Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
PJ doktor

Mnogo vazna pobeda gledajuci raspored,i ne gledajuci xD

U normalnim zemljama posle oni muckih napada sinoc se suspenduju hale i stadioni a mi za neki dan idemo kod govana da i na igrace nasrcu motkama
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Zeljko samo treba da kulira ovu smrdulju Radu... Svesno provocira, znaci to su one sektaske stvari koje su sa Duletom radili, isprovociraju ga a Dule ko Dule bez dlake na jeziku najebe im se majke ciganske na konferencijama i onda sutra telegrafi, informeri i slicni ospu paljbu po njemu kako je nekulturan, vredja, pali vatru.. Samo Zeljko je jos jaci igrac od Duleta pa nece to ici bas lako...
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
347
Reaction score
2.446
Локација
Vukovar
Teška utakmica, mnogo uloženog truda i na kraju hvala bogu pobeda.

Dozier je odigrao odličnu utakmicu, ja sam ga prvi kritikovao iz besa, pošto mi se nije svidelo kako je igrao do sada, neka ovako nastavi i ubuduće.

Svako je dao svoj doprinos pobedi na ovaj ili onaj način, ali su se Dozier i Ledej izdvojili, Željko je izgleda izazvao neku reakciju kod Kaminskog da prikaže ono što može, a to je da da solidan doprinos u napadu.

Smejao sam se ko blesav kada sam video kako Ledej vileni kod onog izvođenja auta ispod našeg koša, on je lud totalno, na svakoj utakmici ima nekoliko tih svojih ludorija:D
Biće velika borba dokraja ligaškog dela sezone da se izbori pozicija u doigravanju.

Što se tiče ciganskog mučkog napada sinoć, uvek su bili govna i ostali su govna i bezmudaši, naravno sve u saradnji sa policijom kao i uvek.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
324
Ova ekipa Zalgirisa sa Trinkijem je nezgodna ko kratko cebe i skinuce oni jos 5 6 pobeda sigurno. Sa ovim sutem za 3 radili smo ono sto u datom momentu mozemo i odradili. Bice ovo jos bolje sigurno i kad sut legne bice to ono pravo.
Nemamo ni d od domacinskog sudjenja. Prst smo u oku mnogima a naravno ciganima najviše. Sad ce krenuti mulj talog blato na sve strane i treba sacuvati zdrav razum
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Pederi sektaši crveni zvezdaši.... Ajde, da verujem, kako im smetaju naše pobede, smeta im što je Arena uvek krcata kad igra KKP, boli ih što ceo svet prenosi utiske sa naših utakmica.... Razumem, to je zavist, kompleksi, pa onda šta će, nego ono što najbolje znaju. Napad 100 na 10. I to, ne daj Bože goloruki, već kako su ih učili u generalštabu, sa motkama. E, fukare najobičnije. Ne razumeju glupi cigani, da nam čine uslugu, biće nas još više, bićemo još složniji i jači.
Što se tiče utakmice... Raduje me na koji način se vratio Kaminsky. Kapiten još uvek igra na 20% svojih mogućnosti. A PJ, igra se košarke. Bravo Ona slika na početku, zagrljaj Željka i Trinkijerija, vredi više od 1000 reči
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Igramo loše a dobijamo to je odlična stvar .
Kevin brat u ulozi Jaramaza, a opet dobijamo.
Panteru zabraniti da prevodi loptu. Nije play i dobro je da smo to na vreme videli .
PJ zver. Ako nastavi ovako vodi nas na f4. Da ga Željko nije hladio drugu četvrtinu išao bi možda i do 40 poena. Mada to svakako nije bitno.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.629
Reaction score
5.409
A policije nigde .. jebem im mater rezimsku .. crkli majci svi do jednog a prvo nek crkne prva usna smrdije na goloruk narod samo tako i mogu
Ne znam sta je tu cudno, rade to uvek i uvek su radili. Pa skoro su isto tako dosli i do JNA. U proslsosti da na pricam. Dok nase ljude ako vide u grupi od 2 3 coveka murija istresa do gole koze. Jedino nisu smeli da rade ovo u Veljino vreme, jednom su poksali nesto slicno pa su bezali autima u njive pa su sutradan poslali coveka da se izvinjava i posle toga su se zavukli u rupe.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Na samom pocetku utakmice kad su se odvojili 10ak razlike, nijedan zivac nisam izgubio. Apsolutna vera u pobedu, valjda nas je KKP tome istrenirao ove sezone.

Aleksa i njegova energija na terenu je bukvalnk bolest. Ne mora on da bude najbolji dribler, suter itd...ali kada ukrade onako loptu i digne arenu na noge, znas da se protivniku crno pise.

Nastaviti ovako, konacno kompletni.

Jedan 'talijan mora pasti.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
on jednostavno ne trpi kontakt ( takva mu je konstitucija, nema tu zamerki da se razumemo ) + kao da nije naucen da telom stiti dribling.

obicno takvi ( tipovi igraca ) vise igraju na kartu nesto "sirih" putanji kako bi na konto njihove eksplozivnosti ostvarivali prednost.

sto je najgore on nije kao neke sisetine koje umeju da isceniraju, naglase i "prodaju" te sitne kontakte koji se defanzivcima tolerisu.

o delu da bi mozda trebalo malo da unapredimo njegovu poziciju u kojima prima loptu ( kroz blokove i demarkaciju ) od lopte da ne pocinjem.

prosle sezone smo recimo imali mnogo vise akcija za njega gde je upravo iz takvih akcija "dobijao" lopte, dok ovih igra mnogo vise sa loptom u rukama ( drasticno se vise trosi na taj nacin energetski ) ako mogu to tako da nazovem.

izludjuje me sto ( ponekad ) se tako olako trosi dribling i samom sebi limitira ( a olaksava odbrani ) opcije u situacijama kada dobije loptu.

oduzimas sebi fintu suta, fintu polaska u dribling, fintu pasa..
 

crno_beli

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
19
Reaction score
91
Локација
Beograd
PJ je sinoc odigrao prelepu kosarku, uzivao sam.
Nekako je ucinio da ova igra izgleda tako jednostavno.
Drago mi je zbog Zeka da se vratio, tesko je naravno ocekivati ovakvu partiju u kontinuitetu, ali tu je dosta drugih koji imaju potencijal da uskoce.
Odbrana tri cetvrtine vrhunska i u principu to je ono gde kod mene pali iskru optimizma da cemo se docepati play off-a.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.845
Локација
Beograd
Kao sto vidite dezurni kriticari stalno se menjaju stvari. Jednom jedan dobar, drugi los. Sledecu utakmicu obrnuto.
Sve su ovo igraci Partizana i igraci ZA Partizan jer Zeljko tako misli.

Kaminski krenuo sezonu odlicno, potom povreda i vraca se uzasan. Sad vezuje dve dobre partije
Panter krece lose. Posle se otkrilo da ima povredu. Vraca se posle povrede i pocinje da kida i biva bitan sraf u svakoj utakmici. Sad je opet neko vreme nesto u slabijem ritmu.
Kaboklo od dolaska odlican. Prvi put vezuje 2 EL utakmice u kojima je los.
Jaramaz ocajno zapoceo sezonu. Onda nas nekoliko utakmica podsetio na starog Ogija.
Zek skroz sa usponima i padovima. Talasasta sezona. Juce onaj pravi sa njegovim jednorucnim sutom.

Verujmo u tim. Mnogo je sigurno faktora za uspone i padove. Podrska do kraja. U hali naravno to i jeste uvek tako, ali ovde na forumu ume bas da se zakuva dok drustvene mreze tek ne bih komentarisao koliko je to mucno citati nakon poraza.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Otrovni patuljak krenuo sa kampanjom. Šalju se batinaši, angažuju se botovi da po portalima nameću utisak kako je organizacija potencijalne utakmice Partizan-Golden Stejt zloupotrebe tragedije. Stara oprobana strategija za degradaciju rivala koja je korišćena i za Koronu, i za Ribnikara itd. Gnjide neopevane.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.576
Sve ste već napisali. Trinkijeri radi ozbiljan posao i ovih 2-0 sa Žalgirisom je bitna stvar, skinuće oni ozbiljnih skalpova do kraja.

P.S. Kaminski da je znao da se ranije "posvađa" sa Željkom... Samo se plašim da Tristan ne pomisli da može i on slično.:D
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Teška utakmica, mnogo uloženog truda i na kraju hvala bogu pobeda.

Dozier je odigrao odličnu utakmicu, ja sam ga prvi kritikovao iz besa, pošto mi se nije svidelo kako je igrao do sada, neka ovako nastavi i ubuduće.

Svako je dao svoj doprinos pobedi na ovaj ili onaj način, ali su se Dozier i Ledej izdvojili, Željko je izgleda izazvao neku reakciju kod Kaminskog da prikaže ono što može, a to je da da solidan doprinos u napadu.

Smejao sam se ko blesav kada sam video kako Ledej vileni kod onog izvođenja auta ispod našeg koša, on je lud totalno, na svakoj utakmici ima nekoliko tih svojih ludorija:D
Biće velika borba dokraja ligaškog dela sezone da se izbori pozicija u doigravanju.

Što se tiče ciganskog mučkog napada sinoć, uvek su bili govna i ostali su govna i bezmudaši, naravno sve u saradnji sa policijom kao i uvek.
Dok se ne sklope kockice pa ih neko naredja u zatecenom stanju. Iskreno, mislim da polako cure i matematicke sanse da se to ne desi do kraja ove godine.
Mogli su tako mene pred detetom odlomiti.
I ? Pa verovatno bih dobio cir na zelucu jer zbog deteta ne zelim u zatvor.
Ali se stvar drasticno menja sa nekom na primer neizlecivom bolescu, sa izvesnim skorim krajem.
Sta bi me onda sprecilo ?
Uskoro ce udariti dobar pljusak, i oprati sva govna sa ulice.
 
Top