Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Hmm, znači ipak nije sve do pleja sad je do 12 igraća.
Šta misliš dali bi taj famozni plej uspeo da digne iz kanala Jaramaza, trgne iz sna Anđušića,spusti sa svetskog prvenstva na zemljicu Avramovića ,pomogne Frenku da skače i igra obranu,vrati izgubljenog Smita,,toplo hladnog Trife......?
Jel stvarno misliš da Željko ne dovodi pleja jer nema pojma?
Ili se tmožda taj klasični plej više i ne uklapa u neka njegova razmišljanja današnje košarke.
Ne znam da li se uklapa, samo vidim da prvih pet ekipa u EL ima bar po dva odlicna pleja kojima se ne desava toliki broj glupisti kao nama kada treba sigurno da prevedemo loptu i rutinski odigramo zavrsnice..
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Ne znam da li se uklapa, samo vidim da prvih pet ekipa u EL ima bar po dva odlicna pleja kojima se ne desava toliki broj glupisti kao nama kada treba sigurno da prevedemo loptu i rutinski odigramo zavrsnice..
U kojem od tih pet timova igra čupava nakaza? Znači, imao si u izboru 10 igrača da navedeš i ti tako izabereš. I onda se ljutiš što te ljudi napuše.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Posto se ne jebe fino upozorenje, ide ovako
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
339
Reaction score
1.771
Локација
Панчево

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
205
Reaction score
1.186
Локација
Tamo daleko
Nema veze, nastavljamo... Ejbrealobre
Jebao te "teo" , ako niko drugi nije hteo!!! I ne zelim cigansku pobedu u turskoj, ni sada, ni juce, ni u buducnosti! Kurca mi se napuse! Eto.....
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.916
Banovaću za trovanje teme, sektašenje, etiketiranje i duže banovati za nastavak diskusije o jebenom teodosic milosu.

Proverite.


Maksimalna tvrdoglavost, niko nikog ne cita, pisu se gluposti i odmah u rovove oko svake moguce teme i stavova. Neverovatno.

Lock do ujutru, da oni sto citaju sa zakasnjenjem ne uskoce u rov, pa da gatam ko je za kaznu, a ko ne.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
509
Reaction score
3.220
Локација
Nis

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.879
Локација
Beograd
Evo da ne otvarate.

"I dalje imamo neke šanse da se domognemo plej-ina. Mi smo protiv Albe bili koncentrisani, davali smo lake poene iz tranzicije. Valensija je promenila trenera, biće motivisani, igraće pred punom halom, ali i mi ćemo biti motivisani", rekao je Avramović.

Istakao je da će pratiti meč Anadolu Efesa i Crvene zvezde.

"Naravno da ću pratiti, normalno je da ću gledati, ali kažem, šta god bude biće, kako Bog bude želeo".

Potom je upitan da li će navijati za Zvezdu na ovom meču.

"Ja sam košarkaški ljubitelj, navijaću, imam mnogo drugara u Zvezdi, neću gledati samo tu utakmicu, već sve utakmice gde igraju moji saigrači u reprezentaciji. Ja sam potpuno normalan čovek, znate šta mislim".

Istakao je i da se video sa igračima Zvezde kada su se mimoilazili posle treninga.

"Jesam, rekao sam Branku Laziću da igra dobru odbranu. Šalim se, nisam pričao, video sam ih u tunelu, stalno se zezamo i šalimo, imamo normalan odnos van terena, tako da se ne brinete", zaključio je Aleksa Avramović.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Evo upravo gledam tu Aleksinu izjavu. Na kraju je rekao da se šali za to da ga je zvao.
Bez obzira što mi se ne sviđa to njegovo koketiranja i "svi smo mi Srbi", generalno mu je ok izjava.
Ne možem očekivati da izjavi ono što bismo mi izjavili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.681
Ne možem očekivati da izjavi ono što bismo mi izjavili.
Ovde se ne slažemo. Kako je jedan pametan čovek onomad rekao da "realnost nije briga na koju se mi obaziremo" tako ja potpuno nerealno očekujem da iznapušava svakog prigradskog skota na koga naleti, bilo u hodniku hale ili u gradu. I on i svi ostali. Moje pravo i držaću ga se dok sam živ. ;) ;-)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
@serAlex složićemo se da se ne slažemo. U stvari slažemo se, nego se ja nisam dobro odrazila :buhaha
izjava treba da bude kao Želimirova.

a ovo govno od "novinara", iako je Aleksa rekao prethodno da se šalio da je zvao lazića, pita Žalimira za tu izjavu :puke:
 
Последња измена:
Top