Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Postoji 'Monthly pass' koji je 700 dinara, ali je 7 dana gratis. Aktiviras, ne platis nista, odgledas sta te zanima i ugasis. Posle vise ne mozes sa istim nalogom, ali ko ti brani da otvoris drugu mail adresu? Ni fmp-u niko ne može da zabrani kako će da se zove. :D
1709025668455.png
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Sada je cena sigurno manja,bila je neka akcija na polovini sezone u pola cene.Sada je verovatno još manja.
Ma ne mora da bude jeftinije od ovoga...Stvarno cemo se sloziti da je ovo bagatela za svakoga ko nema SK a voli Partizan i kosarku...Sad sto bi ljudi hteli da nigde nista ne plate, cak ni tu bagatelu, to je drugo...Nama je u krvi fora, kombinacija
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Uzimanje EL TV-a za ovu sezonu je najbolja stvar koju sam uradio.
Cena je stvarno mizerna s obzirom na todkakav je kvalitet slike, toga kako radi aplikacije na telefonu ali i najbitnijeg a to je da nema reklama za kladionice svako malo.
Umesto toga svaki put se na tajmautu čuje šta se priča na klupi. Stvarno preporuka svakome ko je u prilici.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Uzimanje EL TV-a za ovu sezonu je najbolja stvar koju sam uradio.
Cena je stvarno mizerna s obzirom na todkakav je kvalitet slike, toga kako radi aplikacije na telefonu ali i najbitnijeg a to je da nema reklama za kladionice svako malo.
Umesto toga svaki put se na tajmautu čuje šta se priča na klupi. Stvarno preporuka svakome ko je u prilici.
U potpunosti sam saglasan sa tobom,jedino što hanuma hoće da me izbaci iz kuće zbog EL TV.
Aj kaže što pratim Partizan kada gostujemo,na šta je znala kada se udavala,nego što gledam i druge klubove :D.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Kaži joj da nije dobro pročitala 'disclaimer' pri dnu strane kad je potpisivala pred matičarem. :D

Inače, vlasnici EuroleagueTV licence su imali prednost (ili čak bili jedini u mogućnosti) da kupe F4 karte u pretprodaji. Nisam 100% siguran, ali mi se čini da to jeste bio uslov i ako je tako onda je još jedan plus.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Ja vec odavno ni ne citam, tj. ne ulazim u vijesti ovakvog tipa, ali ponovo predlazem moderaciji da uvede pravilo da ko postavi link sakrije u citat sve sto tamo pise da bi tako (makar malo) ostetili stetocine.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Ne trebaju nama 3 boNbe, jedna je dovoljna. Da se Ostoja opaše dinamitom i ode na neki TV duel sa pudlicom. Spojio bi lepo i korisno, a ja svečano obećavam da bih ga slavio umesto krsne slave.

Šalu na stranu, modus operandi domaćih govana više nego poznat. Uvek pred bitne utakmice mi nekoga dovodimo kao što reče kolega @Braindead, ako već nije Željko prebio nekoga iz tekućeg sastava.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Ne trebaju nama 3 boNbe, jedna je dovoljna. Da se Ostoja opaše dinamitom i ode na neki TV duel sa pudlicom. Spojio bi lepo i korisno, a ja svečano obećavam da bih ga slavio umesto krsne slave.

Šalu na stranu, modus operandi domaćih govana više nego poznat. Uvek pred bitne utakmice mi nekoga dovodimo kao što reče kolega @Braindead, ako već nije Željko prebio nekoga iz tekućeg sastava.
Za ovo delo moze da dotera do skandiranja jednom godisnje.

Ali ako bi to napravio u sred kongresa sns- a, u blizini psiha, ide za slavu.
 
Top