Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
152
Reaction score
1.155
Локација
Pozega
...da...pamtim i ja pok. Ranka Žeravu...iz 90s' ...kad je umalo izgubio titulu od bfc beočina...Ranko iz '73. i Ranko iz '98. nisu iste osobe...
Partizan mora da ima 12 igrača koji će nam doneti 2. Titulu prvaka Evrope...uskoro...trenera već, hvala Bogu imamo. Kako će da im bude ime, boli me uvo...bitno da im je prezime Partizan!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
FjJ2YqKWQAQPP27.jpg


Da ne koristim ja svoje reci posto bi popio ban evo poslusajte lepo Zelimira

 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Ja moram opet da odgledam tu utakmicu,nemoguće da sam baš toliko slep,tačno pamtim situaciju kad Avramović nije znao gde se nalazi u odbrani,koga čuva,šta preuzima,onda ovom Douzieru tri puta beži igrač iza ledja na čisto polaganje iz auta,Panter nešto priča dok mu Belineli sam na šutu ubacuje trojku,kakvo je to onda zalaganje,jedino za Koprivicu mogu da kažem da se trudio da pokrpi rupe u odbrani. A ovo oko stranaca je moj lični stav,nema to veze sa zvezdom,ciganima,Čovićem,možda je i do godina jer ja ne pamtim kad srpski ili jugoslovenski igrači nisu bili nosioci igre Partizana.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Prošle godine su se borili sad se ne bore.
Pobediš bore se
Izgubiš ne bore se.
Exum naravno divljak
Osnovni problem gledanja na sport u Srba je činjenica da mi na utakmicu gledamo kao na rat, borbu, osvetu itd. Mi ne ulazimo u utakmicu sa idejom da nadmudrimo, nadigramo, “prevarimo” protivnika nego da ga ubijemo, prebijemo. Mi smo u utakmicu sv. prvenstva u fudbalu protiv švajcarske ušli sa idejom da vratimo Kosovo a ne da nadigramo protivnika… Elem, zato navijač razume jedino ideju: pobedili - junaci, izgubili - picke.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.838
Локација
Beograd
Vremena su se promenila, država se smanjila 5x, liga se raspala. Koje domaće igrače bi ti postavio za nosioce? U kojoj se oni ligi razvijaju pre nego što dođu na veliku scenu? Danila, Jaramaza, Balšu i Smajlija? Koga bi doveo boljeg? Ja jedino Lučića vidim kao opciju, a i on je pred penzijom i više je povređen nego što igra. Bogdan je nerealan i nema trećeg.
Vremena su se promenila na žalost. Moraš da uhvatiš par dobrih stranaca i zadržiš ih par godina pa se nadaš da će da kliknu sa navijačima i zavole klub za koji će da ogule kolena.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
342
Reaction score
849
Локација
Kraljevo
jos jedna zanimljiva kategorija koja nije ni najmanje zanemarljiva kao i ona o promenama poseda u toku napada.

koliko recimo ove sezone ( u EL ) postizemo poena iz tranzicije i zasto je to bas tako ?

inace meni sinoc sasvim korektna utakmica, nemam neke velike zamerke.

smatram da su razlozi poraza nerelano veliki padovi koncetracije u odbrani koji su se manifestovali konkretno kroz primljene trojke u seriji Belinelija npr, pa onda ono zakasnelo vracanje Nanelija nakon prodora ( kada ga niko nije pokrio u odbrani ), pa primljeni nerealno laki poeni nakon ceonih auta 2x takva situacija ), pa mislim da je prosla i jedna "Sabacka" kontra ( nije 1x ove sezone ) i tako neke "sitne" stvari. Neke "olako" izgubljene lopte u napadu - zavlacenje KP u cosak driblingom, Aleksina dodavanja, Pa PJ ona lopta na pri kraju..

Sve u svemu posle duzeg vremena sam bio u vecem delu utakmicem bio zadovoljan zalaganjem u fazi odbrane + u nekim trenucima strpljenjem u fazi napada.. Mada koncepcijski ova ekipa Virtusa koja igra u izuzetno sporom ritmu nam koncepcijski bas odgovara.
 
Последња измена:

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Bila je prica o poenima iz tranzicije pre nekog vremena kod Srdjana Radojevica u podkastu, i tada smo ih postizali vise nego prosle sezone, ali je moguce i da se promenilo to u medjuvremenu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Partizan treba da nose naši igrači,nisu se ni Tepić,Tripković,Peković,Veličković,Rašić,Avdalović,Bogdanović...rodili kao evroligaški igrači ali su to postali u Partizanu i igrali su dobru košarku za naše uslove uz pomoć dva tri stranca,a sad su naši igrači ispomoć Amerima a i prihvatili su taj njihov mentalitet boli nas uvo za odbranu. Da mi nemamo talenta za košarku pa ajde pravi tim od Amera,takve može i u onoj razvojnoj ligi da trenira.

Daj te telente nase?

Nemoj da se zajebavamo, nije nas bilo deset godina, talanti i ono sto je licilo na kosarkasa je zavrsavalo kod fmp ili mege. Obilazili nas u sirokom luku svi.
Marinkovic i jos ko da je kao mlad bio kod nas? Zagorac?

Lepo je to, kupuj domace, samo koje. Jokic povukao nogu, pa iz jebene Mega u Nba. Evo sada Jovic. Mislis da smo smo im bili zanimljivi? Daj negde da se puni statistika bez previse pritiska. Za to vreme Partizan u borbi za aba pa menja xxx trenera.

Ni meni se ne dopada kosarka sa svim strancima, ali je to realnost. EL je "okupirana" sa nikad vise americkih igraca i jednostavno je tako.
Uz to dodas koliko hoces godina koje je i u toj Duletovoj eri Partizan EL igrao rekreativno. Borba sa Prokomom. Uz Cibone, Buducnost i ostale ekipe koje su tada imale mesta. Samo se to zaboravlja, jer smo dominirali Jadranom. Kad uzmemo ovu titulu, zaboravice se losija godina.

Kad pobedimo sledece dve u EL krece opet lozenje, a ljudima je malo onakva prosla sezona, hoce takvu svaki put. Pa ne moze.

Svakako ako bi opet neko da odustaje od utakmica, neka prosledi svoje sezonske prijateljima, drugarima. Ima ko jos veruje.

ZELJKO OBRADOVIC JE VELIKI, VELIKI SKORO KAO PARTIZAN. UZ KLUB JE NAJVECI!

GROBARI PODRSKA , ima jos da se igra. Puna hala i kad nije sve onako kako zamisljamo.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Ako posle 25 odigranih kola Partizan ima ukupno najmanje skokova od svih ekipa u EL (poslednji po broju ofanzivnih i 16. po broju skokova u odbrani) i najmanje asistencija onda ne moras da bude preveliki strucnjak da zakljucis da to nije ekipa za velike rezultate.
Razlog tome ne znam.
Da se nadam nekom čudu, i dalje se nadam.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
najgore mi je posle poraza da citam seratore, borce za srBsku kosarkuili ti realne grobare/fotelja strucnjake koji se ponasaju kao da su oni necim zaduzili klub ili ga finansiraju, pa kao oni nesto mogu da progutaju i da preispituju odluke Zoca ili Savica... ciganski trolovi im nisu ravni... ignore lista je keva
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.775
Локација
Панчево
Top