Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Misli su nam vecini verovatno na fudbalu ali svim srcem sam uz nase kosarkase, samo borbeno kao i do sada pa kako god bude bicu zadovoljan.

Ajmo crno-beli oooo :s
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Bice tesko veceras.. Da ne ponavljam pricu koliko ce nam Alex nedostajati, ali mislim da imamo sansu uz posteno sudjenje. E, sad od tog "posteno" videcemo koliko ce biti, mada mislim da ce nas "seci" po obicaju kada god se priblizimo ili ako PAO bude morao da "vija" nasih +15 na pouvremenu... :)
Za mene je kljuc da nam Slavkana ne napune licnim u ranoj fazi utakmice, i da Roberts nema njegove crne rupe kao sto su, 3 izg. lopte i 3 promasaja za 3 minuta, gde velike ekipe to iskoriste i lagano naprave seriju posle koje tesko ima "vracanja" u mec.
Samo cvrsto, borbeno, srce na teren, u sta niko od nas ne sumnja da ce biti, pa cemo videti za sta ce to biti dovolnjo veceras.
Grobari sa tobom sve do pobede...
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
U subotu 30. januara počinje prodaja karata za utakmicu 2. kola Top 16 faze Evrolige u kojoj Partizan dočekuje špansku Barselonu.

Od 12 do 17 časova svi zainteresovani moćiće da kupe ulaznice na blagajni kod južne tribine Partizanovog stadiona.

U prodaju će biti puštene ulaznice za tribine po ceni od 2 500 dinara i za parter u iznosu od 4 000 dinara. Uz ličnu kartu je moguće kupiti 4 ulaznice.

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=440

Malo mnogo, ali za takav spektakl vredi izdvojiti. Sad se vidi prava vrednost sezonskih karata!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
cekajte 2500 vam je puno za evroligu,utakmice protiv marusija,BARSE I PAO-a?!neverovatno.pa kako onda neko moze da prica o pomoci kkp kad je ovo mnogo?
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
e sto volim sto uzimam godisnju uvek...mada moram priznati da su cene zaista paprene za nase uslove,jer su prethodnih sezona za 2500 mogle da se gledaju sve 3 utakmice,ali valjda ovo nece biti prepreka navijacima da razgrabe ulaznice!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Pa, sada ne razumem... Da li je komplet 2500, ako je tako nije puno, ili je za Barsu 2500, a ako je tako, pa onda je malo previse...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
sezonska je oko 100 eura, a samo ove tri tekme u top 16 su vam 70% sezonske karte! steta sto nije klub stavio 5000 din kartu pa ko voli neka izvoli! svi koji su letos pricali da je skupa sezonska i da je tim ocajan i da nece imati ni dve pobede, sledece godine pokazite malo vise vere pa kupite sezonsku i pomozite klubu, a tako cete pomoci i sebi (necete cekati 10 sati u redu)!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Stedi od danas, da bi kupio godisnju na leto. Uvek prava investicija.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
daj bre kako skupa karta ... pa kad dolazi neki tuluz na zapadu je karta oko 2000 ... a ovamo vam dolazi prvak evrope i tim koji igra trenutno najljepsu i najbolju kosarku ....

ta cijena je stavljena samo da ne bi bilo ogromnih guzvi pred ulaz za tih jadnih 500 karata...
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Koliko sam ja razumeo 2500 je samo za utakmicu sa Barsom, ne ceo paket. Za Marusi i PAO, ce biti posebna prodaja.
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Sve to stoji sto pricate da dolazi Barsa i da je ko je hteo mogao da kupi sezonsku, ali samo kazem da nisam ocekivao tu cenu. Mislio sam 1200-1500 po utakmici..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Veceras srecno crno beli ma sto god ucinili. Tacno bice tesko ali kad je u pitanju KK Partizan sa Duletom i nemoguce postaje moguce.Dule 009
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Igraci nek daju sve od sebe po meni je to dosta.....a ako nam se neke stvari poklope moguce je i iznenadjenje!!!
U situaciji kakvoj je PAO nije nemoguce da ih namucimo.DA je Alex tu ja mislim da bih ih uzeli.
Po meni McCaleb ce veceras da odigra dobru partiju......
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
25 evra za takvu utakmicu nije mnogo. Treba kupiti sezonsku u septembru, za one koji ne zele ili ne mogu da dolaze cesto, postoji i ova opcija pojedinacne karte. Ali onda mora da se plati. Utakmica je jako bitna, mislim da je ovo ok cena.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Mozda su malo preterali. prosle godine je ako se secam bila po utakmici 1000 dinara. mogli su do 2000 da guraju ali ovo je mnogo stvarno.
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Karta nije skupa uopste, 2500 je ok. Mora se shvatiti finansijski momenat kluba. Da se igra u Areni verovatno bi bilo jeftinije, ali posto se igra u Pioniru, klub mora na neki nacin da obezbedi novac.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top