Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Kakva odlicna utakmica i nasa pobeda!
Kakva vrhunska konferencija!!! Neuporedivo sa bilo cim.
I da Partizan dobija licencu. Verujte svi sta Zeljko prica, a veceras nije rekao da Beograd zasluzuje dva evroligasa. Dirali ste gde ne treba.

Obradovic Zeljko, jedan je od nas.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.065
Reaction score
4.236
Локација
Humska 1
@Rebellion

Cega i koga tacno da se plasimo posle ovih Zeljkovih reci? Nisu oni navikli na ovakav jezik. Na ovakvog gospodina. Baca ih u rebus. Upravo su se zbog toga i opekli nedavno i na nacin koji je za njih bio do tog trenutka nezamisliv. Voleli bi oni da ga se rese preko noci ali to im tek sada nece ici tako lako. Ako na to dodas i sve unutrasnje dnevne politicke probleme sa kojima se bore i koje im predstoje...

Nase je da vec u Milanu ponovimo ovu podrsku Zeljku. Mora biti neprestana, pa da vidimo sta nas ceka na kraju sezone.

Sto se cigana tice, cuce se kada stanu tenderi.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
"Pre ce SNS da ugasi ako treba i Republiku Srbiju nego ovo da se desi."

Mislis da zvalavi krene da zove Florentina Pereza, grcke i turske milijardere, ili da pripreti Armaniju da ne glasaju za nas, ako vec nisu za njegovu mezimicu?

Jedino da pokusa preko arapa na zadnji ulaz.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Na klupi Partizana (iako ne smeju po uspesima u istu rečenicu) sede Željko (najveći trener svih vremena u ekipnom sportu u Evropi) i Igor Duljaj.

Privilegija je biti Grobar uz ta dva čoveka koji se bore istinski za ovaj klub. Da, biće poraza i pobeda, biće trofeja i suza, ali ovakvi ljudi prave buduće legende i na terenu i na tribinama (kad vidim svu ovu decu)

Grobari, uzmite se u pamet. Svako, ali svako ko može u subotu na stadion. Širite ovu emociju koja nadolazi.

Jer mi smo i ljubav i bunt ove zemlje. Mi smo avangarda, mi smo kultura, mi smo sport, mi smo pravda, mi smo institucija i mi smo PARTIZAN!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Osecala se energija od samog pocetka i ulaska u halu. Cekao se trenutak da izadje Zeljko i da krene nezaboravna podrska.

Navijanje u prvom poluvremenu jedno od boljih ove sezone. Nadovezalo se na podrsku Zeljku, u drugom dosta slabije.

Neverovatna energija, neverovatna podrska svima sto se reprezentovalo i na teren, a na kraju i neverovatna konferencija.

Bravo za pobedu, idemo dalje
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Kakvo vece… piši briši , ne znam sta pametno da napišem.
Bitna pobeda mada sta nam se sve događa na kraju nije ni bitno koji ćemo da završimo.
Željko je najveći, ne znaju na kog su udarili.
Kako bi bilo lepo da dobijemo u Milanu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Na klupi Partizana (iako ne smeju po uspesima u istu rečenicu) sede Željko (najveći trener svih vremena u ekipnom sportu u Evropi) i Igor Duljaj.

Privilegija je biti Grobar uz ta dva čoveka koji se bore istinski za ovaj klub. Da, biće poraza i pobeda, biće trofeja i suza, ali ovakvi ljudi prave buduće legende i na terenu i na tribinama (kad vidim svu ovu decu)

Grobari, uzmite se u pamet. Svako, ali svako ko može u subotu na stadion. Širite ovu emociju koja nadolazi.

Jer mi smo i ljubav i bunt ove zemlje. Mi smo avangarda, mi smo kultura, mi smo sport, mi smo pravda, mi smo institucija i mi smo PARTIZAN!





https://www.youtube.com/watch?v=7pzbgAePlLg

:shal
 
Top