Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
pa sa ovom cenom nece doci pravi navijace vec sminkeri i pozeri, samo oni imaju te pare da izdvoje :p
Ima tu istine brate... :) Ja imam godišnju kartu i idem redovno,ali se slažem da je cena za prosečnog navijača ipak previsoka. Ipak,obzirom da te pare idu u KK Partizan,znači na mesto gde se svaki dinar pravilno usmeri,i da će pomoći onima koji se ne štede ni na +25 razlike za nas,vredi ih dati i pomoći na taj način svom klubu...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Nije visoka cena.Za trud,rad i posvećenost ljudi iz kluba,za spektakl koji će biti ovo je ništa.Vidim pravite razliku ``između pravih navijača`` i ``šminkera`` ,gde su navijači socijala a šminkeri boržuji (malo mi nije jasno ali nema veze)-e pa ‚‚pravi navijači‚‚ su svoje sezonske uzeli još na početku,kada je kao i uvek bilo manje onih koji su verovali da možemo do top16.Ovo dođe kao penalizacija za one koji nisu verovali u Partizan :D.Cena je sasvim ok ,a ne sumnjam da će Pionir biti krcat!

I da se razumemo ,nemam sezonsku ,i neću biti u Pioniru ni na jednoj utakmici top16.:napred Partizan
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
У Пиониру се игра најбоља европска кошарка, а то не вреди 5 евра по утакмици, већ много више!

Треба да будемо пресрећни што је сезонска и ових 100 евра, и практично те једна утакмица кошта нешто више од 3 евра.
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Nadam se da posle vecerasnje utakmice karte nece biti nikome skupe.

Ako Dule Kecman i Aca Rasic odigraju na svom nivou, imamo se cemu nadati.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja sam večeras zadovoljan čak i sa porazom do -10.

Verujem naravno u pobedu. Verovao bih u to i da igramo protiv Lejkersa.

Ali onako realno, protiv prvaka Evrope, na njegovom terenu i još bez Marića - i poraz do 10 razlike bi predstavljao za nas super rezultat, nešto što se u paklu "Pionira" može i stići i prestići! Pa i protiv prvaka Evrope!

SREĆNO DULE, SREĆNO MOMCI!
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Pobedaaa. Toooo. Komplekse im nabijamo :D. Svaka cast svima ovo je neverovatno.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Ljudi je li ovo moguce ludnicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
CRNO BELI BRAVO,BRAVO !!!
 
Последња измена:

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
LJUUUUUUUUUUUDIIIIIIIIIIIIII! :DDDDDDDDD PA JA NEVERUJEM TRESEM SE KO PRUT JBT!!!!! :D PAOOOOOOOOO JE PAOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Pobeda!!! Ludilo. Volim Partizan!!! I Doktora :)
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Hvala Bogu i Svetom Savi!!! Svaka čast UBICAMA u CrnoBelom!!!
 

pfcKG

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2007
Порука
165
Reaction score
3
Локација
Kragujevac
Bravooooooooo Majstori!!!!!!!!a ne mogu da verujem sta nam priredjuju nasi kosarkasi!!!svaka cast!!!
Hvala ti ,hvala ti Crno-Bela ljubavi!!!!!!!!
 

sasho74

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
118
Reaction score
3
Локација
Makedonija
primili smo samo 17 poena u drugom poluvremenu ....
BRAVO MOMCIII :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top