Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Naslusao sam se pomoci od ziro-racuna i svega pa nista,pa sam smislio i sam nesto i mislim da bi bio pun pogodak,kontaktirao sam i klub posle ljetvosa(tj posle Bozica) i jos nisu dali zeleno svetlo jer nece da ispadne da prose pare ili da dobijaju milostinju ali mislim kad bi navijaci sami krenuli u akciju da bi im bilo drago i da bi podrzali (kao za onu kaznu) a bila bi im i dobra reklama i marketing kao evo koliko nas ljudi vole i cene sta radimo...stvarno mislim da je odlicna ideja i da je treba iskoristiti sad kad je euforija oko top 16 imam i vec 10-tak ljudi koji bi se ukljucili u akciju ali jbg nikako da krene jer je mnogo zajebano da pocne bez pomoci kluba a treba i love da se ulozi...Mozda da ukljucimo Wgazdu pa da bude Partizan.net akcija-nebi imao nista protiv???
A vrbovali bi mi tebe za male pare ipak je to ljubav prema klubu,i ja sam privatnik pa bih radio za Kk i za DZ... :)

Idi na "private"...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Baki Bajroza lepa zamisao za pomoc klubu,ali je nazalost tesk ostvariva.mnogi su predhodnih godina kao hteli da pomognu klubu,da svako da 10 ili 20 evra a kada su sezonske povecali sa 80 na 100 mnogi su se bunili da je to bezobrazno mnogo!?pe evo,pogledaj peticiju za moreiru 6100 ljudi je potpisalo(a tu se nista ne placa),a sta mislis koliko bi njih dalo 10,20 ili 50 evra za klub.pa ni 20%.
nego da se vratim temi.ta cuvena barsa,cuvena po timu koji ima i po svojoj seriji od 11-0 u el,a red bi bio da i mi postanemo cuveni i da prekinemo tu seriju.mislim da se ni oni nece preterano cimati za pobedu,jer znaju da im je najveci protivnik pao skim igraju sledece nedelje.mi imamo svoju sansu pa ako je iskoristimo bice dobro.ja nesto i nisam toliko uzbudjen zbog sutrasnje utakmice jer znam da nam je presudna ona protiv pao-a u 4 kolu.a mogli bi ovi iz pionira da im sutra na treningu malo iskljuce grejanje pa da se malo smrznu,a kad osete atmosferu u pioniru ostace zakopani u mestu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ko je gledao, s oprostenjem, kk sz-Gran Kanarija, moze li da mi objasni kako su ovi pacijenti dobili Barselonu? Majko mila,kakva divlja kosarka, ono u zivotu nisam video! Koji raspad od igre, Dule bi infarkt dobio da je gledao ono! Ne znam zasto, ali povecao mi se optimizam posle ove tragikomicne utakmice. Mislim, kad su mogli ovi, valjda mozemo i mi.
 

Dr.Hofmann

Guest
Baki Bajroza sam si se odao sad više nema nazad tj nema vađenja hehhe.
Šta kažete Beograđani kud se brže prelazi sad kako su počeli da čerupaju Gazelu preko Gazele ili preko Brankovog mosta pitam da što pre stignemo do Pionira, jer je polazak relativno na knap?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Чалић:

Брате није ти велика разлика. Јесте да се Газела поправља (средња трака), али баш због тога се сви усмеравају на Бранков. Ако је кнап МОЖДА је боље да се цимате преко Кнеза Милоша јер има више луфта за маневрисање, а после поред ЕТФ-а и Новог Гробља (јер ће у Таковској бити хаос). Ја тако нешто планирам сутра само мени није кнап па могу да бирам :).
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa i ja predpostavljam da preko Brankovog ide brže jer su sve trake u funkciji , ali me baš zanima komentar nekog ko se vozao ovih dana kako su radovi počeli?
Pa da Batak pudla ia ja sam tako razmišljao reko polla ovih što su hteli na gazelu će na Brankov tako da mu to dođe približno isto , ali možda malo brže na Brankovom ali je daleko brža prohodnost dalje od gazele nego od Brankovog u svakom slučaju hvala, možda se nešto izmuva pa se krene i ranije!
Goriva imamo (lozovača, šljiva pivo) tako da ako se potrudimo i dovoljno zaletimo možemo i da preskočimo Savu!!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma Barsa jeste strasna ekipa ali se bas i preteruje sa njom,evo i romi tukli one veseljake 30 razlike,znaci nije Barsa nama nista nepoznato,i do sad smo igrali sa najboljima u Evropi i pobedjivali tako da tu imamo iskustva i muda.

Miris tisine,pre bih ipak rekao zatisja,osecaj nervoze,pojacan rad zeludca,osecaj ushicenosti,zavrsne pripreme,planovi i taktika,Pionir miran i tih,svetla ugasena,redar zakljucava vrata hale ,stavlja kljuceve u dzep i odlazi u zimsku noc,vetar fijuce,sneg provejava,igraci premotavaju u glavi najvaznije reci generala.....general sedi kuci i opusta se uz poeziju,sedi naspram slike u stolici,izrazajno citajuci i klateci,u podsvesti mu sutrasnji rival,cita a razmislja kako da ga pipne,pogled mu skrece na zamagleni prozor,pod prozorom se cuje uzurbani korak slucajnog prolaznika koji bezi u noc.......
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Није срамота изгубити од Барсе, зато постајете још већи ако их рокнете.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ma Barsa jeste strasna ekipa ali se bas i preteruje sa njom,evo i romi tukli one veseljake 30 razlike,znaci nije Barsa nama nista nepoznato,i do sad smo igrali sa najboljima u Evropi i pobedjivali tako da tu imamo iskustva i muda.

Miris tisine,pre bih ipak rekao zatisja,osecaj nervoze,pojacan rad zeludca,osecaj ushicenosti,zavrsne pripreme,planovi i taktika,Pionir miran i tih,svetla ugasena,redar zakljucava vrata hale ,stavlja kljuceve u dzep i odlazi u zimsku noc,vetar fijuce,sneg provejava,igraci premotavaju u glavi najvaznije reci generala.....general sedi kuci i opusta se uz poeziju,sedi naspram slike u stolici,izrazajno citajuci i klateci,u podsvesti mu sutrasnji rival,cita a razmislja kako da ga pipne,pogled mu skrece na zamagleni prozor,pod prozorom se cuje uzurbani korak slucajnog prolaznika koji bezi u noc.......

au covece,bolje se ti baci na pisanje nekih romana nego na pisanje po forumu.prica ti je fantasticna ali i istinita.pa nek bude kako biti mora:s
 

NukeR

Guest
Njihova najslabija pobeda ove godine u Evroligi je 7 razlike protiv Asvela u gostima...Ali ako je Valensija uspela da ih pobedi onda ne vidim zasto nebismo i mi...
 

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Jebote, dok sam gledao ovaj klip sa Euroleague.net, skapirao sam kakve igracine smo mi dobili... Kakva fenomenalna odbrana, koliko isforsiranih suteva, ali ipak prebrojte koliko lopti je kruzilo, i prakticno izaslo iz obruca... Plus ona trojka u zadnjim sekundama sto je izasla... Jbg, svako ko se bar malo bavi basketom, zna koliko je tesko uputiti dobar sut kad prakticno i ne vidis obruc... Skidam kapu nasim momcima jos jedanput!!! :clap
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Samo jedna recenica za ono sto nas ocekuje sutra:

- Ne verujte u cuda ali verujte u KK Partizan i Duleta Vujosevica!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
@Baki Bajroza,tj Todora @Je-Ne-a
Mislim da bi moglo to da upali.Pogotovo sada kada je jos vruce od prosle akcije.Gazda ili neko da osmisli slogan,pritom suptilno pozvati Grad Bg ili drzavu tim sloganom.Tipa "Nama je bitno biti naj...Ukljuci se" ili Beogradu je mesto u Parizu!! Paris Partizan ....ebem li ga neka pametniji smisljaju.Mislim da marketinski mozemo da pokrenemo to,a posle postaje nezadrzivo
 

Baki Bajroza

Guest
Ma lako bi mi napravili medijsku akciju(forum,grupe na fejsu itd) problem je sto je tesko krenuti akciju zbog milion peripetija(prvo ako su donacije ide deo drzavi,porez,ako su pokloni mnogo papirologije overa u sudu i opet deo drzavi),banka neka mora da stane uz projekat,organizacija,klub mora da podrzi akciju javno a oni nece da se cigance i mole za pare od navijaca...
Jedina varijanta je da sami navijaci krenu u akciju pa bi je posle i klub podrzao(u tom slucaju bi klub to prestavio kako ga njihovi navijaci vole i cena to sto rade i izvukao bi neke marketinske koristi za to) ima tu mnogo toga...

Mislim da je sutra kljuc u Slavkanu-ako uspe da zaustavi njihove centre sto je sve samo ne lako(Lorbek,Ndong,Vaskez) onda nece imati tu sigurnost dole i unutrasnju igru i morace da se oslone a sut i probijanje prve linije a tu vec nasa odbrana moze da dela-tako da Slavkane srecno veceras...Evo i iz moje arhive slike Slavkana da mu donesu srecu sutra...
 

Прилози

  • SDC10089.jpg
    SDC10089.jpg
    44,8 KB · Прегледа: 80
  • SDC10190.jpg
    SDC10190.jpg
    52,1 KB · Прегледа: 76

grobar1987

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
11
Reaction score
0
Red je da Barselona pukne u gostima jednom,sta
Ja sam igrao keca na Partizan
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Baki ne placa se porez ako se uplacuje kao clanarina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top