mirnih glava.

Spremajte zalihe lekova i rakije, kreće ludnica!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Jbg dok smo imali snage za tuču, bila je i tuča... Ponitka bi morao da pogodi jedan od četri zicera... sa Kaboklom i Anđušićem smo izgubili korak na početku četvrte...jbg ...
Krivo mi je što smo se potrošili, a nismo dobili ništa.
Malo i nemamo sreće da nama ne igraju najbolji igrač i igrač koji je 5, 6 igrač ekipe...sada nam trebaju što pre.
Dva pojačanja Ponitka i Kaminski(posle povrede) ne daju ništa...pozitivno je da smo ih poremetili jedno 25 minuta, ali mi ne znamo da odreagujemo kad neko drugi podigne agresivnost u odbrani.
Biće bolje.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Ovo je bila utakmica za Kaminskog, da napuni Lesora što se pipka po ruci. To što je igrao dva minuta pokazuje njegov odnos prema igri. Definitivno greška. Anđušić ne šutira kad je sam. Ne kapiram, čuva loptu, neće da rizikuje. Smit nije plej, ali koristan danas, da se ne raspadnemo bez kapitena i Alekse. Raduju minuti za Koprivu, jer ono što on ima ne može da se nauči. Dragoceni minuti da se poduči u onome što fali. Mučna utakmica, jer je igramo u žalosti. Ne bih mogao da se radujem ni da smo pobedili. Šta reći za transparent...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Kada je Balša bolji od NBA centra Kaminskog jbg baš. Kakav li je tek na treningu kad ovako bezvoljno deluje na utakmici... Ponitka nema ni gram samopouzdanja. Danilo iz gluposti u glupost. Mora nešto i u gostima da se dobije inače neće da valja...
Da smo sačuvali Lesora lagano bi dobijali ovakve utakmice i bili bi među top4 bez problema. Ali to ne bi bilo grobarski...Mora na drugi, teži način uvek.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Da bi pobedili u Atini večeras trebalo je mnogo manje grešaka, malo sreće i bolji šut. Idemo dalje da odbranimo domaći teren, Alba u Berlinu i još jedna na strani do kraja za skor 20:14.
 
Top