Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Primiš preko 100 poena, to ne može pobedom da se završi nikako. Dobro je samo što razlika nije prevelika.

JBT ništa nismo mogli da odbranimo... Kopriva je rano napravio 3 lične a Mur nas je ukanalio maksimalno...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Kakva odbrana bože me sačuvaj... ove razbijamo u Bg-u... znači aj što im je sve ulazilo...ali dva puta uzmemo skoro loptu ona im padne u ruke zbog naše dekoncentracije i onda daju trojku dva puta ... Avram i Madar loši... ostali ok... Pantera neću komentarisati... nije loše ovo, moglo je bolje ali sad ide ono pravo... mora da se utaba staza u narednih nekoliko meceva i ond au Pionir. :)
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
78
Reaction score
408
Локација
Beograd
Ja ne znam da li vi to primećujete, ali ja imam utisak da malog Madara savršeno boli uvo da se bori i trudi za Partizan, bukvalno se vidi da mu je svejedno, od starta sezone nisam video nijednu utakmicu da je odigrao sa žarom, počeo je ozbiljno da me nervira :banghead:
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Kada neko odigra partiju kao sto je odigrao Mekalum veceras, ostaje ti samo da pruzis ruku i cestitas. Covek je rodjen da daje koseve.
Ovo je bila evroligaska utakmica sa obe strane, jedva cekam utakmicu u Beogradu. Posebne pohvale za Zagorca za jednu jako dobru utakmicu, kao i za Glasa koji je pre pocetka sezone bio tu da popuni broj, a sada izgleda kao kandidat za jednog od nosilaca igre. Neodoljivo me podseca na Bogdana.
I vidim da se ljudi cude za ovaj njihov sut za 3, Lokomotiva je bez ikakve dileme najbolja ofanzivna ekipa u takmicenju, danas su bili jos bolji nego inace ali nije ovo bilo nenormalno iznad njihovog nivoa. Njima je odbrana problem.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Nude ti se ovi na startu trece cetvrtine da stavis utakmicu pod svojom kontrolom da predjes u vodstvo, a posle da nekako kontroliras rezultat ali mi to nismo iskoristili. Odbrana danas kao temperature napolje u minus. U napadu smo bili solidni ali odbrana nam je bila ocaj i dali smo da nas trpaju bez prestanka ubacili su svu belu tehniku sto su imali. Bili smo blizu svo vreme, steta. Dobijamo ovo u Beogradu sa vise od 7 razlike
Teraj dalje
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Баш штета. На крају и велика разлика. Мислим да ћемо да покидамо ове у Пиониру 30 марта.
А онај тренер Локомотиве ми је жешће одвратна циганска њушка.
Утисак вечери, Перкунић који навија на трибинама!!! :respect :respect:respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top