Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Па вероватно због свих дешавања са навијачима... Мада нисам сигуран колико је то паметно... На крају ће испаштати Партизан у, можда, најбитнијој утакмици у ЕЛ ове сезоне!
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
U pravu si,mozda nije pametno zbog toga sto je ovo najvaznija utakmica sezone,ali mora se na svaki moguci nacin iskazati protest protiv do sada jos nevidjene represije prema grobarima. Pomoc je kosarkasima izuzetno potrebna,ali ako je tribina tako odlucila,ja se slazem!
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
435
Reaction score
1.561
da bi dobili sa 23 razlike morace da nas posluzi sut za 3 kao protiv efesa, jer 40 i kusur % je za nas premija..ono sto bi moglo da prelomi mec bi je odbrana Kecmana na njihovm najboljem suteru gecevicujusu, i Robertsa na jos jednom odlicnom suteru, zavackasu...
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Ma ljudi sta je vama, pa da li je moguce da ce zbog govnarija koje pravi neka nebitna televizija kop da uskrati podrsku igracima u najvaznijoj utakmici do sada?! Postoje i drugi nacini da se iskaze nezadovoljstvo necim, nemojmo protiv sebe da radimo bre. Secam se kad se protiv Pao cutalo prvu cetvrtinu razbili nas bili, sreca posle smo se vratili ali sad kad nam je svaki poen bitan, pamet u glavu.
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
I ja se slazem. Bojkot moze da bude samo na stetu Partizana. Ne verujem da se njime moze mnogo dobiti, a izgubiti se moze itekako mnogo... Momcima je podrska sutra potrebna vise nego ikad ove sezone
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
О каквом бојкоту је реч?

Сада када су Гробари најпотребнији свом клубу нико нема право да позива на бојкот и на окретање леђа клубу. Коме се не иде не мора да иде, али нема право да позива оне који желе добро свом клубу. Не смемо више дозволити да појединци, својим нелогичним одлукама, наносе штету клубу, наш клуб то није заслужио. Трибина је мало већа од неколико појединаца.
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
@jedibojan

100% си у праву. Бојкот кога, чега? Дулета и играча? Ако је истина да ће бити бојкот, онда је то глупост године која тек што је почела. Ваљда постоји неки паметнији начин да се каже нешто о у92. Немојмо сами себе да рушимо.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Kosarkasi su dosadasnjim ucinkom i zalaganjem zasluzili apsolutnu podrsku NAVIJACA, a oni koji razmisljaju o nekom bojkotu neka sacekaju pocetak fudbalskog prvenstva.Sto se utakmice tice ocekujem maksimalno zalaganje igraca kao i uvek pa cemo videti za koji rezultat je to dovoljno.Svaka pobeda u evro ligi je dragocena a za neku razliku od 23 i vise potrebno je da se sloze mnoge stvari. Spreciti sut spolja a u toj rasirenoj odbrani centri moraju jedan na jedan da budu uspesniji od protivnickih,da se ne bi desilo kao tamo da bjelica proiv Vranesa postize lake poene kao da ga nema.Slobodna bacanja moraju mnogo bolje,a u napadu sto vise raspolozenih igraca,skokovi kao i do sada.Kriterijum sudjenja neka bude kao i tamo da se ne svira svaki kontakt i to bi bilo dovoljno za jaku odbranu.E sad da li je moguce da se sve ovo poklopi ne znam ali se nadam i jos jednom velika podrska sa tribina da pokazemo zasto se po Evropi prica da Partizan ima najbolje navijace.
 

realno *W

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Srbija
Ljudi nisam baš upućen u desavanja, ALI KAKAV CRNI BOJKOT !!!???

Pa već 20 dana živim za ovaj meč, da pevam iz sveg glasa! Bojkot može da se shvati samo kao okretanje leđa Duletu i momcima, a onaj koji to želi neka se tera u tri lepe...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ako bi bojkotovali, to znaci da bi se mi pokorili smrdljivom u92! Bojkot nikako nikad nije dobar. Igracima samo zelim da proslave badnje vece na najlepsi moguci nacin a to je pobedom od +23 .
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
cekajte bre,da bojkotujemo nas klub zbog neke televizije ???!!!pa ako to uradimo oni su svoje ostvarili,zele da nas uklone a mi cemo im bojkotom i u tome pomoci.to ili je glupost veka od strane navijackih vodja ili je to neko cisto lupio da bi se o tome malo pricalo.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
Није реч о бојкоту,оно да се не долази на утакмицу.Реч је о томе да се не пева,да се пружи подршка браћи у затвору...као фора што је била на дербију...данас ће трибина да донесе одлуку...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Posle odluke da podrže Đurića, prelomna bi bila da sada bojkotuku Duleta i KK. Samo im još to treba!!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
za pruzanje podrske drugovima u zatvoru imaju fudbalsku superligu pa tamo nek bojkotuju,ovo nam je najvaznija utakmica u el.ako oni nece da pevaju,nek i ne dolaze i neka daju karte onima koji oce da pevaju.ako je to tacno onda se radi o samovolji pojedinaca a ne svih navijaca partizana.da li iko na ovom forumu smatra da je bojkot dobro resenje?
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Ja da sam u zatvoru pojeo bi se ziv ako bi znao da na ovakvoj utakmici tribina cuti da bi meni dala podrsku. Postoje bolji nacini, ne radite to i naucite da je PARTIZAN IZNAD SVIH!!!
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
@Waleks
:) ja se izvinjavam ako je buva. Samo sam napisao da sam cuo glasinu od nekih ljudi bliskih kopu. Mislim da nije glupost i da se takva odluka stvarno razmatra a najiskrenije se nadam da ce biti odbacena. Kontam da na forumu ima i upucenijih u ovu tematiku pa bi bio zahvalan za izvestaje o toku situacije
 

Dr.Hofmann

Guest
Najgori mogući vid protesta je da se ne navija goreg vida nema, nadam se da nikome takvo nešto neće pasti na pamet!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top