Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ako neko razmišlja zašto nas baksuz bije, pa vrlo je lako. Umjesto da hala bude puna 40 minuta prije početka utakmice, genijalcima iz uprave je palo na pamet da stave duplu kontrolu sa 4 dječaka koji čekiraju za čitavu tribinu. Kao ovce držali navijače 45 min na ulazu.
A onda fanatični navijači pokazuju kako su dobri domaćini i kreću prvo da zvižde čovjeku koji je igrao za nas kao da je u fmp prešao. I šlag na torti vrijeđanje Rađe i bmk. Hvala Bogu pa je dovoljno ljudi koji misle svojom glavom na ostalim tribinama barem što se toga tiče.
Samo bih volio da konačno razočarani magovi ove igre prekinu da dolaze na utakmice. Svanulo bi nam, više slušanje raznih eksperata kao da su trenirali pola NBAa. A onda vidimo da je samo 5 igrača davalo poene.
Ponavljam, kakvi smo mi Partizan je fenomenalan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Da napomenem, presao sam par hiljada kilometara jebenom AirSerbia-om, platio kartu 150 evra i kupio iz nase prodavnice stvari za pedesetak evra. U redu video gomilu Slovaka I Slovenaca da kupuju suvenire Partizana.
Tako da bih ovom prilikom zeleo da JEBEM MATER svakom sluzbeniku ove smrdljive drzave koja je ukinula sponzorstva Partizanu. Zelim da JEBEM MATER predsedniku ove jebene ruske gubernije I Gazpromu sponzoru drzavne fufe od osam miliona.
 
Последња измена:

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
538

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nadam se da će u Berlinu da se završi ova smrdljiva sezona.

Zoran Savić je zaslužio da od sutra bude na birou rada.
Ovakvi postovi proističu od ljudi koji prvi izlaze iz hale nakon poraza.
Od ljudi koji su "verni" klubu sve dok ima rezultata.
Od ljudi koji cene legende svog kluba samo dok ima rezultata.
Nakon ove utakmice se raspušta Zoran Savić, a nakon nekog sledećeg poraza će izgleda na red doći i Željko.
I sve to u jeku naše, još uvek aktuelne borbe na 2 najvažnija fronta (i pored trenutne loše forme i svih ovih bolnih poraza).
Nikada mi neće biti jasna psiha ljudi koji odustaju od nečega čim zagusti, kada stvari ne funcionišu kako treba, i najvažnije - kada još uvek ima šanse da se stvari preokrenu.
Olakšaj sebi i nemoj do kraja sezone pisati na ovoj temi jer samo izazivaš frustracije kod ljudi koji i dalje veruju u nešto, koji su uz klub do kraja, i onda kada više nema nade za bilo šta.

Ima večeras još sjajnih postova za analizu i repliciranje, ali sam se uhvatio za ovaj
jer me pojeo blam nakon pročitanog da Zoran Savić može na biro rada...
 
Последња измена:

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Poraz je bas tesko pao.Igrali smo ponajbolju kosarku ove godone do kraja 3/4.I to iskljucivo sa prvom petorkom.Ove ekipe do 6.mjesta imaju u rosteru najmanje 10.igraca istog kvaliteta.Mi,imamo 5 do 7 igraca i ako se ne pojavi neko da pomogne toj petorci,tesko dobiti ekipu koja je prosle godine bila na jednoj lopti od titule.Pa nasa klupa je veceras dala 3.kosa i to sa Nanelijrm i Avramovicem,koje ubrajam u tih 7.Smajli nazadovao do prosjecnog ABA ligasa,Kopriva bez naprtka.Ostale ne smatram da mogu da igraju EL.Mozda su oni porazi na pocetku lige unijeli nervozu i pritisak i na ostale zavrsnice..Pritisak u ovim zadnjim utakmicama je ocigledan.Mada smo veceras kontrolisali sve do zadnje 1/4 koju su i igraci i klupa jako lose odigrali.Ovo nam je ,to sto nam je..Ne krivimo ni Mirotica,ni on nece proci u plej in niti Gosa.Profesionalizam zavladao a onda sve manje emocija prema timu u kojem igras.Nije mi zbog propustene prilike,mozda se i ukaze sansa za 10 mjesto,ali slaba vajda od toga.Izmalerisasmo izgleda sa Virtusom i steahom od trijade sa njima.Ova igra i sastav mi ne ulijevaju povjerenje ni za nedelju,niti za zavrsnicu ABA lige,to je za mene najveca posledica ove utakmice.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Igrači sa mudima:
Sezona 22/23: Lesor, Exum, Leday
Sezona 23/24: Leday
Pronađi razliku.
Jam Madar pogotovo. Na stranu to što je uradio klubu, ali on je prošle sezone često u kritičnim trenucima preuzimao odgovornost, a pritom vrlo često bio uspešan. Lesor teško, poznat kao igrač koji je promašenim zicerom odveo Budućnost u Evroligu, on nikad nije bio klač igrač, ali jeste veliki borac. I greh je veliki što si izostavio Aleksu sa ovog spiska, ne samo jedan od naših najvećih klačera već i igrač sa najvećim mudima na celom prošlom svetskom prvenstvu.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Kada u sezoni 15 puta pucas sebi u kolena, dozivljavas pomracenja i lose fleseve, znaci da si jednostavno tome sklon.
Nesrecno sklopljena ekipa, igraci koji nisu kompatibilni, ne dopunjuju se na tereni. Lopta nikad.ne laze jebem joj mater.
Ne bi bilo cudo da se usunjamo u taj plej in, ali nikad u zivotu nisam sa vise strepnje ocekivao utakmice, i sa manje nade neizbesne zabrsnice.
Proslogodisnja ekipa je bila vredna f4, mozda i finala.
Ovu ekipa samo Zeljku da zahbali na mogicnosti da ihra el.
Nadam se povoljnom.raspletu u El i Aba ma kraju, ali iskreno,.ekipa ovakvog mentalnog sklopa moze samo na trenerove magije da uradi nesto.
Idemo dalje, ako ne mozemo da letimo kao suoermen, mozemo.bar da bijemo futuri,albu, valensiju i cigane. Ali to mora.sblacionica to.jest kapiten da pokrene.
Nista jos.nije gotovo.
Imamo.one dve narodne - pred zoru je najtamnije, i onu drugi - i punom dzaku p..., mi bi se za djoku uhvatili,sto i radimo vecim delom sezone.
Ajde sad nek okrene na pozittivu, valjda smo malere ispucali.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Panter nam u 70% napada prenosi loptu, dribla protivnike jer nema kome da doda loptu, udvajaju ga jer znaju da nam je najbolji igrač, trpi kontakt 2-3 igrača koji mu se lepe i opet nema kome da doda loptu jer se naši igrači kriju iza protivnika, ili izmisli pas ili šut jer mora.

I mi se pitamo zbog čega on nije "stari Kevin" i nema snage da dobaci loptu ili ne sipa 30 poena.

Ironija je u tome što smo trenutno najjači na poziciji centra iako nam je to bila rak rana.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Meni je krivo što u izostanku Ledeja nismo iskoristili na pravi način svoje najjače oružje ove sezone, za koje me je čudilo kako nije ranije proradilo, duo Kaminski-Kaboklo. Večeras su obojica igrala na izuzetno visokom nivou i svaka im čast na partijama u poslednje vreme, posebno Frenku.

Problem sa Panterom je ovde jedno 100 puta ponovljen, prošle godine si imao neverovatan spejsing koji su stvarali Egzum, Madar i Lesor, što prodorima od Egzuma i Madara, što pikom Lesora. Mi ove godine nemamo ni blizu eksplozivne igrače. Plus, Panter je prošle godine imao prvu 'Top 5 igrača u EL' sezonu i logično je da će se sve ekipe defanzivno fokusirati na njega, na šta će se i on vremenom navići. A i prošle godine smo imali mnogo veću pomoć oko udvajanja i mnogo smo bolje i inteligentnije koristili prostor. Koliko puta se desilo ove sezone da zatvore Pantera na polovini terena i iznude izgubljenu loptu zbog manjka pomoći od Alekse i Nanelija recimo.

Ipak, ni to sve ne može da objasni defanzivni sumrak i seriju od 15-0 u poslednjoj četvrtini. Posebno što oni nisu ušli u neku šutersku seriju, već su nas dobili na kontre 2 na 0 i na užasnu komunikaciju pod reketom. Napraviše od Papanikolaua prajm Tim Dankana.

Stvarno deluje kao da se nekima ne igra Plej-In i da bi što pre hteli da završe EL sezonu, što je uvertira za potencijalni debakl u PO ABA lige. Nadam se da ćemo ove dve preostale odraditi muški i da ćemo se valjano pošibati sa Albom i Valensijom, pa šta bude, biće.
 
Top