Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Evo da vidite kako razmislja igrac Turk Telekoma, Aron Harison. Jel njega Dino pominjao da je ludak? Definitnivno ima razmisljanje sampiona, u ovom slucaju nerezonski ali dobro :D ja bih voleo da je svaki nas igrac ovakav karakter.

Screenshot_20211026_145151.jpg
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ja sam ubeđen da će oni večeras odigrati dobro protiv nas, uglavnom te iskusne, kvalitetne Amere loži ta atmosfera, žele dokazivanje , plus nas svi vide kao jedne od favorita takmičenja, što po mom mišljenju u ovom trenutku i nije toliko opravdano, ali biće od januara 2022. godine .

Uglavnom košarka je timski sport , tako da ako mi nastupimo kako treba , oni neće imati mnogo šansi , jer 3,4 igrača ne čine tim. Nadam se dobroj odbrani i tečnom napadu. Dvojac Perez-Elis može da nam napravi baš puno problema u piku , baš ćemo da vidimo ko će da se tuče sa Elisom ispod koša. I ovaj Harison , iskusan igrao i EL i EK, može uvek da udje u seriju. I najvažnije da ne dozvolimo nekom anonimusu da nas napuni, a nije da to nismo znali da uradimo kad smo igrali protiv turskih timova.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.459
Reaction score
5.794
Локација
beograd
Turcima ne dajem ni 1% sanse danas. Obicno sam obazriv kada su nase utakmice u pitanju i ne upisujem nikada pobede unapred, ali ovo danas ide na 15+.
Mi smo u sjajnom trenutku + pionir koji ce uciniti svoje i tu se stavlja tacka na turke.
Ali na stranu sve to, ovaj osecaj koji imam u stomaku, kao da se igra derbi u fudbalu koji odlucuje titulu, a ne utakmica drugog kola Evrokupa. E to je Zeljko Obradovic!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.159
Reaction score
14.447
Локација
Brdo Banovo
Mi smo u sjajnom trenutku + pionir koji ce uciniti svoje i tu se stavlja tacka na turke.
Ali na stranu sve to, ovaj osecaj koji imam u stomaku, kao da se igra derbi u fudbalu koji odlucuje titulu, a ne utakmica drugog kola Evrokupa. E to je Zeljko Obradovic!

Kod mene potpuno, potpuno suprotan rad. Iz istog, Zeljko Obradovic razloga. Sa onim prijateljskim utakmicama, na klupi je vec 10+ meceva, a ja jos na Partizan&Zeljko gledam kao na one utakmice gde je on tu uz Sasu Djordjevica, Danilovica i ostale legende. Nedostaje Dule Vujosevic pa da kazu da je ovo malo duza skrivena kamera.
Jos mi nepojmljivo da covek ne juri 10titulu prvaka evrope( kao da ce ga neko nekad i prestici) vec se "zajebava po Splitovima i Hamburgerima.

Miran sam kao nikad. Jebes li ga da l je to dobro ili ne. Cekam da me strefi.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sinoć odigrano:
Huventud - Hamburg 73:56
Lietkabelis - Lokomotiv Kuban 84:85

Ako večeras krkujemo Turke, bićemo prvi u grupi.
Bice Huventud prvi, dobili su prosle nedelje Trento 30 razlike, sada ove 17.
Mi treba da dobijemo nekih 40 razlike da bi bili prvi...
Ne kazem da nije realno, ali nema potrebe sada da jurimo razliku za prvo mesto nakon 2 kola. :icon-smile:

Inace, nerealno visoka pobeda Huventuda juce.
Bilo je pa skoro egal tokom cele utakmice (max 10 razlike za Huventud), bilo je 61-56 na 3 minuta do kraja, onda spanci strpase 4 trojke za 2 minuta i to je bilo to.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sta kaze Mihailo Andric o Turk Telekomu pred nas vecerasnji duel...
-----------------------------------------------------------------------------
Andrić skenira Turk Telekom: Perez stalno na lopti, Dovkins nezgodan na trojci, Partizan favorit

„Elis je veliki, koristan je pod košem“, ističe košarkaš Afjona za Mozzart Sport

"Definitivno, ono što sam pratio, kako igra Partizan, crno-beli su veliki favoriti. Posebno zato što igraju kod kuće. Partizan je popunjen na svim pozicijama, svaka pozicija im je dobra".

"Elis je dobro igrao, koristan je pod košem, veliki je. Perez je nosilac, stalno je na lopti. To što je igrao uspeli smo da iskontrolišemo. Dobra su ekipa. Ali mislim da Partizan igra kod kuće, nadam se da će biti kako treba", dodaje Andrić.

"Nama je sa pozicije tri probleme pravio Dovkins. On može da pogodi spolja, dobar je atleta. Njega nismo uspeli da zaustavimo. Imaju odličnog Džonsona, odličan je i na lopti, kreator igre. Elisa poznaju naši ljudi dok je igrao u Mornaru, igrao je protiv Partizana. Kada je šut spolja u pitanju, Dovkins i Džažuan Džonson stvarno mogu da pogode i to u visokom procentu. I drugi plejmejker nam je pravio probleme. ´Rizikovali´ smo im šut u nekim situacijama, ali su ubacili te šuteve i tako su se i odlepili protiv nas. Znaju to da kazne", kaže Andrić.

Andrićeva poruka za kraj razgovora:

„Jesam bio sam kapiten, ali Partizan pratim odavno. Da li igrao za njega ili ne - ja ću Partizan pratiti“, zaključuje razgovor bivši šuter crno-belih.





1635233774548_20140131mmAndric03_Cropped.jpg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Divlja ekipa TT, ocekuje se lak zalogaj.

Huventud donekle moze biti prvi pravi test 2.11, zatim Andora 10.11 u Spaniji, a izmedju u Aba gostovanje limenkama i docek future.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.371
Локација
Kej Republika
Svakako najozbiljniji protivnik do sada. TT kao i ostale ekipe iz te zemlje, mogu da te zatrpaju lagano, a mogu u kontra ritmu svaku sa 20 razlike da izgube.
Poenta je da se mi pitamo. Dokle god je tako, ja sam spokojan.

Nadam se da su igraci na zemlji sa obe noge, za razliku od nas forumasa. Ovde se vec broje titule, cigani su se vec "raspali".
Polako drugari, nije jos ni novembar mesec.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top