Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Idemo bre,nema predaje!!!


Ukanalila su nas dva crna minuta i to je to, ekipa kao Real to ne prasta.

Ajde kolege malo oladite sa pljuvanjem po PJ-u. Kakav je bio Egzum u prvoj sezoni u evropi? Ja bih voleo da ga vidim i sledece sezone u nasem dresu.

PS. Malo asistencija? Ja se izvinjavam sto sam mislio da je pobednik onaj koji postigne vise koseva a ne ko ima vise asitencija. More, ako od 100 poena 98 damo dupetom i pobedimo ja sam zadovoljan. I jos jedna veoma bitna stavka, prestanite da budete kao neke zadusne babe, borimo se dalje pa sta bude!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Stvarno se divim onima kojima je ovo veceras bilo pozitivno. Jbt, mi nismo igrali protiv Reala koji je u plej of modu, ili Reala koji se bori za prvu poziciju na kraju sezone. Mi smo igrali protiv Reala koji je i matematicki obezbijedio prvo mjesto na kraju sezone, i kome je sad primarno da im se niko od igraca ne povrijedi i da sacuvaju snagu. Ovo je Real kojem Tavares igra 17 minuta, Musavi 8. I treba da budemo srecni sto smo poluvrijeme i po bili egal sa takvim Realom, kojem je uz ocigledno cuvanje, igrao citav jedan igrac. Gdje se Tavares jedva pojavio, Kampaco proveo vecinu vremena na klupi zbog licnih. I mi njima za poluvrijeme damo 31 poen. I oni, kad odluce da malo odigraju, naprave seriju 16:0, prelome utakmicu, i onda zadnjih 8 minuta odigraju opet sa pola gasa. Oni, kad im u plejofu bude trebalo, mogu da odigraju 50% bolje od ovoga. A za nas je vrlo veliko pitanje koliko uopste mozemo bolje od ovoga ove sezone. Zato je meni, recimo, ovo bila jedna od negativnijih utakmica ove sezone.

Ja se i dalje nadam da negdje kod nasih igraca postoji neka rezerva snage i koncentracije koja ce da se pojavi u posljednje tri utakmice i da cemo se nekako dovuci do tog 10 mjesta. Ali pocinjem da sumnjam da mi to uopste zasluzujemo. Sto nije nista strasno, nadam se da smo najvazniju bitku sezone, tj. produzavanje ugovora Zocu, dobili. Samo je malo razocaravajuce uzimajuci u obzir gdje smo bili i kako smo igrali tacno godinu ranije.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
305
Centri su nam najmanji problem.
Centri su nam trenutno najmanji problem ali ce biti na leto veliki problem kad pravimo novu selekciju. Tj njihova igra nam u velikoj meri determinise celu igru pa smo na neki nacin robovi njihovih mogućnosti. Koncepijski moras dovesti 2 visoka igraca tj mora da se odreknes 2 visoka. A kojih.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Stvarno se divim onima kojima je ovo veceras bilo pozitivno. Jbt, mi nismo igrali protiv Reala koji je u plej of modu, ili Reala koji se bori za prvu poziciju na kraju sezone. Mi smo igrali protiv Reala koji je i matematicki obezbijedio prvo mjesto na kraju sezone, i kome je sad primarno da im se niko od igraca ne povrijedi i da sacuvaju snagu. Ovo je Real kojem Tavares igra 17 minuta, Musavi 8. I treba da budemo srecni sto smo poluvrijeme i po bili egal sa takvim Realom, kojem je uz ocigledno cuvanje, igrao citav jedan igrac. Gdje se Tavares jedva pojavio, Kampaco proveo vecinu vremena na klupi zbog licnih. I mi njima za poluvrijeme damo 31 poen. I oni, kad odluce da malo odigraju, naprave seriju 16:0, prelome utakmicu, i onda zadnjih 8 minuta odigraju opet sa pola gasa. Oni, kad im u plejofu bude trebalo, mogu da odigraju 50% bolje od ovoga. A za nas je vrlo veliko pitanje koliko uopste mozemo bolje od ovoga ove sezone. Zato je meni, recimo, ovo bila jedna od negativnijih utakmica ove sezone.

Ja se i dalje nadam da negdje kod nasih igraca postoji neka rezerva snage i koncentracije koja ce da se pojavi u posljednje tri utakmice i da cemo se nekako dovuci do tog 10 mjesta. Ali pocinjem da sumnjam da mi to uopste zasluzujemo. Sto nije nista strasno, nadam se da smo najvazniju bitku sezone, tj. produzavanje ugovora Zocu, dobili. Samo je malo razocaravajuce uzimajuci u obzir gdje smo bili i kako smo igrali tacno godinu ranije.

Jedan savet i jedna digresija.

Savet, ako ne vidis nista dobro, i mislis da je real bio veceras na pola gasa, nemoj vise ni da gledad do kraja sezone.

Koliko je tek razocarajuce kad se gleda sezona kad smo bili prvaci Evrope, ili mozda da glrdamo onu kad smo bili 8. u ABA?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.453
Локација
U Kinšasi
Da igrači slični Lesoru i Egzumu mogu da se dovedu kad poželiš, ne sumnjajte da bi takvi već bili kod komšinice. A i oni imaju dva panja pod košem, čupavog majmuna i Nedu gluperdu. A i doselekcija im nije ništa bolje od naše.
A @Oki brate grobarski, kako možeš da kažeš da ne navijaš za Željka i Duleta, nego za Partizan. Pa ovaj naš KK ne bi bio ni pola ovoga što jeste da nije bilo ta dva čoveka. Oni jesu Partizan.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.961
Локација
Из Чикага (моји...)
real je ove godine druga dimenzija i svakako prvi favorit u berlinu. ne znam kako sad ide ona kombinatorika ali mislim da uz tri pobede do kraja ostajemo 10. (mada još 4-5 ekipa jure tu poziciju)...pa šta bog da. a da će biti teško - biće.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Evo slusam KP kako ga je Zeljko naucio neke male stvari. To je njegov najveci problem. Jebeni ego. 3 godine si sa najboljim trenerom i nista ne naucis. Pa jebo te letnji NBA kamp posle kog bi ja imao bolji sut od tebe... sta je on radio celo leto tamo, toliko da se resetuje nikad mi nece biti jasno.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Moglo je drugačije, ali nije.
Činilo se da može.

Meni se dopalo šta sam video od dobrog dela ekipe. Panter je bio odličan, iako ga nije htelo, što ne čudi koliko su ga prebili.
Kaboklo veliki plus I pokszatelj da može, ali mora češće. Kaminski može da piše udžbenike o košarci I tu bih se nadovezao na Koprivicu koji je završio ceo fakultet uz najboljeg profesora na svetu (koji je, istina, mogao bolje večeras) I, uz takvog pismenog znalca, čovek ne zaradi ni minut I tako cele sezone Jbi ga.
Jaramaza više ne mogu da gledam I ako ima iole savesti trebalo bi da zatraži sporazumni raskid, jer ono što on nudi ne liči ns košarku. I šta nije u redu sa Smitom?
Od Smajlija sam očekivao izdanja najbolje četvorke u Evropi on ništa.
Anđuša je trebalo da dobije koji minut više.

Hezonja je u prvom poluvremenu izmislio 8 poena, ni iz čega, I stvarno mislim da bismo pevali drugu pesmu bez obzira na njegovu besprokornu parriju I sve osim njega dogodine u crno belom nije košarka
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Aleksa Avramovic će se izucavati na univerzitetima. Kao igrač realno 6 od 10. Ode u reprezentaciju vrati se kao 9 i igra kao 9 desetak dana do dve nedelje. Trece nedelje kreće da se vraća na fabricka podešavanja i već pocetkom četvrte je opet 6. I tako u krug.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Nama za igru 40 minuta i pobede protiv najboljih fale Kaminski i PJ kad se pogleda projekcija, da zasluze kvalitetom da igraju 30 minuta. Toznaci da mi nemamo sirinu u rosteru za igru protiv najboljih, vec vecinu mora da iznese startna petorka i igraci koji prave razliku PJ, Panter, Naneli, Zek i Kaminski a onda da ostalih 10ak minuta donesu energiju, razliku i neke nove stvari Avramovic, Smajlagic, Kaboklo i Ponitka recimo.

Problem je sto PJ i Kaminski prave razliku ali mane i rupe u igri koje imaju ih sprecava da igraju 30ak minuta u ovakvim utakmicama.

Kaminski se i prilagodio u poslednje vreme, napadacki potencijal medju najvecim u Evropi, ali opet ogromne rupe u odbrani koje nekad krpimo nekad jednostavno ne mozemo. PJ s druge strane sve slabiji, vidi se da moze da pravi razliku, ali taj stav bez srca, muda, dzabe jednostavno. Igra protiv Kampaca, krene na ulaz, stane, fintira, okrece se. Unesi ga u kos sve mu je… duplo si veci od njega plus duze ruke. Agresivnost 0 i strah od greske.

Dokle god PJ i Kaminski ne budu zasluzivali da igraju 30ak minuta mi nemamo sanse da dobijemo najbolje EL ekipe, eventualno iznenadjenje na neko ludilo.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Ne volim da iznosim informacije koje imam iz kluba, ali zeleo bih da stanem u odbranu PJ-a, jebiga ljudi, kolena su tom decku unistena, mesec dana vec nije odradio trening u punom kapacitetu, od kad je dosao kad su dupla kola, on ne trenira sa ekipom, jer ne moze od bolova, zato jako cesto i preskace aba ligu i ovo sto igra je na suvi kvalitet. Koliko ja znam, nece ostati kod nas sledece sezone. Meni je najgore kad vidim njegovu minutazu na poslednjim utakmicama jer znam koliko kondicioni treneri i fizio rade na oporavku sa njim posle svakog meca, ali to dovoljno govori u kakvom su stanju Smit i Jaramaz. Ne vredjajte decka, niti strucni stab, ovo je iznad mogucnosti sto on trenutno pruza, koliko god nemoguce zvucalo
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.040
Локација
Beograd
Kao prvo sjajna atmosfera u Areni. Peta četvrtina je bila fantastična! Ovom timu treba podrska pred najvazniji deo sezone i veceras su je od nas dobili! Takodje, zasluzili su je svojom borbom veceras! Nije islo neke igrače, ali ako im Zeljko veruje, verujem im i ja. Taj PJ je resio proslu utakmicu! Panter ce resiti neku buducu. Toliko sam postova napisao o Kaminskom, braneci ga od razlicitih eksperata ovde, a sad treba da se brani kapiten? Jeste promasivao veceras kad je trebalo da daje i jeste pogadjao kad je bilo svejedno, ali KK Partizan ove sezone bez Pantera, Alekse, PJ, Kaminskog, Nanelija i Zeka ne moze da ostvari ciljeve. Da li su svi oni savrseni? Nisu, a da li su pokazali da mogu? Jesu!
Crna minuta veceras je pocela onog momenta kada su izasli Panter i Kaminski. Tog momenta se sve raspalo pocevsi od napada. Dobra stvar je sto je Kaminski konacno dobio sansu da odigra 25+ minuta i tu sansu je iskoristio u potpunosti! Da smo imali Zeka veceras, ovu utakmicu ne bi izgubili ni pod razno! Dovoljno je bilo videti kako jabuzele puni kad ga cuva Ponitka. Sto se Hezonje tice pokazao je da je klasa. Ja pratim samo Partizan pa ne znam da li on samo protiv nas igra ovako ili je konstantan cele sezone. Ako je konstantan onda ga treba iskesirati i dovesti po cenu poskupljenja sezonskih 100%
Imamo jos 3 utakmice, prilicno povoljan raspored, treba timu pruziti maksimalnu podrsku jer smo i dalje u igri za najvisi plasman! Napred Partizan!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ne volim da iznosim informacije koje imam iz kluba, ali zeleo bih da stanem u odbranu PJ-a, jebiga ljudi, kolena su tom decku unistena, mesec dana vec nije odradio trening u punom kapacitetu, od kad je dosao kad su dupla kola, on ne trenira sa ekipom, jer ne moze od bolova, zato jako cesto i preskace aba ligu i ovo sto igra je na suvi kvalitet. Koliko ja znam, nece ostati kod nas sledece sezone. Meni je najgore kad vidim njegovu minutazu na poslednjim utakmicama jer znam koliko kondicioni treneri i fizio rade na oporavku sa njim posle svakog meca, ali to dovoljno govori u kakvom su stanju Smit i Jaramaz. Ne vredjajte decka, niti strucni stab, ovo je iznad mogucnosti sto on trenutno pruza, koliko god nemoguce zvucalo
E moj prijatelju, ja i dalje ne vjerujem šta čitam na forumu. Ljudi pričaju kao da smo Chicago Bullsi iz najboljih dana, a mi iz Čikaga imamo samo Rajka i tv Čikago.
Alo bre, igramo Evroligu, borimo se, šta vam treba više? Da je osvojimo? Pa to je san, koji je lijepo sanjati, ali se očekivanja ne smiju bazirati na snovima.
I jbt od Reala smo izgubili, najjači su ove sezone, mislim da bi po EL pravilima dobili i pola NBA ekipa. Šta je sa ljudima.
Hvala ti što si podijelio ovo, jer ovdje očigledno ima dosta ljudi koji misle da je EL video igrica na easy modu...
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.214
Reaction score
15.815
Локација
Beograd
Ne volim da iznosim informacije koje imam iz kluba, ali zeleo bih da stanem u odbranu PJ-a, jebiga ljudi, kolena su tom decku unistena, mesec dana vec nije odradio trening u punom kapacitetu, od kad je dosao kad su dupla kola, on ne trenira sa ekipom, jer ne moze od bolova, zato jako cesto i preskace aba ligu i ovo sto igra je na suvi kvalitet. Koliko ja znam, nece ostati kod nas sledece sezone. Meni je najgore kad vidim njegovu minutazu na poslednjim utakmicama jer znam koliko kondicioni treneri i fizio rade na oporavku sa njim posle svakog meca, ali to dovoljno govori u kakvom su stanju Smit i Jaramaz. Ne vredjajte decka, niti strucni stab, ovo je iznad mogucnosti sto on trenutno pruza, koliko god nemoguce zvucalo
To je i nedavno Jokić rekao za njega kada su ga pitali za Partizan u EL, da nije imao problema sa povredama, verovatno bi i dalje igrao u NBA.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.655
Novinar: Jel Jabusele zna šta mu je publika pevala?
Hezonja: Ne zna,al sad ću mu prevesti. Pevaću mu ja! :D

Inače, uhvatila ga kamera kako pevusi himnu na početku utakmice..stvarno bi bilo greh da ne dodje,ma koliko nerealno bilo.
 
Top