Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Opet je Madara smarao dok se istezao, stvarno taj Tegeltija nema trunke srama. Madar ako ikada ode iz naseg kluba to ce biti zbog tog smaraca, jebo mater.
Cestitke igracima na ogromnoj zelji i pobedi, veceras nista nije islo, a Huventud ispeglao sjajnu odbranu maltene tokom citavog meca.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.250
Reaction score
15.924
Локација
Beograd
Ja ne mogu da verujem da je Tegeltija obrisao taj deo na ovom izveštaju koji je trajao 30 minuta a sada skraćen na 29.30, au čoveče, stvarno mi nije jasno čemu to? Kakve veze ima ako neko vidi? Ludilo, paranoja, šta god...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Али коментатор на хрватском СК :D
Кад на крају више није имао шта рећи, на радовање Пантера и Лидеја каже овај вриједи 2.5 овај 2 милиона, па као да га је неки дебил са сјевера лично правио :picka-ciganska:
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.250
Reaction score
15.924
Локација
Beograd
Oplenac znaš koja je još za mene scena odavde baš onako simbolična i upečatljiva? Na 04.01 (Tegeltija, nemoj i ovo da isečeš sa izveštaja) osećanja su mi skroz pomešana, ne umem najbolje da ih objasnim...mislim svi mi vidimo i doživljavamo stvari drugačije, ali taj deo gde je Željko sam u hodniku pred utakmicu je izazvao neku posebnu emociju kod mene.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Prvi put i razumem potez organizovanih jer je bilo jos mesta, a dosta Grobara je ostalo ispred hale oko 500 njih. Nevezano za to jako smo lose igrali i sigurno ovako losu igru necemo ponoviti tako da ako smo danas pobedili ne vidim ko moze da nas zaustavi.
Због чега их разумеш? Имали су ту привилегију да пред почетак сезоне плаћају сезонске само 8000 дин преко трибине и опет незадовољни, траже да улазе муфте. Ајде да нико не купује сезонске и појединачне онда и да сви улазимо на те форе "ми смо највернији, ми смо матична трибина, ми морамо да уђемо". Што неко рече синоћ, да је среће да свако ко је изашао синоћ више не крочи у халу...Пантер је човек манијак, идемо даље!
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Ovi sto su izasli su pokazali da im je bitnije da izadju i podrze drugove debile koji nisu kupili kartu, nego da podrze ekipu. Ok, ostani, navijaj, podrzi, a onda izdaj saopstenje i upozori na nepravilnosti sa kartama ako ih je bilo. Ovako izadjes, a atmosfera je stvarno bila paklena, budimo realni... Kada su izasli, potpuno druga prica. Medjutim, kada se stvarno lomilo, pokazalo se da i ostatak zna da povede navijanje.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Napolju je bilo i ljudi sa kartama kojima je uskracen ulaz.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Само један мали коментар...:
Ми имамо играче психопате са погледима масових убица...Наравно овде мислим позитивно.... Кога не мрзи, нека обрати пажњу на "понашање и погледе" у последњој четвртини.
Жељни крви, у очима лудачки сјај...такви играчи не могу да изгубе....
Ми имамо паклену екипу, која ће тек да "води љубав са мамама".....
Нестварна комбинација искуства и талента + нестваран тренер, а места за напредак још оволико.
Бежаће од нас....
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Apropo manijakalnih pigleda, ako može neko da izdvoji na nekih 5:40 do kraja četvrte četvrtine, pogled Kurucsa dok prati nekog španca, čini mi se da je posle nekog time outa ili faula, ja sam mislio da je krenuo da ga iznabadabada
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top