Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.813
Ja zadovoljan skoro svime sto sam htio od utakmice sinoc. Osnovno, dobili smo, onda i to bez prevelikog stresa iako se ovi nisu dali, zatim i time sto su mnogi bili dobri i sto neki pokazuju znake zivota i na kraju i odzivom nasih navijaca.

Uradili smo pola od onoga sto je do nas. Ponavljam da kako god budu rezultati veceras, okupirati Arenu za sedam dana i dobiti Valelnsiju kako znamo i umijemo.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.605
Guduri ce dati loptu u ruke u odlucujucem trenutku jedino ako hoce namjerno da izgube, zbog nekih nebuloznih kalkulacija. Saras je ipak previse ozbiljan trener da bi sebi dopustio takve gafove.

Bem ti planetu, da smo samo jednu od onih utakmica koje smo po inerciji izgubili na kraju dobili (recimo, raspali Virtus koji je na 2-8 u posljednjih 10 utakmica), sad bi mogli da organizujemo festu u Beogradu protiv Valensije, a ne da grizemo nokte i navijamo za turke protiv turaka. No, kako se kaze...Da baba ima muda, bila bi djed. Bice dobro i ovako.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.605
Apropo RTS1 i njihovog rezultata, ovaj put mogu da kazem i bukvalno - izgleda da nismo gledali istu utakmicu.
 

DraganBG

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
23
Reaction score
130
Локација
Beograd
To je to,ciganski fenerbakce je pustio efes,tako da pusi ga fenerbakce,to je to za ovu sezonu u evroligi,na nama je da produzimo ugovor sa Zeljkom i da se oprostimo sa mnogo igraca iz ove ekipe,da se dovedu adekvatna pojacanja i pre svega jedan vrhunski plej mejker,toliko
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Jel to to? Mislim ne racun da ovi retardirani mutanti mogu da dobiju efes tamo…
 
Top