Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
To vecina ovde zeli 1-2 cm da poraste..e Oki sad si najebao kao i mi ostali kad krenu Frankovi svedoci
 
  • Like
Reactions: Oki

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.398
Ovo je opet poluistina i demagogija na kojoj bi ti i vučić pozavideo.

Nama se državni vrh-psihopsts, pa i crkva mešala u završen transfer možda i najboljeg igrača Evrope, i to je činjenica i to niko ne osporava.

To je imalo uticaja na selekciju, ali šta smo mi uradili sa parama, i to ogromnim parama, koje su bile spremne za tog istog smrdljivog mirotića i i zamene za Egzuma, Lesora, i Paopapetrua? Pa i one pičkice madara.

Da li neko stvarno veruje da je NBA veteran Kanonski dodao za male pare, da je Doužer tu za 300k.

Pa ni mučeni Ponitka ne igra za male novce.

Ozbiljne pare su date na ta pojačanja, i niko nam nije zavrtao ruku da njih izaberemo, imaš pun kurac igrača i Evropi a pogotovo iz NBA koji su se mogli dovesti sa parama koje smo imali za pojačanja.

Nama kao Čović da je dovodio dvojac iz NBA.

Umesto tri igrača (Egzum, Lesor, Papapetrou) koji su bili fizičke i energetske zveri, i odlični odbrambeni igrači, doveli smo tri mrtva puvala na obe strane terena, a posebno u odbrani.

To je isključivo naša greška.

Nego, reci ti meni, jel sme da se peva Vučiću pederu ili ti i tvoje društvo i dalje idete i maltretirate ljude koji to rade?

Pitam za druga.
Moze mozda da pozavidi tebi meni ne. Ekipa je kompletirana u januaru i tu je kraj price. Nije bilo opcije da ostanu ni egzum ni lesor ne znam sta tu nije jasno? Pa posto imamo tolike pare sto nismo doveli ernangomeza ili nana npr? Evo jurili smo Nana, zasto nije dosao kod nas?Odgovor je prost ali ti ne slusas Zeljka kad prica, nece da dodju!!!! Dovodi se sta se moze nego sve izgleda mora da se crta.

Pitanje nije za mene, jer nisam deo tribine moje drustvo skoro svi su po kazamatima. Pozdravi druga.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Džaba se grupišete i morališete, Partizan je baš ovo večeras. Pola sata posle publika ostala i pjevala, borba i to je to. Ne treba nama ništa više, za razliku od onih koji kalkulišu, sabiraju, broje pare. To mi nismo...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Veceras je dosta toga bilo dobro po mom misljenju, igrali smo hrabro, ulazili pod kos, skakacki bili ravnopravni pored dva najbolja centra u EL.
Sad sto neki sutevi nisu usli to je drugo jbg, Aleksinih par ulaza na primer.

Protok lopte je bio dosta bolji nego u ranijim utakmicama, daleko od toga da je savrsen ali gledajuci ranije kakav je bio veceras je bio top. Naravno sve je pokvarilo to sto se dogodio pad koncentracije u zadnjih 3 min 3/4, da nije njega bilo dzabe bi bila Hezonjina partija i sve ostalo, ovako kao jaka ekipa oni su znali taj pad da kazne.

Alba i Valensija se moraju dobiti, to je biti ili ne biti. Protiv ciganjskosa da odigramo hrabro kao veceras verujem da nece izostati pobeda.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Moze mozda da pozavidi tebi meni ne. Ekipa je kompletirana u januaru i tu je kraj price. Nije bilo opcije da ostanu ni egzum ni lesor ne znam sta tu nije jasno? Pa posto imamo tolike pare sto nismo doveli ernangomeza ili nana npr? Evo jurili smo Nana, zasto nije dosao kod nas?Odgovor je prost ali ti ne slusas Zeljka kad prica, nece da dodju!!!! Dovodi se sta se moze nego sve izgleda mora da se crta.

Pitanje nije za mene, jer nisam deo tribine moje drustvo skoro svi su po kazamatima. Pozdravi druga.

Nisam ni rekao da je bila opcija zadržati Egzuma i Lesora, iako za Lesora je možda i bilo neke minimalne šanse. Moja zamerka je što se nije tražio sličan tip igrača, bar približno, a ne dovoditi mekane i flegmatične košarkaše i to direktno iz NBA. Za te iste pare se mogao dovesti neko kompatibilniji , i približnih karakteristika kao Lesor i Egzum.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
"Sličan tip" igrača Lesora, Egzuma ili bilo koga ne raste na drveću, mislim da je mnogo teže dovesti kvalitetnog igrača nego što mnogi misle.

Da sličan tip Lesoru može da se nadje a da je jeftiniji, ne bi PAO pljunuo pare na samog Lesora već doveo tog igrača.

Najveći deo selekcije je propao kada se država direktno umešala i vernik shvatio da ne želi da "deli narod". Posle toga je bilo teško dovesti bilo koga bilo kako, a kamoli vrhunske igrače a jeftinije u kratkom periodu.
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Da dobijemo još neku utakmicu do kraja i ja zadovoljan. Ne moramo ni da igramo plej in što se mene tiče kad već ne možemo biti bar osmi. Dodatni stresevi sa ovim španskim ciganima mi ne trebaju.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Andjusic kad bi igrao protiv nas, mislili bi da je Dzejsi Kerol.
Ima nesto i do nase odbrane.
Prosle sezone cekamo pojacanje pola godine stize Brozianski.
Ove sezone cekamo pleja do nove godine stize Dzalin Smit, kao da nam oskar bira pojacanja.
Mucna i teska sezona, samo neka se zavrsi trofejom i onda potpuno reset.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Pj je pokazao da moze, zasto to ne isporučuje na terenu jebem li ga.
Daj boze ali ne vidim do kraja tri pobede
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Zadnje dvije utakmice, a i generalno igra poslije kupa, daju nadu, to sad vec lici na nesto. Kasnimo bar mjesec dana sa formom, al jbg..

Kada Real igra maksimalno, a protiv nas i u ovakvoj atmosferi su igrali i vise od toga, protivnik se ne pita bas puno.
Idemo mi dalje, da dizemo i dalje formu, da na ovo nekako dodamo PJ-a i Smajlija, da se vrati Zek, da ocistimo forum od idiota, pa da se posibamo za to cetvrtfinale i priliku za revans.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Meni zadnje dve ytakmice mi na nesto i licimo… Kaminski i Kaboklo najzad nesto isporucuju… jebi ga…

Daj sad grcke Cigane da probamo da deknemo pa onda redom…

I nerealni ste mi, ovaj real je prejak, pruzuli smo dobar otpor drzali se u utakmici… kao da smo izgubili od Albe pa krene naricanje… malo realnosti nije na odmet…

I oni proslu sezonu nama ne mogu da oproste zato su bili danas na max br obrtaja
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.398
Nisam ni rekao da je bila opcija zadržati Egzuma i Lesora, iako za Lesora je možda i bilo neke minimalne šanse. Moja zamerka je što se nije tražio sličan tip igrača, bar približno, a ne dovoditi mekane i flegmatične košarkaše i to direktno iz NBA. Za te iste pare se mogao dovesti neko kompatibilniji , i približnih karakteristika kao Lesor i Egzum.
Pa to su tralala price da ti i ja sad ovde razglabamo sta je i kako je moglo. Ne znamo koji su sve igraci bili u opticaju i ko nas je sve odjebo. Ja verujem i Zocu i Savicu kada kazu da su gledali ko zna koliko igraca ali da ne mozes da stupis u kontakt sa njima jer nece da ni da pricaju. Meni je Kendrik Nun top igrac ali i sam je rekao da smo ga ganjali i da nije hteo kod nas... ko zna koliko nas je takvih odjebalo. I prosle godine je do pola sezone bilo ocajno dante debeli guzonja, lesor ec igrac panter privatnik naneli istrosen, papetru mrtav,zeka boli kurac, zeljka pregazilo vreme, on je strucnjak nije trener i tako te price. Stojim iza toga da su dovedeni igraci koji su mogli da se dovedu a ne koje su nasi hteli.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Samo sto je taj isti Lesor kad je dosao kod nas bio "evrokup" igrac i treci centar Makabija gde nije ni igrao.
Bas tako, vecina je to zaboravila, namerno kazem zaboravila a ne nije skapirala jer verujem da je svako to video.
Svakom NBA igracu koji dolazi u evropu a da nije evropljanin potrebno je prilagodjavanje na evropski stil igre, to su mozda neke sitne stvari nama koji posmatramo ali kad igras ceo zivot po jednim pravilima to ti je navika, rutina kako god i radis mehanicki.

Kao kad vozis auto sa manuelnim menjacem pa predjes na automatik ali ti leva noga jos neko vreme mahinalno krece ka kvacilu kad pritiskas kocnicu.

Frenk Kaminski ako ostane naredne sezone mislim da ce nadmasiti Lesora u nekim igrackim parametrima, u energetskim je to ne moguce, medjutim njegova igra je dosta inteligentija dok je Lesor vise isao na snagu.
 
Top