Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
ja mislim po rasporedu,da ce nama najveci problem biti Milano,zato bi trebali da dobijemo sve 3 do kraja,valjda ce i oni 1 kiksnuti barem,da i mi ne moramo da dobijemo sve 3
 

NenadPFC

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
37
Reaction score
119
Локација
Beograd
ja mislim po rasporedu,da ce nama najveci problem biti Milano,zato bi trebali da dobijemo sve 3 do kraja,valjda ce i oni 1 kiksnuti barem,da i mi ne moramo da dobijemo sve 3
Sa tri dobijene, cekamo ili 1 poraz milana ili jednu pobedu virtusa... Ocekujem poraz milana ili veceras ili od makabia zadnje kolo, a poraz efesa od fenera sledece kolo...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
"Srećom" po nas zeznut sistem takmičenja, sem Reala i ona zadnja tri pacerska kluba, svi imaju motiv da dobiju utakmicu. Svako se bori za bolju poziciju ili za taj top10, pa će svi i da grizu. Ja se iskreno nadam da nama baš neće trebati 3 pobede, jer iskreno nisam baš optimističan da možemo da dodjemo do te neophodne serije. Dosta nam igra varira, pa bi nam dosta olakšalo da po koji put kiksnu naši glavni rivali...
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Paradoks je da nam je Virtus sada glavna smetnja za top in.U losoj su formi,imaju, tri teska protivnika jedina uta,kmca i gdje mogu dobiti je zadnje kolo sa Baskonjom.Olimpija očigledno ide na sve tri pobjede i to bi bila potencijalna grupa u slucaju da Virtus ostane sa 17.pobjeda.Za ocekivati j e da Baskonija od ove dvije naredne utakmice dobije bar 1.svakako bolje vec veceras i eventualno sa Virtusom odigra bez nekh velikih motiva.Mali paradoks je da bi nama čak,zbog grupe sa Virtusom bilo sigurnije 10.mjesto sa 16.pobjeda jer bi u toj nekoj trijadi,pod uslovom da i Olimpija i Efes izgube po jednu utakicu bilo sigurnije to zadnje mjesto u plej inu.Ovako,pored ova dva tima moramo i da pratimo ucinak Virtusa.Nervoza veceras vec pocinje sa 19 h sa utakmicom Zalgiris/Olimpija p ase nastavlja cijelo vece.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Paradoks je da nam je Virtus sada glavna smetnja za top in.U losoj su formi,imaju, tri teska protivnika jedina uta,kmca i gdje mogu dobiti je zadnje kolo sa Baskonjom.Olimpija očigledno ide na sve tri pobjede i to bi bila potencijalna grupa u slucaju da Virtus ostane sa 17.pobjeda.Za ocekivati j e da Baskonija od ove dvije naredne utakmice dobije bar 1.svakako bolje vec veceras i eventualno sa Virtusom odigra bez nekh velikih motiva.Mali paradoks je da bi nama čak,zbog grupe sa Virtusom bilo sigurnije 10.mjesto sa 16.pobjeda jer bi u toj nekoj trijadi,pod uslovom da i Olimpija i Efes izgube po jednu utakicu bilo sigurnije to zadnje mjesto u plej inu.Ovako,pored ova dva tima moramo i da pratimo ucinak Virtusa.Nervoza veceras vec pocinje sa 19 h sa utakmicom Zalgiris/Olimpija p ase nastavlja cijelo vece.
Kako može biti sigurnije 10. mesto sa 16 pobeda kada si opisao scenario gde sa 17 ispadamo? A ako bi Milano i Efes izgubili po jednu onda smo isto 10. i sa 17 pobeda, krug sa Virtusom je onda nebitan.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ako moze neko da objasni, kako smo mi u problemu ako Virtus izgubi sve a mi pobedimo sve? Jer ako oni spadaju dole, neko mora gore. Ja kako god izracunam, mi prolazimo dalje ako sve pobedimo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Pa komentarisali smo ti i ja već čini mi se. Krug sa Virtusom, Baskonijom i Milanom (ili Efesom) na primer, mi poslednji. Takođe, ako Baskonija ode na 18 pobeda, opet u krugu sa Virtusom i Milanom (ili Efesom) mi poslednji.

Trouglovi (na drugoj tabeli tek treba da se odigra meč Virtusa i Armanija):
1711622033458.png
U oba slučaja mi smo poslednji.

Četvorouglovi (i ovde ostaju da se igraju mečevi Virtusa sa pomenutim ekipama):
1711622091012.png
U svim slučajevima mi smo poslednji.

Petougao: (ostaju mečevi Virtusa sa Baskonijom i Milanom kao i Baskonija protiv Efesa)
1711622177379.png
U ovom slučaju smo 4. ili 5.

Nadam se da je sada jasnije zašto nam je Virtus rak rana.
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Iako taj ishod gura Efes i Baskoniju u potencijalni trougao ili cetvorougao gde mi ispadamo, ja veceras navijam za Efes u Spaniji. To nam je put ka devetom mestu.

Od ostalih meceva jako za Trinkija veceras pre nase utakmice.

Sto se tice Virtusa, protiv PAO-a i Armanija ima dajem male sanse...

Mnogo je kombinacija u samo 3 kola...Opet, mnogo toga treba da se poklopi da bismo ispali ako budemo pravi u poslednja 3 kola...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Blaga "olakšavajuća" okolnost je to što se sve ekipe osim poslednje tri za nešto bore. Ovi gore (1-7) za bolje pozicije i domaćinstvo pred PO, Virtus i Baskonija za to mesto 7 i malo lakši put kroz PI, a takođe i izbegavanje Reala u 1/4, mesta od 10-15 svi još imaju šanse za prolaz, neki veće, neki manje, tako da nema teorije da sada (bar po meni) neko krene da kalkuliše. Uostalom, videćemo uskoro.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Iz Teksasa moji, znas ti dobro koji!
Dosao je i taj dan!
Grobari da izdominiraju na tribinu, a Partizan na parketu!
Ajmo crno beli ooo:partizan-fan:
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Valjda je jednostavna racunica u grupi timova sa istim bodovima,bilo 3 ili 4 tima,prvo se gleda bodovni medjusobni saldo..Tu smo kratki sa potencijalnim Virtusom...Ne bi valjalo da cekamo nihov zadnji mec sa Baskonjom kući,jer od ove dvije sa Panatom i Olimpijom su male sanse za njihovu pobjedu.Više je vjerovati da Olimpija i E Efes ne dobiju sve tri do kraja...Olimpija vec za to veceras ima šanse,jer znaju na strani da odigraju lošu utakmicu,kao recimo portiv Baskonje.Medjutim,preduslov svih kalklulacija je nasa pobjeda veceras i zadnje dvije utakmice.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Pa komentarisali smo ti i ja već čini mi se. Krug sa Virtusom, Baskonijom i Milanom (ili Efesom) na primer, mi poslednji. Takođe, ako Baskonija ode na 18 pobeda, opet u krugu sa Virtusom i Milanom (ili Efesom) mi poslednji.

Trouglovi (na drugoj tabeli tek treba da se odigra meč Virtusa i Armanija):
Погледајте прилог 26410
U oba slučaja mi smo poslednji.

Četvorouglovi (i ovde ostaju da se igraju mečevi Virtusa sa pomenutim ekipama):
Погледајте прилог 26411
U svim slučajevima mi smo poslednji.

Petougao: (ostaju mečevi Virtusa sa Baskonijom i Milanom kao i Baskonija protiv Efesa)
Погледајте прилог 26412
U ovom slučaju smo 4. ili 5.

Nadam se da je sada jasnije zašto nam je Virtus rak rana.
Ma jesmo ti i ja komentarisali ali sam ja ocigledno glup. Sad tek shvatam da se stvara mini tabela gde se gleda ko je sta protiv koga uradio. Kao u rukometu.

Bas nas je izjebao poraz od usranog Virtusa. Valjda ce svi iskiksati (osim Virtusa), a mi sve dobiti, pa cemo biti mirni.

Hvala na trudu i detaljnom objasnjenju.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
466
Reaction score
2.594
"Srećom" po nas zeznut sistem takmičenja, sem Reala i ona zadnja tri pacerska kluba, svi imaju motiv da dobiju utakmicu. Svako se bori za bolju poziciju ili za taj top10, pa će svi i da grizu. Ja se iskreno nadam da nama baš neće trebati 3 pobede, jer iskreno nisam baš optimističan da možemo da dodjemo do te neophodne serije. Dosta nam igra varira, pa bi nam dosta olakšalo da po koji put kiksnu naši glavni rivali...
Nemoj da vrijedjas Albu i Asvel, to su timovi u razvoju.

Veceras kljucna utakmica. Ako pobijedimo, stavljam ruku u vatru da dobijamo i sljedece dvije. Zato, idemo po pobjedu protiv uvijek mrskog Olimpijakosa!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.239
Локација
Novi Sad
Зна ли неко од вас добрих људи овде како се пева ова песмица и шта значи? :confused-smiley-013:

ΓΑΥΡΟΙ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΥΡΟΥ ΜΟΥΝΙΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΡΩΜΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΤΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΚΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

 
Top