Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
54
Reaction score
289
Локација
Smederevska Palanka
Најављујем 8-1 до краја сезоне у Евролиги, боли ме курац колико год се сви смејали.

Мрзим себе, волим Партизан!!!

КАРАЋЕ ИХ ЖЕЉКО СВЕ НА КРАЈУ, ПА ОВО ЈЕ ЊЕГОВ ДОМАЋИ ТЕРЕН
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.608
Reaction score
13.688
Локација
Yaoundé
Ja kad se pripremam da izađem napolje nakon utakmice KKP...

married-with-children-al-bundy.gif
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.434
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Nama je najveći problem nekonstantnost skoro svih igrača što ne pamtim da sam ikada video. Panter ulazi u formu i to smo navikli na njega u drugom delu sezone i on nije problem, Naneli je naš najbolji igrač ove sezone ali ostali ne pronalaze formu nikako. Zek jednu pokida pa se dve raspadne, Aleksu povrede opet sjebale kada je hvatao zalet, Kaminski od sjaja do očaja iz kola u kolo ,Kaboklo u evidentnoj krizi, a i sam sebe eliminise glupim faulovima, PJ ili razbije ili se sakrije od lopte, Smajli isti slučaj i na kraju Ponitka, Danilo, Jare potpuno neupotrebljivi ili neiskorišćeni šta vam je lakše.
Ide nam lakši raspored ali i moranje da se pobedi skoro sve kući što ova ekipa svakako može, ali mora nešto i u gostima da se dobije. Ogroman problem je lošiji međusobni duel sa svim ekipama sa kojima se borimo za plej in...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.474
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad se hvali hvali se. Ali ovde ima za šta i da se kritikuje.
Nema izgovora za onu svinjariju na kraju, ili smo najskautiranijana ekipa na kugli zemaljskoj da nas iz specijala onako iseku i to posle tajm auta ili je u pitanju samo lenjost.
Ukratko trenirajte više. Čime god da se baviš da te neko u osnovi ponizi onako mora da ti udari na ego. Nema vremena između utakmica gust raspored, nađi ga. Ko što nađu vremena onoliki ljudi da vas bodre na istim tim utakmicama.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Naravno da je Zeljko najodgovorniji za dosadasnje rezultate i igru. Nismo cigani da menjamo trenera u sred sezone, ali sa ovimim timom da izgubis od mege i slicnih, da ti ovi raspali cigani prave +20 na poluvremenu 2x u 20 dana, da kuci gde smo sve meleli u prvih 10 minuta konstatno kreces sa -10, da nemozes aut da izvedes itd itd, tesko je prihvatiti. Mislim da su i klubu svi svesni, i da ce se naci nacin da se trgnemo. Treba malo razmisljati i dugorocno i dati sansu igracima po ugovorom i sl sezone da steknu iskustvo.

Mislim da su neki nasi igraci precenjeni, pogotovo ovi sto su ostali iz prosle sezone. Jedini koji je na nivou je Naneli. Vecina su bili i povredjeni, ali iz aviona se vidi da im fali IQ.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.013
Sta kaze legenda ”…svi mi volimo Zeljka i Partizan, ali neka sok terapija mora da se desi…”
Kakva sok terapija? Da se otjera Zoc? Savic? Na kakvu sok terapiju mislis?
Jebote zivot nevjerovatno, svaki jebeni put nakon poraza. Ili ovakvi upisi ili ”ja sam bio u pravu za sve, taj i taj igrac nema pojma”
Ok kritika, ok ljutnja, nezadovoljstvo i sam popizdim kad ovako useru, ali kakvi su ovo upisi jebote, nevjerovatno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Pa nije losiji skor sa svim ekipama za plej in jer nam sve te ekipe dolaze u Beograd. Samo sa Makabijem imamo losiji skor.
Mi imamo losiji skor sa ovima u Top 6 sto svakako ne mozemo da dokacimo.

Valensija ima uzasan raspored i ona je sigurno 11. Problem je sto na osnovu ostalih rasporeda da bi bili 7 ili 8 moramo da dobijemo sve kod kuce, a mozda i tog Milana na strani. Vrlo je realno i da Virtus padne na to 7. mesto i cak da imamo isto pobeda ali su oni ispred nas zbog medjusobnog.
Svakako najgore je biti 10. Imas onda 2 utakmice u gostima da uopste dodjes u priliku da igras sa Realom.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ne budi picka, lepo kazi sta mislis pod sok terapijom. Ja bih izvrsio ritualno samoubistvo da mi padne na pamet promena Zeljka
Niko ne može da mijenja Željka, ali nešto da se mijenja mora. A možemo i da ne mijenjamo, pa da mirno gledamo kako propade sezona u koju smo toliko uložili a pitanje kad ćemo opet.
Jasno se vidi da ciganska mašinerija radi sve što može da nas vrari u rikverc. Nama je nada da pobjegnemo iz mulja EL.
Niko nije iznad Partizana, a čini mi se da ima igrača koji nisu baš za nas...
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Klasična žabarska ekipa, flopuju kad god mogu i gde god stignu. Kordinije je trebao da dobije tehničku za ono padanje posle šuta za tri pred kraj, a Belineli kod svakog šuta širi i treska noge kao da dobija epi napad na pola sekunde. Sudijski kriterijum očajan, te će svirati svaki kontakt, te neće. Naravno, mi smo izvukli deblji kraj sa njihovim u najmanju ruku diskutabilnim kriterijumom.

Što se naše igre tiče, razočaravajuće je da mi cele sezone maltene ne uspevamo da realizujemo neku akciju kada ubacujemo loptu iz auta i trebaju nam brzi poeni, kao i to što se cele sezone mučimo sa ubacivanjem lopte kada protivnička ekipa igra presing na prijemu lopte. Krivica je jednako igrača koliko i stručnog štaba. Da ne pominjem što nam dva puta na sekundu do kraja ostaje Lundberg sam ispod obruča.

Matijas Lesor je bio duša ova ekipe, a Egzum motor. Toga ove sezone nemamo. Cilj osvajanje ABA lige kako umemo i znamo.​
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
110
Reaction score
340
Kad se hvali hvali se. Ali ovde ima za šta i da se kritikuje.
Nema izgovora za onu svinjariju na kraju, ili smo najskautiranijana ekipa na kugli zemaljskoj da nas iz specijala onako iseku i to posle tajm auta ili je u pitanju samo lenjost.
Ukratko trenirajte više. Čime god da se baviš da te neko u osnovi ponizi onako mora da ti udari na ego. Nema vremena između utakmica gust raspored, nađi ga. Ko što nađu vremena onoliki ljudi da vas bodre na istim tim utakmicama.
Ima sta da se kritikuje svakako. Par tih detalja ispod kosa laki poeni i ovo na kraju. Al reakcija igraca sa manjom minutazom, odbrana.....
Al generalno su ih sudije odrzale u zivotu i to je teska ali bas teska svinjarija. Sudije samo sto nam se ne smeju u lice dok nas kradu.
Sa ovim sudjenjem i ovom igrom virtus bi dobio bilo koju ekipu u El.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
Nama cela sezona staje u finalu sa iskompleksiranim frankeštajnom od kk, kojeg je pravio jedan od trojice najvećih neprijatelja Partizana. To je blato, u kom moramo da se valjamo i da iz njega ustanemo sa peharom. Tako da sezona, nikako nije već gotova...to su smešne priče...čudi me da se takva trabunjanja ispaljuju ovde...O sezoni, sudimo nakon finala aba lige...
E sad, druga je stvar što mi sa Željkom, kao jedan od najvećih KK evrope, želimo uspeh i ovde, što je normalno za KKP. Ali oni(bord ...board...), ne žele nas...kome to nije jasno, posle prošlogodišnjih kazni iza G2 u madridu, taj je slep...u stvari žele nas...ali da "igramo" kao kk frankeštajn ovih 10g. Kakav final four, kakve p.m.
I dalje tvrdim, da nas kradu tendenciozno i dovoljno. To što mi nzm da izvedemo aut i to što primamo 4 poena iz čeonog ubacivanja, NE ZNAČI da ne treba da pobedimo. To što K.P. šuta preko ruke i što nekad sili, to je on...to je današnji KKP. ...kad je pogadjao i *ebao stoku u sred madrida, onda je valjao...pustite čoveka. Vrhunski igrač i vrhunski kapiten.
poraz včrs...tako Partizanski...tako jbn. ...doživljeno ...mnogo puta...
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Nama je najveći problem nekonstantnost skoro svih igrača što ne pamtim da sam ikada video. Panter ulazi u formu i to smo navikli na njega u drugom delu sezone i on nije problem, Naneli je naš najbolji igrač ove sezone ali ostali ne pronalaze formu nikako. Zek jednu pokida pa se dve raspadne, Aleksu povrede opet sjebale kada je hvatao zalet, Kaminski od sjaja do očaja iz kola u kolo ,Kaboklo u evidentnoj krizi, a i sam sebe eliminise glupim faulovima, PJ ili razbije ili se sakrije od lopte, Smajli isti slučaj i na kraju Ponitka, Danilo, Jare potpuno neupotrebljivi ili neiskorišćeni šta vam je lakše.
Ide nam lakši raspored ali i moranje da se pobedi skoro sve kući što ova ekipa svakako može, ali mora nešto i u gostima da se dobije. Ogroman problem je lošiji međusobni duel sa svim ekipama sa kojima se borimo za plej in...
Tako je, pravo u metu. Trenirajte više. Koji slobodni dani? Dva treninga dnevno a ne slobodni dani nakon tekme i putovanja...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Sudjenje je ove sezone inace ocajno u EL. Ne samo na nama vec i u mnogim drugim utakmicama. Nije mi jasan razlog za to. Mi smo prosle godine imali neka izvrsna sudjenja na tim gostovanjima. Ove sezone direktno sudije su nas kostale oba poraza od Virtusa.

Da je sudjenje bilo normalno u onim trenucima kad je bilo 6 razlike mi bismo imali dvocifrenu razliku.

Malo hladnije glave sada cu svakako reci hvala igracima na izuzetnoj borbenosti tokom citave utakmice. Zeleli su pobedu koliko i mi, bilo je ratnicki. Falilo je samo da jos male izdrze u toj zelji da koncentracijom zavrse posao ali nazalost nisu uspeli. I to je sport, zivot jebem li ga.

Da je sezona propala i slicna to su tek gluposti. Jedino je tacno da smo izabrali tezi put. Racuni se svode na kraju, a do kraja ima jos mnogo.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Uh opet blizu brejka …. Odoše živci u 3 lepe…
Šta da se radi aj sada da vidimo da se dobije Bajern nekako onda nam je Efes presudna….
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.721
Reaction score
22.797
Локација
Beograd
Uopšteno smo igrali sasvim korektnu do dobru odbranu, ali...
Neka me neko proveri ako je dovoljno zaludan, mi nismo odbranili poslednjih 10 ili 11 napada u nizu, u nizu...
Ono šta je sudijska trojka sudila, pogotovo 3/4, nije prednos od 4, nego 14 poena.
Kupujemo im mir našim glupostima već drugu sezonu jako aktivno, neznanjem da ubacimo loptu iz auta(i Smajlijeva je bila na ivici da bude izgubljena).
Ludo jeste, lako nije, ali ja verujem...
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
9 kola do kraja.
Ispod je tabela koja nas zanima. Ostali koji su iznad, ali i ispod male sanse imaju da se umesaju u "nasu" grupu ovde.
Kolo po kolo. Za pocetak Bajern. Mozda nas i usere, sad kad je vecina digla ruke. Bem li ga.

Погледајте прилог 25348
Prikljuci ti tu bato i Milano. Oni ako se probude i udju u seriju, bice belaja.
I sta sad? Ja treba da navijam za one gadove i nize oblike zivota protiv olimpijakosa i Makabi-a???
A lebe mekani sta nam se ovo dogadja :mad:
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Nikako mi nije jasno zašto ovakvi sportisti dobijaju milione,neće igrača da isprate,sve mogu da oprostim ali nezalaganje ne mogu,kako možeš da nemaš želju da igraš odbranu a primaš platu koju 99 posto ljudi može samo da sanja. Utisak večeri mi je rampa Balše i pogubljeni Avramović u odbrani,to čak i smešno deluje,agresivan je samo na prenosu lopte,posle nema pojma ni gde se nalazi ni koga čuva.
 
Top