Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
364
Reaction score
973
Локација
Banja Luka
Nisam imao priliku gledati.
Svaki poraz boli!

Ono što me iz vaših komentara raduje je dobra igra Zagorca.
Naravno, i Glasa.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Свака част момцима на борби. Лоше смо играли одбрану током целе утакмице, али неке њихове лудачке шутеве које су погодили никаква одбрана не може да заустави. Идемо даље :napred-partizan:
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Čestitke momcima na borbi, razlika je mogla biti veća, dobro je ispalo na kraju
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.684
Mnogo je 100+ u našem košu, pa sve da su šutirali sa satelitskim navođenjem. Idemo dalje.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Ljutio se ili ne, meni braca nisu. :confused-smiley-013:
Ок, нису ти браћа. Поштујем твоје мишљење, али немој да их називаш скотовима. Ја сам по мајчиној линији Рус, односно чукундеда ми је био Рус. Значи ја сам скот????
Виктор Троицки је руског порекла! Значи он је руски скот????
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.800
Локација
"preko bare"
Ок, нису ти браћа. Поштујем твоје мишљење, али немој да их називаш скотовима. Ја сам по мајчиној линији Рус, односно чукундеда ми је био Рус. Значи ја сам скот????
Виктор Троицки је руског порекла! Значи он је руски скот????
Da, iz njegovog posta se nepogrešivo može zaključiti da misli na sve Ruse. Ljudi, čime se vi bavite i kakve zaključke odmah izvodite...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.535
Reaction score
29.409
Локација
Novi Sad
Necemo valjda o tome sad....
Braca su svi koji nam misle dobro!

Utakmica mogla bolje, zali Boze 100+ u kosu ali sta sad, TERAJ DALJE!!
Gazimo to u Bg, Glas kida, sto rece @ZliGli samo da ima vise mirnoce bio bi za desetku. Mladi smo, fali iskustva ali bice i toga. :navijac

Gazi Zoc dalje, imamo mi vremena, uz tebe i cekanje je slatko.:ziveli
:šal
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Stalno ista utakmica, cimamo se u gostima na egal i oni daju neki bezveze šut minut pred kraj i reše.
Bravo za Glasa i Zagorca pogotovo.
Bekovi u odbrani ne postoje, eksplodira već treći protivnik koji se iživljava na nama (Kamings, Pulen, MekKalum).
Iskoristiti period treninga da se afirmiše Lesor i da ovo gazimo u BG bez problema.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Utakmica gde nemaš šta da izgubiiš, možeš samo da dobiješ...i onda ti na kraju bude krivo jer si imao šansu...

Idemo dalje, narednih sedam da se dobije (kako je to lako napisati...), a do proleća dajem levo mudo ako Glas ne poraste duplo, vidi se da Želimir ima plan za njega. Biće ovo dobro, deca su to...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
@lavex
Рекао је "РУСКИ СКОТОВИ"! Да сам админ бановао бих га. Не због тога што их не сматра браћом, то је његова ствар, него због тога што јавно показује мржњу према другој нацији!!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
@monSi

Iskreno, nisam mislio ni primaci na taj nacin. Ti si tako razumeo, ali to nije bila moja namera.
I svakako da to nije upućeno ruskom narodu, ponajmanje Troickom ili tebi. Već igračima ruskog tima, medju kojima ima i onih koji nisu rusi.
Ako si ti tako shvatio, izvinjavam se.

Nema potrebe da prizivas ban. Ja se trajno odjavljujem sa foruma. Skoro osam godina sam ovde, mislim da je dosta bilo sa moje strane. Mnogo značajniji i bolji članovi više ne pišu, pa neće biti nikakva šteta da više ne bude ni mene.
Sve vas pozdravljam, i svima želim sve najbolje u životu, zdravlja, sreće, napretka. Ako sam nekoga uvredio, izvinjavam se, nije bilo loše namere.
Živi bili, pozdrav.
Iskreno Vas, Oplenac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top