Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Uf...kako smo mrtvo počeli nadao sam se samo porazu sa manje od 20 koševa...pa kad smo pred kraj poveli sa 2 razlike pa počeli da pravimo one glupe greške u 5 napada mislio sam da nema šanse da pobedimo...kad ono čudo!

Do duše, mora se priznati da je Pao katastrofalno odigrao, malo me čude i neke odluke Obradovića da ne traži tajmaut kad se lomilo pred kraj, ali pobedi se u zube ne gleda, ipak je to aktuelni prvak.

Nego jel primetio neko ove nove dresove, tj. grb Partizana na majcama? Pa ja ne znam dal' je mogao manji da bude jebote, veličine je cm kvadratni ako ima i tolko...
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Ponizenje ekipe koja ima vise od 10x veci bidze u njihovoj hali! Pa gde to ima osim kod kk! Kakva odbrana u drugom poluvremenu i kakva lavovska borba nasih igraca u zadnjih 5 minuta. Kad se igra na nizak rezultat obicno pobedjujemo. Totalno zasluzena pobeda! Veseli odigrao najbolju partiju u Partizanu, a odma iza njega su Roberts i kapiten. Takodje odlicni kad je najpotrebnije: Rasic i Kecman.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.676
@Je-Ne-A:

Vidimo se na Surčinu!!!:celebrate
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Velika pobeda ali primiti 17 (sedamnaest) poena od Panatinaikosa za poluvreme:respect
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
ajde neka neko potvrdi definitivno kad sutra dolaze...
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
JeNeA, čitam, ali reko da mi neko potvrdi (osim tebe), mnogo mi to rano, onda ujutru moraju da ustanu u 5. Ako može neko da ih kontaktira bilo bi super (MVP gde si)!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Što bi rekao gordan kičić u kenguru: znaš šta?misim ono...:D
Pravim muškarcima ne treba najkorisniji igrač evrope protiv prvaka evrope u gostima...
Rekoh kad su došle grupe,ma mi ne stajemo mi gledamo samo napred.
Šta reći o ovim momcima što nije rečeno,šteta samo što je nas par verovalo u ove momke na početku posle turneje ,a ljudi su pisali KKPartizan je umro,jebiga još se neda :D
Ko nije dobio srčku posle prvog odgledanog Duletovog meča izdržaće još mnogo ,a svake nedelje treninzi.
Samo da napomenem,da uz pobede nad paom i marusijem kući,i porazom paoa od barse u gostima i svim ostalim dobijenim(sem nas kako sam gore naveo) mi prolazimo dalje,i taaako....
Ma ja vidim da je Dule nešto odlutao mislima još ga nervira onaj poraz od denvera:buhahaPa čeka revanš
Jebiga Dule šta god da ti napišemo malo je,jedino ako se ne daj Bože nešto desi pa bubreg da ti dam.
Inače Vraneš vs Peković može ladno u reklamu za master card,neke stvari se ne mogu kupiti novcem:D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.359
Reaction score
37.676
Redovan let je iz Atine u 8:10, mi nemamo para za čarter:D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Kad dodje barsa u pionir jedan veliki trans Kosovo je Srbija i Katalonija je Spanija :)

i jos jedan HEJ RIKI (RUBIO) SEDNES NAM NA KITI :) :)
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Pao je pao,al za malo i ja da padnem! :) Dete ti jebem ovo nije zdravo...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Crno-beli još jednom savladali prvaka Evrope!

441.jpg


U uzbudljivoj utakmici prvog kola Top 16 faze Evrolige Partizan je u Atini pobedio aktuelnog šampiona Evrope rezultatom 59:64 (22:20, 20:16, 10:10, 7:18). Crno-beli su sigurnom igrom u poslednjoj četvrtini odlučili pobednika.

Dobro su krenuli crno-beli vezavši dva napada koji su ih doveli u vođstvo od 3:5. Dobru odbranu Partizan nije uspeo da realizuje u napadu izgubivši nekoliko lopti, međutim ekipa Panatinaikosa takođe to nije iskoristila pa je u nastavku rezultat pretežno bio u egalu 7:7. Raspoloženi su bili bekovi obe ekipe, pa je nastupio i period uspešne realizacije sa distance za novo poravnanje 14:14. Prva ostenija prednost domaćina došla je nakon sjajna saradnje reprezentativaca grčke u timu Atinjana 19:16. Panatinaikos je u prvoj četvrtini imao problema sa linije slobodnih bacanja, a crno-beli su prednost domaćina umanjili u poslednjoj sekundi prvog dela, šutom Mekejleba sa distance za 22:20.

Početak druge deonice pripao je zelenima koji su zahvaljujući uspešnim prodorima i novom trojkom prvi put došli do prednosti 32:23. Čvrsta odbrana Panatinaikosa, razbijena je nakon efektnog zakucavanja i dva odlična prodora, crno-beli su smanjili vođstvo na 34:30. Do kraja deonice Partizan je postigao nove poene van linije 6, 25, dok je domaćin svojim prodorima i novim trojkama održavao stečenu prednost. Prvo poluvreme je završeno rezultatom 42:36.

Treći kvartal je doneo sjajnu odbranu Partizana, koja je realizovana i u napadu. Domaći sastav je izgubio četiri lopte za redom, pa su crno-beli došli na koš zaostatka 42:40. Međutim, već u nastavku PAO je izvršio pritisak, pa košarkaši Partizana nisu uspeli da pronađu rešenje u napadu, koje je su izabranici Željka Obradovića uspešno materijalizovali iz kontranapada, i tako došli ponovo do devet poena prednosti 49:40. I t seriju zaustavio je Partizan, iako polovičan sa linije penala, igra pod košem donela je crno-belima nove poene i i dalje aktivan rezultat 50:46. Važna dva napada gosti nisu iskoristili, a aktuelni šampion Evrolige je postigavši još jedan koš iz igre za 52:46, otišao u odlučujuću deonicu sa viškom od šest poena.

Kapiten Božić je novom trojkom otvorio četvrti period, na to se nadovezao Vraneš zakucavanjem za 52:51. Panatinaikos je iznova vezao dve trojke, međutim crno-beli su serijom od 8:0 prešli u vođstvo, trojkom Kecmana. Četiri napada crno-beli su odbranili, međutim rezultat na semaforu se nije menjao. Potom je fauliran Rašić, koji je bio siguran sa linije penala 57:61. Spanulis je na isti način zabeležio poene za svoj tim. U neverovatnoj penal završnici sigurni su bili Božić i Vesely, i Partizan je savladao aktuelnog šampiona 59:64!

„Presrećan sa zbog ovoga večeras, jer radi se o velikoj pobedi. Naravno sve zasluge igračima koji su se izuzetno borili. Jedan deo igre proizilaz iz rasterećenosti i to mora da ostane. Ova ekipa je ista ona ekipa od pre ove utakmice, u ovoj grupi ostajemo autsajderi, ali naravno na svakoj utakmici ćemo se truditi da što skuplje prodamo svoju kožu,“ nakon utakmice u Atini rekao je strateg Partizana Duško Vujošević.

KKПартизан
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top