Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
A meni se sere od onog "igrali smo lose, zato smo i izgubili". Prvo, uopste ne mislim da smo igrali lose, i nije Armani u kompletnom sastavu nista losija ekipa od nas, ali jel to znaci da kad igras lose, moras da izgubis? Jel su cigani igrali protiv ovih nesrecnika na istom mestu atomsku kosarku ili ovi vola nisu mogli da ubodu, uz publiku koja je navijala kao da gleda Romea i Juliju, za razliku od veceras? Ili su mozda odvalili Fener u gostima, jedini, jer su zalicili na GSW? Mi kad nekom dodjemo u goste, a nista nije bolje ni u Areni, prestaje proliv, zarastaju kosti, povezuju se ligamenti i ostvaruju se licni rekordi. Kad veceras nisam porazbijao sve po kuci kad je onaj kepec pogodio poslednju dvojku, nikad necu. Jbt, raspada se cele sezone, cak su ga i iz FMP-a oterali I umesto da se njima osveti, resio je da dobije proliv bas veceras i bas protiv nas. O bradatoj pizdi nemam snage ni da pisem. Ne mogu vise, majke mi...
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Da smo mi pravi, ne bi komentarisali sudjenje. Nivelise se sudjenje tokom sezone, ako si pravi iskoristis to.

PJ i Kaminski najvise koce ekipu, projektovani su kao igraci nosioci koji prave razliku, u realnosti je i prave sporadicno ali ne mogu da dodju do kontinuiteta zbog drugih stvari u igri koji nas ubijaju timski. Kaminski zbog odbrane, PJ zbog neagresivnosti. PJ je postao isti Panter s losijim sutem, neagrisavn na prodor, minimalne kretnje, statican, trazi loptu u ruke i resavanje sutem iz driblinga s poludistance. Evidentno je da ne mogu zajedno da igraju, gubimo timsku igru i protok jer smo previse staticni.

Aleksa odlican, da se ranije ukljucio imali bi bar 2 pobede vise, mozda i jace. Njegov prodor ili trojka kad mu se odalje i zatvore ulaz je segment koji nam je falio kao hleb tokom cele sezone.

Igra koju prikazujemo tokom cele sezone ne zasluzuje Top 8, ipak i dalje imamo sanse i to sto postoji Play IN, tako da nek se bore pa cemo videti.
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Šta radi Panter cele sezone,svaki put zaustavi protok lopte,tapka loptu,traži neku poziciju i na kraju baci ciglu preko tri ruke. Džabe i njegovi poeni kad ekipa trpi zbog njegovih gluposti,ovom timu nedostaje pameti,organizacija igre,neko da podvikne na tog Pantera da ne davi loptu,ili na Douziera,Avramovića,svi samo soliraju.Avramović još neki prolaz može da uhvati na brzinu koju ima.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Nama je najveći problem ove sezone prošla sezona. Jednostavno, ono sada deluje kao bajka, laže svako ko kaže da nije očekivao korak ili dva dalje.

Kako god, odigrati maksimalno do sada. Nije smak sveta ako se ne prođe dalje. Pa šta tek navijači ovog Milana treba da kažu? Oni su i ove i prošle sezone imali na papiru jednu od najjačih ekipa, a skor kriminalan.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Nama je najveći problem ove sezone prošla sezona. Jednostavno, ono sada deluje kao bajka, laže svako ko kaže da nije očekivao korak ili dva dalje.

Kako god, odigrati maksimalno do sada. Nije smak sveta ako se ne prođe dalje. Pa šta tek navijači ovog Milana treba da kažu? Oni su i ove i prošle sezone imali na papiru jednu od najjačih ekipa, a skor kriminalan.
Najgore od svega što imamo dosta izgubljenih utakmica na jednu loptu, što kaže Željko ko zna koliko puta se desilo isto, on čovek isto razočaran time. Razumem da sa desi par puta ali ova postaje konstanta, zašto, ne znam. Uglavnom kao što si rekao, nije kraj sveta, dešavaju se loše sezone, procene...videćemo na kraju gde smo.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.822
Локација
Beograd
Dajte više tog razigravača za sledeću sezonu. :D Šalu na stranu, malo smanjiti očekivanja ili biti pesimista, što je u stvari viši nivo optimizma. :D
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ja sad navijam da budemo 10ti… moramo da se borimo, i ja momcima na zelji sinocnemam sta da zamerim, odbrambeno smo juce stajali odlicno, to sto su njima usle trojke, jbg, ali energija mi se svidela…

Neko super napisa, ovo je po meni bolje odigrana utammkca nego u bg protiv njih, ali licno i bolja nego protiv Efesa prosle nedelje…

Samo borba, i naravno zeljko da ostane
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.444
Локација
tamo daleko...
Mi ni na papiru, a ni na terenu nemamo bolju ekipu nego prosle sezone. Ko to ne vidi, jbga. Masa slicnih poraza ne mora da znaci nista, lopta jeste postena, ali cesto sreca okrene ledja. Debilno je ignorisati zlonamerno sudjenje, jer realno jeste takvo.

Bila bi kosmicka pravda da kao deseti prodjemo sve i izbacimo mrtvi Real. Da li je moguce, ja i dalje verujem.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Što se mene tiče to je to od ove sezone. Jedva čekam da vidim Zeljkove zamisli za sledeću... Ova ekipa ne može bolje od ovoga, promašili smo sa PJ-om i Kaminskim, Ponitka ni blizu onome što je trebalo da isporuči, i to bi bilo to za ovu sezonu... Valjda dobijamo neku vrstu licence uskoro, da ne razmišljam više o smradu pudličine baba lige...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Predlažem da opraštanja od sezone objavljujete tamo u čestitkama, pozdravima, obaveštenjima i čemu već, ovu temu pustite nama koji se nadamo do samog kraja.
Ovo što se piše za Pantera u negativnom kontekstu, da ne kažem bezobraznom, mi je smešno.
Želim da mu dam podršku bez obzira na nešto lošije igre, jer mi i dalje odzvanja njegova 32 poena za titulu, u majstorici.
Teramo dalje, neka padne Barselona, a i ako ne padne - teramo dalje!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Daleko je ovo od "to je to od ove sezone".
Sada definitivno znamo rasplet i šta nam treba za plej in. Jurimo Baskoniju i Valensiju. Obe ekipe dočekujemo u Areni, obe ekipe imaju dosta teži raspored od nas i ako ih dobijemo bilo kojom razlikom imaćemo bolji međusobni skor. I najvećem pesimisti je jasno da mi sa svakom ekipom možemo da igramo i kod kuće i na strani u najmanju ruku egal. Da se mi umuvamo u plej in, a onda će valjda i ova usrana sreća da nam vrati malo. Svi znamo da mora negde kad tad da se vrati!!!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Nisam mislio da nećemo ući u plej in, već da je za mene gotova sezona u emotivnom smislu, da ne očekujem više da ovaj tim proigra, klikne... Ne i da ne pobeđuje. Da završimo ovo na nekom pristojnom mestu i to je to, not great not terrible, ipak je preveliki high kad si na jednu loptu od F4...
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
3 am i ja se probudio,nece san na oci pa da ga je.es.Zasto neke stvari ne uradimo logicki? Zadnji napad Zaharija mi ne izlazi iz glave.Vratio sam utakmicu i ponovo pregledao.Imali smo toliko sto u tenisu kazu ne iznudjenih gresaka da bi bilo cudo da smo dobili.Nadam se da cemo dobiti kuci 4 i Albu na strani pa u play in sta bog da.
Da jos jednom spomenem familiju, bradatom humanitarcu i sudijskoj trojci.
NAPRED PARTIZAN-SISAJ zvezdo
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Na stranu kapiten i "kanal" u kojem je. PJ toplo/hladno, Frenk toplo/ledeno, Ponitka hladno/ledeno. Kaboklo u odnosu na početak sezone sada izgleda kao u onom crtaću, zbunjen kao dva ludaka u buretu. Gde je Smajli? Gde je Aleksa u kontinuitetu? Brat Lajsna još najkonstantniji, ali povređen, Zek izgara, ali i on je živ čovek, a živ čovek greši...

I dalje verujem da ogroman potencijal imamo, ali vremena nemamo, bar ne mnogo.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Ubise nas prevelika očekivanja posle prosle sezone..i sve to bi bilo ok da monah nije ispalio..jednostavno, nesto ne stima, previse je ovo meceva na jednu loptu a svaki put poraz ( mimo starta sezone i 3 pobede , fener, pao, Monako)..Zeljkova kratka izjava posle meca to govori..i ja sam bio optimista svo vreme, cak i preveliki optimista, vise ni sam ne znam sta i kako... 10 mjesto je neka realna stvar, strah me da smo tanki za nesto vise..

Aba se definitivno moze osvojiti i izboriti EL ako ne dobijemo neki licencu, bolji smo od gabelja..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja sam se nadao jednoj pobjedi sa ova dva gostovanja i to je jos uvijek u igri.
Bolje bi bilo da je to bio Armani, ali pobjeda protiv Barse nas vraca u borbu i za to 8. mjesto, tako da cemo nakon te utakmice znati na cemu smo i za sta se dalje borimo.
 
Top