Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Hahahaha
Nema sudije koji bi posteno sudio Partizanu protiv olimpiakosa
Kad bi nama sudili ko juce gancima...
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Neke zanimljivosti vezane za mec:

Veseli je jedini igrac koji je na svakoj evroligaskoj tekmi spucao 5 licnih.
MekKeleb je pogodio poslednjih 19 bacanja uzastopno
Maric je na prosloj tekmi ostvario svoj prvi evroligaski dabl-dabl
Maric je igrac nad kojim je napravljeno najvise faulova ove godine u euroligi - 27
Vranes je na svakoj tekmi udario barem jednu bananu
Teodosic i Rasic su 2007 zajedno u FMP-u igrali polufinale ULEB kupa
Burusis je bio MVP proslog kola a igrao je 12 minuta sa klupe bez promasaja postigao 23 poena i ostvario indeks 32
Vujcic je dok je igrao za Makabi protiv Partizana u jednoj tekmi imao 15 poena 12 skokova i 5 banana i nalazi se na 11. mestu ofanzifnih skakaca i 4. mestu blokera u istoriji evrolige
Kleiza je ove sezone na 5. mestu po broju postignutih poena (18,3) a na trecem po broju skokova (8,5)

Postoji mogucnost da Vujcic i Beverli igraju, a Papalukas sigurno nece!!!
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Stizu obojica... e sad da l' ce igrati... bilo bi lepo da ne... bar malo da nam olaksaju posao, ako nista drugo u toj nekoj rotaciji...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Duel između Partizana i Olimpijakosa očekuje se sa velikom pažnjom. Iako u
dosadašnjem toku Evrolige nije vladalo interesovanje kao što je to bio slučaj prethodne sezone, tim iz Pireja bez svakako veliki je magnet, zato nema sumnje da će Pionir biti ispunjen do poslednjeg mesta i da će crno-beli imati veliku podršku navijača.
I pored te činjenice trener Partizana Duško Vujošević Olimpijakos je etiketirao kao velikog favorita i napravio zanimljivo poređenje: “To je kao kada bi neko očekivao da fudbalski klub Partizan pobedi Real Madrid u zvaničnoj utakmici. Moramo da se prizovemo pameti kada su očekivanja u pitanju. Naravno, naš voljni momenat nije sporan. Smatraću pobedom ako svako da svoj maksimum” jasan je Vujošević.
"Olimpijakos je jedan od najjačih timova ove sezone. Željni su trofeja i uspeha. Ni pre nisu škrtarili u sastavljanju tima, a sada su to još pojačali. Takav sastav ima ambiciju da osvoji Evroligu i ima tim za to" rekao je Vujošević.
Posle pauze zbog povrede u timse vraća kapiten Petar Božić: “Imamo ambiciju i znanje da pružimo 100 odsto svojih mogućnosti. Ja ću kao trener biti zadovoljan borbenošću, trčanjem, nesebičnošću. Ali, i da bude tako, nije realno očekivati pobedu” ističe Vujošević.
Trener Partizana ni ovog puta nije propsutio priliku da govori o teškom finnansijsko stanju u klubu: "Nit se zna čiji smo, niti od koga da očekujemo pomoć, a i od žrtve se pravi krivac. Možda je najbolje da odemo u Lajkovac i legnemo na prugu. Tim je prošle sezone pravio čuda, ali je potrebno vreme da se napravi takva mašina" zaključio je Vujošević.

Kosarka. rs
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
jos je i rekao da Partizan nije u krizi,da je u krizi tim koji godinama nema rezultate :D
na koga li je mislio...
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Je l' gledao neko sad konferenciju sa Duletom, Veselijem i ovim likom za specijalnu olimpijadu? Dule je reko da ce o svemu da progovori javno uskoro kad bude siguran da je sve tako kao sto on pretpostavlja, da je nas budzet 20 puta manji od olimpijakosovog i da i takav nije ni 10% realizovan! Tegi ga je pitao: "Plasite li se svinjskog gripa od kog su oboleli neki igraci Olimpijakosa?" A Dule: "Prodace se vakcina i bez tog naseg straha." :respect
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
hehhehehe ... super !!!

nego sve se bojim da ce dule ostati nijem kao predprosle godine .... tad je na sva zvona trubio da ce reci i nista..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
I sta smo onda postigli time??
ZNaci postaje mi sve ovo malo nelogicno i dosta mi je ovih prica kako se kuka na budzet i neimanje para. KOga briga sto nam je budzet 20 puta manji od njihovog, kakve to veze ima sa svime? Zar nije normalno da imaju toliko vise para i ne vidim razloga kukanja zbog toga? Sta sad svi koji imaju manje para treba da kukaju na ove vece?
Ne svidjaju mi se price tipa videcete kad progovorim, imam svasta da kazem ali necu, bice sranja kad sve iznesem....to mi previse lici na smrdljivka gurovica i ne treba da to radimo. Jeste da nas mozda saplicu i guraju cigane i inace a narocito sada kad su namirisali da mozda mogu da nas sklone, ali brate nemoguce je da ti ne mozes 2,3 godine da nadjes sponzora bre pored svih uspeha. Cak i kada se neko sam ponudi sa nekim parama mi odbijemo jer nam je malo. Pa zar je bolje neimati nista ili imati i ti par stotina hiljada evra?
Zar su nam ti "sputavaci" krivi sto nam je organizacija oko karata smesna i sto nam zvrje prazne stolice u hali a ispred hale ljudi cekaju i ne mogu da udju? Treba priznati da nam je uprava nesposobna da bilo sta uradi kako treba i ne smemo vise da licimo na neki mali klub iz italije i spanije koji postoji i nosi ime zahvaljujuci robnim kucama , keramici, stovaristima i sl... Nek se zna ko je ko i ko je sta. Nemoj da nam trener bude predsednik, direktor, finansijer....i nemojmo sa ovim pricama pretecim. AKo ima nesto da se kaze neka lepo izadju Danilovic, Silobad, Todoric i iznesu sav prljav ves!

Sto se tice sutrasnje utakmice daleko od toga da smo favoriti i cak mislim da imamo vrlo male sanse da dobijemo sa igrom iz zadnje 3 utakmice. Meni ce biti dovoljan i poraz uz dobru igru i borbenost sto kosarkaskom klubu nikad nije falilo. Mec po mec bice bolje a ovi mladji momci ce stasavati jer su im ovakve utakmice zlata vredne!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sutra se necemo obrukati. Protiv Unikahe se nismo obrukali, necemo ni sada. Najveci posao je na Robertsu, kako da zaustavi ovog Litvanca. Mislim da ce i Braca da ima neku minutazu na toj poziciji. Burusis je takodje u odlicnoj formi. Spolja mozemo da se suprostavimo, Bozic, Rasic, Mekejleb i Kecman nisu inferiorni u odnosu na njihove dvojke i plejeve. Ocekujem dobru utakmicu, nadam se pobedi. Dule namerno prebacuje ulogu apsolutnog favorita n njih, da bi rasteretio ekipu pa da nas krene sut za tri. Mozemo i moramo mnogo jace u odbrani, ak nas sudija ne sasece. Neka igraci daju sve od sebe, ja sam zadovoljan.
@djorzujf
Dule ne kuka sto oni imaju para i ne kaze da ne treba da imaju, vec kaze da mi treba da imamo. To itekako ima veze, skuplji igraci su kvalitetniji u globalu gledano.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
e posto svi pricate o finansijam da i ja dam svoje misljenje.mislim da cemo se mi finansijski stabilizovati one sezone kada ne budemo imali nikakve uspehe i trofeje,jer nas covek ne zna kada je situacija drasticno losa,oni se aktiviraju i daju pare tek kada dodje "do pred katanac".evo i nekoliko primera:fk partizan-ostali dugovi,izbaceni iz evrope,tim nikad gori i dodju ljudi donesu pare kupe se 3 dobra stranca i sad imamo budzet 13miliona,onda kkss septembar nema uprave,nema trenera,samo 4 igraca i onda dodje covek ulozi 4 miliona dodje pesic kupe se neki ok igraci,i fk czv dug 24 miliona sada je samo nekoliko.a i svi vi pricate dajte ziro racun da svi uplatim 20,50 ili 100 evra a kada povecaju cene godisnjih sa 80 na 100 vi kukate.

i jos nesto da vas pitam kada je milosevic igrao na poziciji 4,ja to ne pamtim a vidim da stalno govorite da on moze da odigra na cetvorci
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Poenta onoga sto je dule rekao je da od drzave ne dobijamo sredstva adekvatno rezultatima koje ostvarujemo, vec se favorizuju neki drugi i jos je rekao da neki sujetni politicari time sto ne daju pare Partizanu pokusavaju njega da prevaspitaju... Izvinjavam se za off...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljudi ako vam se ne svidja sto se stalno zalimo na finansije onda prihvatite da puknemo od jacih ekipa po 20-30 razlike jer i to je realno bas kao razlika izmedju naseg i njihovog budzeta koji profilise igracki kadar.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
sad sam pogledaao duletovu konferenciju i nije bio tako ostar da ce sve razotkriti,rekao je ako se to dokaze da ce on to izneti javno.je kada sam procitao neke komentare na forumu o tome mislio sam da je poludeo na koferenciji.eto sta uradi stampa i novinari
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
A Dule kad i ako progovori, 90% mozemo potom ocekivati i njegov odlazak...

Zanimljivo da je Roberts "igrao" za Oli... mozda bude imao dodatni motiv... mada kod njega motiv nije nikad bio sporan.

Pera se vraca, dobra vest pre svega sto cemo imati igraca u rotaciji... a i iskustvo je potrebno ovim momcima.

Red je da Rasic proradi pogotovo sto znamo kakvu odbranu igra Teodosic... a i poznaje ga dovoljno dobro (al opet i ovaj zna ovoga).

MekKaleb MORA da probija Teodosica zbog njegove katastrofalne odbrane.

Mislim da Skorcijanidis nece moci da se nosi sa Maricem jer obicno igraci takve konstitucije igraju lose odbranu... jeste snazan ali je Maric mnogo pokretljiviji.

Najvise se plasim Burisisa i Cildresa. Naravno i Kleiza je tu. Sto se tice Cildresa verovatno ce ga cuvati Kecman dok ce Veseli na Kleizu. Mada Cildres moze i 2 i 3 da igra a isto tako i Kleiza na 3 i 4. Bice dosta preuzimanja i tu ne smemo da puno gresimo.
Cildres ce pre svega zadavati probleme u prodorima i 1 na 1... samo se plasim dosta licnih nad njim a znamo da je Veseli jedini igrac u EL koji je do sad na svakoj tekmi prerano zavrsavao istu.

Ako im zaustavimo sut mislim da imamo dobre sanse... ali tesko je Olimpojakos spustiti ispod 85 a kamoli na nasih 65,70... moramo MNOGO DOBAR napad da imamo ako mislimo da dobijemo...

Iskreno, ne ocekujem pobedu ali ocekujem borbu i volju za istom i verujem da, uz 7000 ratnika, kapetani sa generalom DV na celu mogu do druge bitke u ratu za TOP 16!
NAPRED PARTIZAN!
 
Последња измена:

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Pobjeda i nista drugo!!! Kecman,Rasic,Veseli,Vranes,Roberts...Neko mora proraditi,dosta je spavanja.
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
Mislim da Skorcijanidis nece moci da se nosi sa Maricem jer obicno igraci takve konstitucije igraju lose odbranu... jeste snazan ali je Maric mnogo pokretljiviji.

Procitali su nas zadnje tri cetri tekme, i znaju da sve ide preko marica, zato i odbranu igraju suvise duboko i udvajaju ga, jer znaju da smo mnogo slabi spolja! I Janakis ce da igra na taj nacin sigurno, tako da od Marica opet ne treba ocekivati mnogo poena!

Sad je pravi trenutak da krene sut, ali i da se to desi, bojim se da ni to nece biti dovoljno! Jedino ako nas prokenja kao zvezdu u poslednje tri tekme...
 

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Jesi... u pravu si... to je nacin da se i isprovocira nas (los) sut... onda bi trebalo da igramo sa vise prodora... ali se sumnjam da ce Dule umrtviti skroz igru kako bi se igralo na malo poena.
Poziciono smo losi i ako se lopta ne spusti na Marica mi ne znamo sta cemo sa njom...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
EL: Partizan – Olimpijakos, četvrtak 20:45h25.11.2009.
355.jpg
Košarkaši Partizana u četvrtak dočekuju Olimpijakos u meču petog kola Evrolige.

Trener Partizana Duško Vujošević istakao je da je predstojeći protivnik jedan od najboljih evropskih timova i da će kao trener biti zadovoljan ukoliko njegovi igrači pruže maksimum u meču sa Grcima. Ekipa iz Pireja je u dosadašnjem toku Evrolige zabeležila tri pobede i jedan poraz.

"U Beograd dolazi jedna od najjačih evropskih ekipa. Olimpijakos je željan trofeja i uspeha i zna se da nikada nisu škrti kada je u pitanju budžet i kada je reč o timu. Međutim, to im se nikada nije isplatilo, barem kada su trofeji u pitanju i sigurno je da to žele da nadoknade", ocenio je Vujošević.

Vujošević je rekao da od svojih igrača traži pre svega borbenost.

"Sa druge strane, Partizan ima novi tim, mladu ekipu koja je objektivno slabija od onih koje su igrale u protekle dve godine. U četvrtak svi treba da pruže maksimum. Ja ću kao trener biti zadovoljan bez obzira na ishod utakmice ukoliko vidim borbenost kod svojih igrača. Nije relno očekivati pobedu protiv Olimpijakosa. Tražiti tu pobedu isto je kao da od fudbalera Partizana tražite da pobede Real Madrid", objasnio je trener 'crno-belih'.

Trener Partizana nije se složio sa ocenama da se njegova ekipa nalazi u krizi.

"I prošlih sezona je bilo problema, ali ove godine imamo potpuno nov tim. Raniji igrači su bili u klubu i bili su pripremljeni da kao zamene uđu u prvi tim. Čuo sam da mnogi govore da je ovo kriza Partizana. Ovo nije kriza, u krizi su klubovi koji godinama nemaju rezultate. Ovi rezultati su nešto što smo očekivali, ali moram da priznam da sam, ipak, očekivao za nijansu bolje", rekao je Vujošević.

Vujošević je dodao da kao i uvek, očekuje podršku publike.

"Očekujem pun Pionir i da publika prepozna šta se dešava, jer je ona jedina koja iskreno vidi neke stvari. Materijalna situacija je veoma loša i ne trenutno ne znamo čiji smo, ni šta smo, što bi Njegoš rekao ’Suza moja nema roditelja’", dodao je.

Vujošević se osvrnuo i na tešku finansijsku situaciju u kojoj se njegov klub nalazi.

"Od sistema donacija se ne može živeti, a nije rešeno ni pitanje finansiranja vrhunskog sporta, jer ne znate da li je to privatna stvar ili se to radi na osnovu rezultata. Takođe, ne postoji ni stalni interes za reklamiranje i sponzorstvo, a ja ne bih voleo da klub postane taoc mojih izjava, jer je očigledno da je u pitanju nečija sujeta. Meni je ostalo samo da pričam. Imam neke ideje, ali prvo moram da ih proverim i tek tada ću ih izneti u javnost. Jedno je sigurno, problemi Partizana su veliki i postavlja se pitanje opstanka Partizana kao velikog kluba", rekao je trener Partizana.

Jan Veseli se složio sa svojim trenerom da će meč sa Olimpijakosom biti težak.

"Očekuje nas teška utakmica protiv iskusne ekipa koja igra dobro u napadu, a sigurno je da ćemo se suočiti i sa odličnom odbranom", rekao je Veseli.

Meč Partizan – Olimpijakos igra se u četvrtak u hali ’Pionir’ od 20:45h.


Konferencija
http://bambuser.com/channel/centrala/broadcast/341954
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Оно што бих рекао Дулету у лице, када бих га видео и када бих наравно то могао јесте да нема разлога да брине за публику! Толико нас је, ако нико други, онда бар он задужио, да нам је једноставно част а донекле и морална обавеза да Пионир буде пун, ма какав резултат био! Публика Дуле то види, види да је тренутно уигравање тима, да имамо потпуно нов тим, стога, не сад, него док год је Дуле у Партизану, а и после њега, Партизан ће имати најискренију могућу подршку верних Гробара!
Што се вечерашњег меча тиче, нема шта да се дода на ову ДУлетову изјаву, сем да би сви требало да будемо пресрећни, ако Партизан коначно одигра у складу са својим могућностима и потенцијалима, а то је једино остварљиво ако сваки играч да својих 100% па чак и више од тога! Не у фазону да Марић покида, остали мало слабије, да Бо покида а остали нешто слабије, него апсолутно сви, сви они коју буду уопште крочили на паркет Пионира! Старијој екипи не треба мотивација, нити прича, апсолутно знају са ким играју и шта им је чинити, али млађој екипи, попут Синовеца, Митровића, Ђекића, њима треба ставити до знања (што је 99% Дуле већ и урадио) да се управо на тешким, најтежим утакмицама постаје играч! Када добијеш својих минут или два, и одиграш их како треба! Зато њима ово треба да буде огроман мотив, и да поседују невероватну жељу, али наравно и да не изгоре у њој! Још једном кажем, дајте свој максимум, ви на терену, Гробари на трибинама, па шта буде-биће! Али Гробари ће знати то да цене! ГАВРИ МУЊА!
 

premier

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2009
Порука
11
Reaction score
0
Локација
Beograd
haha svi su nas otpisivali protiv panathinaikosa ( koji je jaci tim od Olimpiakosa sto govore rezultati) pretprosle sezone pa eto dobili smo ih u daleko bitnijoj utakmici i usli u top 8 a njih izbacili. Danas je ne toliko bitna utakmica za nas, pre svega sto po misljenju kladionica a i mnogih nemamo maltene 1% sansi da pobedimo na ciganikos je kvota 1.1 a na partizan oko 5... tim je jos uvek mlad neugiran, samo se bojim da kad ovi nasi klinci vide grcke bogove da se ne uplase i da nas ne razbiju, poraz do 10 razlike je za mene veliki uspeh sve preko toga smatram iznenadjenjem, jer budimo realni JACI SU, pokusajmo da iznenadimo nista nas ne kosta i onako nam ovaj poraz nece mnogo znaciti a pobedom bi se pokrio minus poraza kod kuce od unikahe, uspeo sam teskim mukama da danas nabavim kartu srecan sam sto cu biti deo spektakla, grobari ajmo da navijamo kao nikada do sada naucite svi onu pesmu gavri munja pa da ih psihicki rasturimo i nemojmo vredjati teodosica molim vas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top