Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ja ne verujem :D nek me neko probudi!! HVALA VAM HVALAAA VAMMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!! CRNO BELA BOLJA MILAAA U SRCU MI UVEK BILA!!!!!!!!!
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.551
Локација
Humska 1
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :respect:respect:s:s:s

Hvala ti Partizaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Sve čestitke Duletu i svim igračima !!! SAVRŠENSTVO !!!
Brz oporavak Mariću ...
 

wladinho

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Beograd
Savrsenstvo! I u igri i u navijanju! Apsolutno sam u delirijumu!
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
VELIKA POBEDA NASIH ZLATA VREDNIH KOSARKASA!!!!!!!

Presrecan sam! Zadnjih 7 dana sam najavljivao visoku pobedu, neki su bili skepticniji od mene, i nisu se slagali sa mnom...Ali ova pobeda je mnogo veca nego sto sam i ja ocekivao, iz dva ogromna razloga, a to su Aleks Maric koji se povredio pocetkom druge cetvrtine, i problem sa faulovima McCaleba, koji je takodje imao mnogo manju minutazu nego obicno. Zato naklon do neba za LEGENDARNOG SLAVKA VRANESA :respect:respect:respecti ponovo sjajnog ACU RASICA:respect:respect, kao i za Robertsa:respect koji pokazuje da nije bez razloga u Partizanu.
Verovao sam u veliku razliku, jer znam koga imamo na klupi, i kako on trenere tipa Kurtinaitis jede za uzinu. Naravno da na konferenciji nije hteo da kaze da ce juriti razliku, pa nije covek blesav, faktor iznenadjenja je jedan od najbitnijih u sportu. Setite se samo konferncije pre Olimpijakosa i sve ce vam biti jasno.
I na kraju utakmice, meni i slicnima sto smo "po forumima" predvidjali ovakvu razliku, cestitao Sarenac :D
Toliko za sada, utisci su prejaki, pisace se vise sutra i narednih dana.
 

forestman

Početnik
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
48
Reaction score
0
Ti si ponos moga grada Ti si ponos Beograda Ti si ponos zemlje moje Ti si ponos Srbije Crno-beliiiiiii

:D::D::respect:respect:respect:D::D:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Шта рећи осим ХВАЛА ВАМ ШТО ПОСТОЈИТЕ! Веровао сам у победу, али сам сумњао у 23, а камоли ових 30 разлике, али када неко има муда и када се бори за клуб, онда то овако изгледа!

Свима Срећно Бадње вече!

Nisi jedini. I ja sam bio ubeđen da pobeđujemo, ali da ćemo stići tih 22 su mogli verovati samo najveći optimisti.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Imate sreće da sam dobro raspoložen, inače bi padali kartoni za ovakve stvari :buhaha
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Savrseno fantasticna igra VRANES mec karijere (za sad nadam se da ce biti i bolji). Svi su dali veliki doprinos. Bravo momci :respect :respect :respect Maricu zelje za brz oporavak, jos da pobedimo gavrose pa da cekamo Novicu u Areni.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Какво гробарско лудило! Каква гробарска победа!!! Значи сигуран сам да после 35 минута онакве игре нико није веровао у 23, а камоли у 30! Кад оно страхота! Људи ми смо готово целу утакмицу играли без Марића, Бо-а слабо користили, али га добро користили! Славко објаснио када је највише требало! Ма свака част! Али Кецман у последњој секунди, за 30 хахахаха! Ја сам искрено после уводна 3-4 напада у последњој четвртини помислио да немамо више шансе за 20+... Али на крају све је испало како нисмо ни сањали!
БЕЗ КРАЉА НЕ ВАЉА :buhaha
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Sad kalkulisite ko ide dalje a ko ne , sta nam treba sta ne:D

Samo ce reci jedno sve sto smo hteli dali su nam crno beli:ziveli

Za KK Partizan samo :respect:respectx5645616516516
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Kakva borba, kakav moral, kakva zelja za pobedom....u stilu nemackih reprezentacija. Igrali smo skoro bez nasa dva najbolja igraca, ali je ostatak ekipe nadoknadio to...pre svih Rasic (sta se desava sa njim!? :D), Roberts (kakav lav!), Vranes (jel to stvarno bio on?!) i naravno Kecmana.....velicanstveno!! ....samo da nisu ukrsteni ligamenti kolena Marica!
 

graha

Grobar
Учлањен(а)
13.09.2007
Порука
707
Reaction score
21
Posle mnogo vremena da ostavim neku poruku i na sportskom delu.Zanemeo sam na kraju,suza je sama krenula.Nas ponos,nas KK Partizan!
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
BEZ KRALJA NE VALJA !Svaka vam cast momci ! Hvala vam sto postojite ...
Bravo Slavkane ,Dule lepo reko da nece biti 22 razlike ...A Kecmanova trojka ista kao Tripkoviceva protiv Lottomatike u poslednjoj sekundi iz okreta :respect:clap
 

insomnichar

Partizanovo dete
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
183
Reaction score
59
Локација
Tamo gde su Grobari
Neverovatno!!! Jesam veliki optimista, ali 30razlike, svaka cast!
Cini mi se da sanjam.
Bravo Dule, bravo igraci, bravo Grobari :respect
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Znao sam da mozemo da ih dobijemo sa vise od 22, ali sam posle povrede Marica molio boga dsamo da dobijemo. Neverovatnih 5 minuta... Rasic i Slavkan (kako je hvatao onu loptu:buhaha) odigrali maestralno. Veseli zivotinja (u pozitivnom smislu), Kecman odlican, ma svi su odigrali dobro. Niko nema muda kao kosarkasi KK Partizan (sve generacije u zadnjih par godina). Ja sam u euforiji, ne znam vise ni sta pisem.
Hvala vam sto postojite.:napred Partizan
 
Последња измена:

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
Sta da kazem, ocekivao sam pobedu, ali ne sa ovoliko razlike. Jos jednom su me momci odusevili, ne bih nikoga posebno izdvajao, svi su dali svoj doprinos. I naravno, hvala navijacima!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top