Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.723
Локација
underground
Ledeju treba nasa podrska kad se vrati. Mi kada ocenjujemo igre igraca uopste nemamo predstavu o problemima sa kojim se mozda suocavaju privatno.
Neko ce reci profesionalci, pa nisu roboti ako su profesionalci , a kod Ledeja se cak i sinoc tesko moglo primetiti da ima takav problem.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Neka se uzmu u pamet, jos uvek jako verujem u njih da to mogu. Da ne bi Zeljko vec drugi put u ovom mandatu morao da izgovori horornu recenicu "Izgubili smo godinu dana nasih zivota"
 

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
12
Reaction score
34
Локација
SU-NS
Prošla sezona je bila čarobnjaštvo, nešto posebno, pomislili smo da može tako stalno...jebiga, ne može.

Ova Barsa ima prepun roster, nema igrača poput Trifunovića, Anđušića, Kabokla....nema rizika, sve prekaljene zveri.

Da Grimaua pitaš da bira među našima možda bi uzeo dvojicu, da pitaš nas, uzeli bi sve njihove sem jednog- jer smrdi.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
468
Reaction score
2.597
Nije toliko problem što mi izgubimo koncentraciju, nego što protivnik zategne odbranu. Svakom u EL je dovoljno da 3 minute zategne odbranu i odigra neki presing i da napravi 10 razlike protiv nas. U tom periodu, mi obavezno makar dvaput izgubimo loptu u prenosu, a ostale napade završimo nekim potpuno nerezonskim šutevima za 3. Dok s druge strane u naš koš sve ulazi. A onda kad nas jednom okrenu, to uglavnom bude to. Ne znam kako sa tim ne možemo da izađemo na kraj od početka sezone. Generalno bi bilo zanimljivo vidjeti statistiku ne samo asistencija po utakmici, gdje smo rock bottom, nego I generalno dodavanja po napadu. Mislim da bi to bilo još poraznije za nas.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Priželjkujem 11.mesto da se ova agonija završi.
Što sad ne udari globalna pandemija pa da se sezona poništi???
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.452
Pa ako danas Bajern dobije Litvance kod kuće sva je prilika da nam za Top10 treba 4-1 u preostalih 5 kola, što je po svemu do sada viđenom ravno osvajanju EL.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
468
Reaction score
2.597
Mislim, i ako uđemo u top 10 trebaju nam dvije gostujuće pobjede nad top 9 ekipama da bi došli do serije sa Realom. A gostujućih pobjeda nad top 9 ekipama ove godine imamo ravno nula, tako da...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Mislim, i ako uđemo u top 10 trebaju nam dvije gostujuće pobjede nad top 9 ekipama da bi došli do serije sa Realom. A gostujućih pobjeda nad top 9 ekipama ove godine imamo ravno nula, tako da...
Jeste crno ali nije ona najtamnija nijansa :)

Iako vise ne zavisi sve od nas za pozicije iznad 10. mesta, treba reci da Baskonija ima mnogo tezak raspored, 4 gostovanja i mozemo da ih uhvatimo, cime bismo dobili jedan mec kod kuce u plej-inu. Makabi se nece vratiti u Izrael, Virtus ocekivano pada na tabeli i u formi i videcemo gde ce se zaustaviti.

Bukvalno milion miliona nekih sansi imamo imamo imamo iznova iznova iznova.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.040
Локација
Академија
Све иде ка томе да ће након ове сезоне Жељко имати конференцију као после ЕП 2005. И да неће говорити само о "државном пројекту" него и о нечем другом. Играчима нешто смета? Може да им смета једино тренер или неки саиграч. Треће нема.


Screenshot_20240315_101712_X.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ova Barsa ima prepun roster, nema igrača poput Trifunovića, Anđušića, Kabokla....nema rizika, sve prekaljene zveri.
Pa šta su para brizuela i slični.
Ova barselona je među najjačim pod košem ali su spolja kanturina dok se ne uigra Rubio.
Zato je i sramotno da nam probijaju prvu liniju kao da smo juniori. Dok jedini igrač pored Alekse koji igra spolja odbranu Dozer u napadu ne radi apsolutno ništa sem šuta s poludistance.
Prvi deo posta je tačan.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.397
Све иде ка томе да ће након ове сезоне Жељко имати конференцију као после ЕП 2005. И да неће говорити само о "државном пројекту" него и о нечем другом. Играчима нешто смета? Може да им смета једино тренер или неки саиграч. Треће нема.


Погледајте прилог 26255
Pa sta treba da kaze ne kapiram? Jasno je da nesto ne stima,ne moze da kaze radimo i ja i igraci sve sto je do nas ali jbg ne mozemo bolje...jel to treba da kaze da se svaka izjava ne bi tumacila kao neki kraj? Pise dole da osim koncetracije ne vidi drugi razlog...
 

Milos NS

Početnik
Учлањен(а)
25.07.2018
Порука
12
Reaction score
34
Локација
SU-NS
Pa šta su para brizuela i slični.
Ova barselona je među najjačim pod košem ali su spolja kanturina dok se ne uigra Rubio.
Saglasan da su dominantniji pod košem ali Satoransky, Jakubaitis,, Laprovitola, Abrines....zaista ne mislim da su kanturine.

Pa i taj Brizuela, sećam ga se iz Unikahe, momak ima dobar šut, pristojan ulaz, ove sezone je Žalgirisu dao 24, ciganima 6 trojki u BGu.

Kad na to dodaš Rubia, pakao koliko su dobri.

Daleko sam ja od stručnjaka, nemam sigurno neki dublji utisak o njihovom kvalitetu, kažem samo što prosto oko vidi...
 
Top