Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Au jebote, sve teže ispratim ovakve završnice.

Čestitke momcima, idemo dalje.

Stizu te godine :D

Trebaju nam ovakve utakmice i pobede, tu se gradi partizanstina i odnos prema svetom dresu i igri. Sad sto nama navijacima to kida zivce jbg to je Partizan zato ga toliko i volimo.

Pretpostavio sam da ce biti tesko, ali da ce biti ovoliko nisam. Dangubicu svaka cast, skupio je muda i preuzeo sve u zavrsnici na sebe. Napokon neka korist od njega a da to nije u odbrani.

Falio je Panter to stoji, medjutim ova ekipa ne bi trebalo i ne sme da zavisi od jednog ili dva igraca vec uvek neko treba da istrci.

Idemo dalje, utakmica za zaborav osim pobede.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Екипа квалитета екипа АБА лиге, која се не смије потцијенити и доћи до опуштање. Жељко је хтио са клинцима да добије, онда повреде два играча, па два са 5 лични. Оваквих утакмица буде битно је да смо добили. Овај Шлонск је добио Хамбург који је разбип данас Локомотиву тако да се сваки меч у овом ЕК је озбиљан. Пише се побједа идемо у Кубањ и по мени ће та утакмица бити доста лакша за нас по питању психе.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Svi preživeli, a još i pobedili. U jednom trenutku petorka kao sa ulice skupljena. I sudije malo zazmurile kad je trebalo. Teraj dalje.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Svasta sam preziveo, ali ovaj tim Partizana ce me dokusuriti :) .
Ja sad bas iz inata ne bih dovodio centra. Jer smo tako u mogucnosti. ( Salim se naravno) .
Jos jedna pobeda Partizana, sve ih je manje ostalo do infarkta miokarda.
Idemo dalje.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Da ne ispadne da nekoga opravdavam...

Od 12 igrača u rotaciji, dvojica su proveli po minut i po na terenu (Zagorac, Kurucs), a jedan (Miletić) manje od tri i po - sva trojica bez ikakvog učinka.


Do polovine poslednjeg perioda sa po pet penala ispali su Koprivica i Smailagić, povredio se Glas, pa onda i Trifunović koji se kasnije, doduše, vratio... Praktično, završavali smo meč sa samo šest igrača...

Iskreno, kada su ovi u finišu poveli +5, već sam se o'ladio... srećom, pogrešio sam... Pišemo pobedu, Žoc će već nači načina da ih nakrpi... Lokomotiva pukla u Hamburgu, Budućnost kod kuće od Španaca - Partizan je trenutno jedini tim u obe grupe Evrokupa sa učnkom 6/1 ;) ;-)

 

AcaTrica

Početnik
Учлањен(а)
26.10.2020
Порука
21
Reaction score
23
Локација
Bela Crkva
Podrška za momke, nastupila je kriza u igri što je posledica neigranja pojedinih nosilaca, mora biti bolje, jer gore ne sme i ne može!
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Da ne ispadne da nekoga opravdavam...

Od 12 igrača u rotaciji, dvojica su proveli po minut i po na terenu (Zagorac, Kurucs), a jedan (Miletić) manje od tri i po - sva trojica bez ikakvog učinka.


Do polovine poslednjeg perioda sa po pet penala ispali su Koprivica i Smailagić, povredio se Glas, pa onda i Trifunović koji se kasnije, doduše, vratio... Praktično, završavali smo meč sa samo šest igrača...

Iskreno, kada su ovi u finišu poveli +5, već sam se o'ladio... srećom, pogrešio sam... Pišemo pobedu, Žoc će već nači načina da ih nakrpi... Lokomotiva pukla u Hamburgu, Budućnost kod kuće od Španaca - Partizan je trenutno jedini tim u obe grupe Evrokupa sa učnkom 6/1 ;) ;-)


Definitivno Zagorac i Miletić otpisani, Dangubić se klima a Trifunović za sad stoji na svom mestu, samo da ne oscilira mnogo.

Uz to Panter nije igrao, Kuruks ušao i izašao, kratak roster, nema leba od toga.

Pod hitno doveti zamene, mi smo u deficitu sa skokovima.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nema sta oborili smo formu sli je jako bitna pobeda. Bravo za Dangubica
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Vreme čuda!:D
Glas, Trifa, Balša, Smajli, Madar...momci, privilegija vas je imati i gledati zajedno!:clap:partizan-fan:

Bukvalno privilegija. Koliko samo energije u toj petorci, a da ne pricam o talentu. Utakmica slicna kao prosla s tim da smo veci dio utakmice igrali poletno, ali se oni nisu dali. Na kraju je pobjeda najbitnija, a ako je stvarno bilo oko 5000 navijaca, mogu vam reci (a vi koji ste bili uzivo nam javite svoje utiske) da ste, kad se lomilo pred kraj, grmili i sigurno pomogli da dodje do pobjede.

Zeljko rece na konferenciji da se Glas zalio na neki bol u obe noge. Nisam uhvatio od cega i znaci li to sta konkretno?

A Trifunovic me presjekao kad je pao. Mislio sam poginu covjek. Strasno je izgledalo. Nadam se da ce uraditi sve preglede da vide je li sve u redu.

Bravo momci!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top