Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

JF1983RS

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
45
Reaction score
116
Локација
Zvornik
Bice rezultata u nasu korist, 90% sam siguran da cigani dobijaju Valensiju veceras, opet ih mnogo potcenjujete, plus sto je Valensiji bese povredjen neki bitan igrac, ne mogu se setitit ko a mrzi me guglati. Bitno da one koje pobedimo, pobedimo vecom razlikom, bice krugova, kombinacija, mali milion. Nece nama biti nimalo lako u ovom duplom kolu, Monako je itekako zajeban, vece nam sanse dajem protov Virtusa. Zbog kladionice ispratih Efes - Monako, ne znas koga pre cuvati, kompletni su, zato mislim da bez Sengelije (ako ne bude igrao) imamo vece sanse. Samo da ne bude kolektivne kuknjave ako ne bude sve kako zelimo, ima jos da se igra, svako svakog moze dobiti.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Dve utakmice jako, jako vazne, iskreno ne znam koja je bitnija u ovom trenutku.

Dobijemo li Monako imali bi 2-0 i nekako realno je da na kraju zavrsimo ispred njih.

Dobijemo li Virtus za koga ocekujem da do kraja takmicenja jos vise padne, isto ga mozemo prestici i juriti +2 iz Beograda.

Kad imamo "prav" dan, ova ekipa moze da dobije svuda i bilo koga.

Sa 1-1 bi bio zadovoljan, sa 2-0 prezadovoljan i vec bi mi misle isle ka 3 i 4 poziciju, a sa 0-2 da niste u mojoj kozi, a i glavi :D
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Ova je izjava nakon derbija EL, ne vidim da je on nesto mnogo tukao ili se plasi cave teodosicke i medovica da ga ne tuze nakon toga?
 
Top