Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.819
A meni je prosto fenomenalno kada sam pročitao neke komentare po sajtovima, koliko su ljudi zapenili, tipa, treba Evroliga da reaguje i da izbaci i Grke i nas, jer godinama nameštamo.:buhaha

A za Barsu... ne znam, Đorđević je igrao tamo, Bodiroga takođe, jak je srpski lobi... Nemoj ništa da te čudi. :D

P.S. A kada smo kod Barselone, lep komentar je Šilobad dao za današnji Sport: Kada treba da se pomogne nema nikog, a sada kada dolazi Barselona, svi bi karte preko veze.:clap

Edit: Ako nastavimo ovako, Laza Lazarević i ostale ustanove sličnog tipa će imati problema sa kapacitetima.
 
Последња измена:

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Imamo najboljeg igraca u dosadasnjem delu Evrolige, igramo bez njega i pobedimo aktuelnog prvaka Evrope u gostima. Sta reci. U jedno sam siguran-Dule je najbolji strcnjak u Evropi. I srce i znanje.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Нешто размишљам, Барса до сада није изгубила ни једну текму, а поред тога је све разбила. Скоро сам 100% сигуран да их добијамо у Пиониру а на крају, ово није здраворазумска анализа већ некако предосјећам :), даље ће ићи ПАО и наш Партизан.
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Au brateeeee, jbt ljudi kontam ja da ste srecni i sve to ali dajte bar trunku razuma ubacite, smesno bre ovo sto pisete posle JEDNE pobede. Imam utisak da je vecina od vas vec dobila Marusi obe tekme i sad nam samo jos jedna pobeda fali, a nije iskljuceno ni sa 6:0 da budemo prvi u grupi uz malo srece.. A to da Barsa nece proci dalje.. :pop
 

Dr.Hofmann

Guest
A meni je prosto fenomenalno kada sam pročitao neke komentare po sajtovima, koliko su ljudi zapenili, tipa, treba Evroliga da reaguje i da izbaci i Grke i nas, jer godinama nameštamo.:buhaha

A za Barsu... ne znam, Đorđević je igrao tamo, Bodiroga takođe, jak je srpski lobi... Nemoj ništa da te čudi. :D

P.S. A kada smo kod Barselone, lep komentar je Šilobad dao za današnji Sport: Kada treba da se pomogne nema nikog, a sada kada dolazi Barselona, svi bi karte preko veze.:clap

Edit: Ako nastavimo ovako, Laza Lazarević i ostale ustanove sličnog tipa će imati problema sa kapacitetima.


Ma mene ovakve stvari raduju kad čujem komentare ovog tipa, "pustili" to mi je samo još jedna u nizu potvrda da je ciganski mozak pomućen do neslućenih granica i da imaju debeli debeli kompleks od nas!!

Isto su ponavljali i hrvati Grci pustili Partizan , čitam ovih dana svi hvale Vujoševića i Partizan osvestili se došli sebi ,jedino još cigani sami sebe ubeđuju u taj scenario neka ih ovako su mi još "draži" hahaha!!

Koliko god zvučalo "izlizano" mi treba da se skoncentrišemo na svaku sledeću tekmu i da ne razmišljamo previše unapred, naša je prednost ta rasterećenost koju zaista imamao i Dule to odrađuje maksimalno , i još jedna velika prednost kojuimamou odnosu na sve druge je Pionir(Grobari) i na tu loptu treba da igramo kao i uvek i šta nam bog da, za mene su ovi momci do sada napravili čudo i duploveće nego što sam ja lično očekivao .
Na utakmicu sa Barselonom dolazim da izgubim glas i da se lepo provedem ostalo šta bog da!!
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Samo za ove sto zrace i sire optimizmom za Final Four i za Barsu,setite se pocetka sezone i cibone(nismo mogli da damo 50 poena u Pioniru),poraz od unikahe kuci,zadar,zagreb,cibonu opet,ljetvos tamo,orlean itd tako da nemoj puno da kakite jer da je neko pre sezone sa 7,8 novih igraca PONUDIO DA PROCEMO U TOP 16 SVI BI PRIHVATILI A POBEDE NAD PAO-OM,GAVROSIMA IZ PIREJA,EFESOM,UNIKAHOM U MALAGI I KIDANJE LJETVOSA U PIONIRU SU JOS BONUS...

Lepo je biti optimista ali treba biti i realan jer kao sto vec rekoh nemamo dovoljno dugacku klupu za ovaj ritam Evroliga,NLB,Kup u sledecih mesec i po i to bez Marica tako da ovi sto vec racunaju na prvo mesto pa da pustimo Pao u poslednjem kolu nek se malo zamisle sta pricaju ili nek odu na sajt Evrolige i procitaju sastav Barselone pa kad budu pisali novi post neka mi kazu jedan tim od Kindera sa Danilovicem,Jaricem,Djinobilijem(setnja do tripl krune) na ovamo koji je bio bolji od njihovog sadasnjeg(ili nek se sete cibone sa 3-0 posle prvog kruga top 16 pa je na kraju ispala)...Sto se mene tice Barsa ce imati skor6-0
Osetih se prozvanim tvojim postom jer sam ja mislim prvi poceo pricu o F4...
Kada ovde pisem trudim se da napisem i obrazlozim svoje stavove, za razliku od ovog tvog posta.
Kad pominjes poraz od cibone u bg, sto ne napisa da smo igrali bez Boa, Robertsa, i sa bolesnim Maricem i Kecmanom. Da si to napisao verovatno ti recenica ne bi imala smisla...
Ostali porazi koje si naveo, izuzev Orleana, su dosli u pocetku sezone kada nam jos uvek nije uigrana ekipa. A Orlean, pa nijednu utakmicu u evroligi nije lako dobiti na gostovanju,a pogotovu protiv ekipe koja igra za cast da ne bi zavrsila sa nulom...
Prica o tome da nemamo dovoljno dugacku klupu...mi na svakoj poziciji u timu imamo odgovarajucu zamenu, osim na poziciji cetvorke, jer realno Bane Djekic je jos uvek nespreman za ovo takmicenje, i kad on udje pada nam igra i o tome sam ranije pisao...a ostali igraci manje vise ravnopravno dele minutazu, i zato neretko Dule pocinje sa razlicitim petorkama.
Pao u poslednjem kolu...jos jedna greska, sa Barsom igramo u poslednjem kolu kod njih..
A sada o velicanju Barse...
Sta da kazem osim "SKIDAJMO GACE STIZU NAM VANZEMALJCI":D
Od tog Kindera svaki osvajac evrolige do sada je jaci od sadasnje Barse, a iz ovogodisnje evrolige jaci su PAO, Ciganijakos, i Real. Ovi timovi su jaci po igrackom sastavu (osim mozda Reala) i trenerima koji ih vode. Jedino u cemu je Barsa bila u prednosti do sada je forma koja je prerano dizana, a ovi navedeni klubovi tek je sada dizu, kad ce Barsi poceti polako da opada. Barsa nista nije jaca nego prosle godine (napustili je najbolji igraci Iljasova i Andersen, doveli su adekvatne zamene), vec je Barsa igrala u slaboj grupi i sejala strah. Ja iskreno ocekujem obe pobede PAO-a nad Barsom, jer na svakoj poziciji imaju bolje igrace.Sto se mene tice Barsa ima skor 3-3.

Samo da podsetim, ja sam "dizao euforiju" pred ljetuvas, najavljivao pobedu nad njima 10 dana unapred, i vodio raspravu sa pojedinim clanovima foruma zbog toga, pa smo videli sta je bilo..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Au brateeeee, jbt ljudi kontam ja da ste srecni i sve to ali dajte bar trunku razuma ubacite, smesno bre ovo sto pisete posle JEDNE pobede. Imam utisak da je vecina od vas vec dobila Marusi obe tekme i sad nam samo jos jedna pobeda fali, a nije iskljuceno ni sa 6:0 da budemo prvi u grupi uz malo srece.. A to da Barsa nece proci dalje.. :pop

Ne znam otkud ti to da je "većina nas već dobila Marusi u obe tekme"...Aha, to ti samo imaš utisak, sad kapiram... :)

A to što se krstiš za Barsu...samo polako momče. Barselona će doći u Beograd vrlo napaljena. Znaju i oni sami da im je protiv Panatinaikosa i onaj po njih najcrnji rasplet moguć - 0:2! Grci će biti za 15 ili 20 dana jedan potpuno drugačiji tim, u drugačijem stanju. Kad im se vrate ona dvojica, kad im se Hejslip uigra...I ne zaboravi da će Barselona mnogo teže stići do pobede nad Marusijem u Atini nego Panatinaikos (za koga životom garantujem da će odvaliti Marusi oba puta!)...Pa ti sad saberi 2 i 2 (ili oduzmi 2 i 2) i stavi se u kožu Barselone koja razmišlja šta i kako ako ih mi slučajno (ili namerno, još bolje! :)) drknemo u "Pioniru"...

Barselona, po meni, uopšte nije sigurna za prolaz dalje. Njima uopšte ne odgovara to što smo mi drknuli PAO u Atini! Zato stižu pod presijom u Beograd. I neka stižu pod presijom. Neka im ta presija naraste do neba do srede...
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
@Je-Ne-A
Iliti "dajte Barsu da se igramoooooooooooo"
Salim se naravno, ali uopste ne mora da znaci da ce Barsa da napravi nesto veliko. I dalje smo autsajderi za prolaz dalje, ali mislim da su se Katalonci do sada prilicno izgruvali i da ce kad tad da padnu u formi. What better place then here, what better time then now (dobro u sredu al ajd...)
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Ja-Ne-A bravo za post, potpuno se slazem. Pao za 20 dana je potpuno druga ekipa...
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ovde na forumu nema sredine,il gasimo klub ili osvajamo Evroligu...ljudi premotajte malo stranice u nazad,samo nas par je vjerovalo u ovo,a sad oni koji su prognozirali propast pricaju o final 4.

Svoj cilj su ispunili,makar izgubili sve utakmice do kraja 50 razike.

Ja prognoziram poraz od Marusija kod kuce,a onda u Barsi u gostima ganjamo pobjedu od 30 poena,iako to mnogo nisu znali,nama je trebalo 35 :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja koji sam večiti optimista sam pred početak ove sezone bio pesimista nakon mnogo vremena, ali hvala bogu demantovali su me.
Bez obzira na rezultate moju će podršku uvek imati, a ovo što su do sada napravili je kažem oped duplo više nego što sam očekivao i nadao se, i svaka im čast što se mene tiče nemoraju da pobede više nikog do kraja ja ih pljuvati neću jer su nas zadužili mnogo svih ovih proteklih godina.
Takođe nisam od onih koji se zanosi i viskoko leti nakon jedne pobede, ali činjenica je da smo pokazali da možemo da se nosimo sa svima , to pogotovo treba da iskorisitmo kući u Pioniru tu je naša šansa protiv svakoga bez obzira kakav tim imali !!

Što reče jedan kolega iz grupe u kombiju na putu za Beograd vidno pod uticajem raznih derivata " Ma brate nam da dođu Lejkersi u pionir skrljali bi ih ko žaba korenje"
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ljudi lepo je to sto smo svi optimisticni i to ali bez euforije da posle ne bi zalili. Hajde da pokusamo i mi koliko toliko da skinem pritisak sa nasih kosarkasa. Tek je prva utakmica, koliko je dobro toliko moze biti i lose.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evroliga objavila tačne termine i za 4. i 5. kolo TOP 16

Hajde Grobari, upisujte u kalendare, mobilne telefone...
Pomerajte ako treba termine odmora, svadbi i ostalih nebitnih stvari...:D

4. kolo:

PARTIZAN - Marusi (četvrtak, 25. februar, 20.45h)
Panatinaikos - Barselona (četvrtak, 25. februar, 20.45h)

5. kolo:

Marusi - Barselona (sreda, 3. mart, 19.15h)
PARTIZAN - Panatinaikos (četvrtak, 4. mart, 20.45h)

PS

Fali još samo termin za poslednje 6. kolo.
Biće isti za obe utakmice (Panatinaikos - Marusi i Barselona - PARTIZAN).

Optimisti će reći za ovaj termin: "Zabole nas, do tad smo prošli!" :)
Pesimisti će reći za ovaj termin: "Zabole nas, do tad smo ispali!" :)

EDIT:

Sve utakmice 6. kola (u sve 4 grupe) se definitivno igraju u četvrtak, 11. marta. Samo se još čeka satnica.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ne pravimo mi pritisak na igrace,nego se samo nadamo.oni su krivi za to:D jer su nam dali povod.ja sam optimista i mislim da pao nece biti mnogo jaci za mesec dana a da mi i te kako hocemo.ljudski je nadati se,a kod nas grobara ne postoji osecaj za realnost i to dovodi do ove euforije.e sad utakmica protiv barse i nema bas toliki znacaj za prolaz dalje.jer mi ako izgubimo od pao-a kuci dzaba nam ta pobeda,a takodje mozemo da izgubimo od barse i da dobijemo pao i idemo dalje.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Pa nije bas da nema toliki znacaj. Mislim da ne mozemo sad kalkulisati kako ce proci utakmice izmedju Barselone i Panatenaikosa, cak i utakmice njihove sa Marusijem. Barsi je ovo vazna utakmica, sa pobjedom bi dosta dobili, a sa porazom i njima prolaz moze doci u pitanje! I to treba iskoristiti. Mi smo rasterecni, a pobjeda nam isto moze dosta donijeti! Ako vec hocete da gledate toliko u buducnost, moze se desiti da i prije tog 5. kola budemo imali obezbjedjen prolaz. Ipak, treba ici utakmicu po utakmicu, sutra Bosna pa tek onda Barselona.

Ja sam i prije pocetka sezone vjerovao u ovo, i cak jos vise da mozemo napraviti od ovoga do sada :) Sto naravno nikako ne znaci da cu biti razocaran ili nervozan ukoliko ne napravimo nista vise.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
ja nikada nisam prognozirao propast niti bio pesimista, naprotiv, uvek sam bio optimista u vezi KK Partizan, a pricu o f4 jesam pokrenuo, jer mislim da nam se poprilicno otvorio put ka tome. Mnogo vise nego predghodnih godina..

Brate nisam mislio na tebe,nego na "one" druge,tvojih postova se ne sjecam na pocetku Evrolige ;)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top