Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jadan 50 cent.
Prosto mi zao coveka :D
Ni kriv ni duzan ce da izvisi u Srbiji :buhaha

Naravno da treba igrati u Areni, jer takav spektakl treba da vidi 20 000 ljudi , a i dobro ce nam doci kinta.
Mutavi me je uvek nervirao i setite se samo kada je na prijateljskom turniru u beogradu namerno kod aut linije zapeo onog hrvatskog igraca(Nakic), a kada se ovaj pobunio cela hala pocela "Picko ustaska" , a covek ni kriv ni duzan. Mislim ne branim ja ovde nase susede , ali kada trener uradi tako nesto.....
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Prvo da cestitam nasim momcima,Duletu,upravi i stucnom stabu na ovom (jos jednom u nizu) vanseriskom rezultatu.Borbenost i pozrtvuvanjem uz freneticnu podrsku nas navijaca opet su uspeli da nadmase sebe i stignu tamo,gde smo svi mi mastali pre pocetka sezone.Ja im cestitam na tome,jako puno lepih trenutaka su nam priredili i postali su nakako simbol zadovoljstva :clap

Sledi 1/4 finale (trecu godinu za redom) i nimalo naivni Makabi,ako ga sporedimo sa kvalitetom Tau Keramike (od pre 2 sezone) i CSKA (od prosle sezone) mislim da imamo najboljeg protivnika do sada.Daleko od to da je Makabi slabi ili nesto slicno,vec jednostavno nije jak kao Barsa recimo (a nju smo dobili kuci) za koju mislim da je trenutno najbolja ekipa u Evropi.Sa Makabi mozemo da igramo,da se nadigravamo,misli da ce Makabi imati blagu podrsku sudija (kada kazem blagu mislim da nece biti po nas onakva kradja kao recimo u Barseloni),ali ipak mozemo da ih savladamo kuci,a tamo samo hrabro i muski pa sta bude,a 1 od 3 tamo,mislim da mozemo da dobijemo,ali otom potom..

Kada je rec o Areni,mislim da je to super poteg,prvenstveno oko novca,mislim da cemo inkasirati nad 300.000 (ako odigramo 2 tekme kuci) evra i konacno mi kao navijaci dati jednu inekciju (finansisku) nasem klubu,kada ostali ne zele (ili nesmeju) da pomognu najboljem klubu u Srbiju (uz VK Partizan) ko pretstavlja Beograd i Srbiju,kao i nas narod na najbolji moguci nacin.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
ma cujem da su uskladili termine... pevace fifti na poluvremenu :D
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
partizan-v.jpg


Zbog košarkaškog spektakla sa Makabijem američki reper oteran u „Pionir“

Kakav Fifti Sent, Partizan u „Areni“!

Ono što je predsednik Partizana Predrag Danilović najavio odmah posle meča sa Barselonom, pokazalo se kao ostvarivo. Crno-beli će bitku za plasman na fajnal for definitivno voditi u „Beogradskoj areni“ pred skoro tri puta više gledalaca nego što može da ih stane u „Pioniru“.

- Otklonili smo svaku sumnju, dogovorili se sa čelnicima naše najveće dvorane i sada nema dileme - utakmice sa Makabijem Partizan će igrati u „Areni“. Ako tako nešto nismo mogli da izvedemo za mečeve u Top 16 fazi, sada je na obostrano zadovoljstvo ipak pronađeno kompromisno rešenje - rekao je Mlađan Šilobad, poslovni direktor Partizana.
Problem je mogao da predstavlja koncert rep pevača Fifti Senta, zakazan za 1. april u „Areni“, dakle u terminu kada bi trebalo da se odigra eventualna četvrta utakmica četvrtfinala.
- Njegov koncert će biti izmešten, ne znam tačno gde, ali neće biti održan u „Areni“. Malo je interesovanja za taj događaj, koliko je meni rečeno, prodato je samo 700 ulaznica. Ubeđen sam da će i „Arena“ biti mala da primi sve zainteresovane gledaoce i očekujem da se ponovi poseta kao na prošlogodišnjim duelima sa Panatinaikosom i CSKA - rekao je Mlađan Šilobad.

Jan Veseli nije stigao ni da se naspava posle velikog duela sa Barselonom, ali mu osmeh zbog velikog uspeha nije silazio sa lica.
- Ne znam ni ko nam je prvi rekao da je PAO pobedio, ali nam je to pomoglo da rasterećenije uđemo u duel sa Barsom. Posle utakmice sačekala nas je i informacija da ćemo se za plasman na fajnal for boriti sa Makabijem. Meni je, iskren da budem, potpuno svejedno ko nam je rival. Sve ekipe u četvrtfinalu su odlične i nema tu biranja. Ono što je sigurno - možemo da se nosimo sa Makabijem - rekao je Veseli.
Mladog Čeha smo obavestili da žute iz Tel Aviva treba dočekati u „Areni“, a ne u „Pioniru“ i da je zbog košarkaškog spektakla, Fifti Sent morao da napusti najveću beogradsku dvoranu.
- Stvarno? Pa neka dođe Fifti Sent na našu utakmicu, sigurno će biti dobar provod. On neka peva, mi ćemo da igramo! Šalu na stranu, ja bih radije da se igra u „Pioniru“, ali samo saznanje da će 20. 000 ljudi doći u dvoranu je za svako poštovanje. Biće sjajna atmosfera - ubeđen je Jan Veseli.
Stefon Lazmi, bivši igrač Partizana, a sada košarkaš Makabija, ponovo će igrati pred „grobarima“.
- Čujem se sa Stefonom preko „skajpa“, u kontaktu smo. Nisam stigao da mu se javim, ali biće sigurno peckanja oko naših narednih duela. Nadam se da nije zaboravio navijačku pesmu koju sam ga naučio prošle sezone i da će mu ljudi iz Makabija dozvoliti da je otpeva posle meča sa „grobarima“ - završio je Veseli.

Uroš i Luka uz crno-bele u Barseloni

U meču sa Barselonom, košarkaši Partizana su mogli da računaju i na podršku nekadašnjih igrača, Uroša Tripkovića i Luke Bogdanovića. Oni su posle susreta sišli do svlačionice kako bi čestitali crno-belima prolaz u četvrtfinale.

Makabi uzeo prvu titulu u „Pioniru“


Košarkaši Makabija su dosad pet puta osvajali titulu šampiona Evrope (1977,1981, 2001, 2004, 2005), a žuti iz Tel Aviva su se na tron prvi put popeli u Beogradu, u hali „Pionir“.

Ало
 

Topic

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
34
Reaction score
0
Čudotvorac Dule: Vujoševićevi klinci žele preko Maccabija na Final Four



KOŠARKAŠI Partizana više nisu novost u četvrtfinalu Eurolige, no ovogodišnji doseg Dušana Vujoševića jedinstven je po tome što je ostvaren nakon što su otišli svi nositelji momčadi. U dramatičnom posljednjem kolu Partizanu je put prokrčio prijateljski Panathinaikos svladavši Maroussi, a njima je potom preostalo boriti se za prvo mjesto u skupini.


Novi igrači kao što su Aleks Marić, Strahinja Milošević, Aleksandar Rašić, Jan Vesely, novi Vujoševićevi dijamanti, protiv Maccabija će u playoff seriji do tri pobjede tražiti put na Final Four. Njihov europski san se nastavlja te je u srpskim medijima stvorena klima da se može korak dalje od lanjskog uspjeha. Situaciju Partizana prate i igrači koji su ljetos otišli redom u renomirane europske klubove. Iz Madrida Partizanu je podršku izrazio Novica Veličković u razgovoru za B92.

Veličković: Partizan ima priliku

"Mislim da Partizan ima realne šanse, pogotovo u Pioniru. Trebaju igrati hrabro jer Maccabi igra dosta drukčije od ostalih, s kombiniranim obranama", rekao je Veličković, pa dodao da Partizan može slaviti bilo gdje kad Dule postavi pravu taktiku.

"Partizan se ima čemu nadati", zaključuje suigrač Ante Tomića. Protiv bivših cibosa Andersona i Wisniewskog Partizan će u Tel Avivu igrati dvije utakmice te se nada bar jednoj pobjedi. Mudri stručnjak do prvog ogleda 23. ožujka pregledavat će snimke žutih i pripremati plan, a potom Partizan kreće u žestoke okršaje za Final Four. Ove sezone dobivali su Barcelonu, Panathinaikos, Efes, Unicaju, Lietuvos, Efes Pilsen, Orleans, zašto ne bi pao i Maccabi...?



www.index.hr
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Никако ми се не свиђа ово прављење атмосфере - сигурно пролазимо у Ф4. Ни мало није сигурно, а није ни под - мора се.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ndam se da ce i ove godine biti prodaja karata preko izaberi partizan ?!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo je smrt sigurna, mada u poslednje vreme nisam siguran ni u to. Makabi je favorit, ali i mi imamo svoje šanse. Tri stvari su veoma bitne

Da smanjimo broj izgubljenih lopti
Da i dalje imamo dosta skokova
Da nas šut posluži, bar oko 42% za dva poena, i 30% za tri.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.884
Локација
Beograd
he, novi igrači Rašić, Vesely, Braca, prijateljski PAO, e jedino su to uboli... ne treba stvarati pritisak, igraće se do poslednje kapi znoja, u to ne sumnjam, ovo je solidna šansa da prodjemo dalje, samo bezrezervna podrška kao i do sada, i biće sve u redu... rušili smo i jače i bolje i, ako hoćete, skuplje ekipe, već vidjene prvake, pa možemo i Makabi... s verom u Boga i PARTIZAN
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Гробари против Арене!


Већ трећу годину за редом КК Партизан се пласира међу осам најбољих тимова Европе. Сви ми који смо уз Партизан седам дана у недељи знамо како и уз колико труда и немогућих задатака Душко Вујошевић, из године у годину, успева да направи резултате какве на почетку сезоне нико не може ни да претпостави. А онда, након пласмана у ТОП8, сваке године иста прича: Партизан постаје атракција за вечерњи излазак и бренд који „треба неговати“. Одмах се појаве челници градске управе који нуде Београдску Арену како би свет видео какав сјајан тим игра у још сјајнијој хали са још сјајнијим навијачима. Да ли треба напоменути да су од почетка сезоне исти ти људи „истеривали и забрањивали“ Гробаре из хале, претили гашењем струје и грејања у хали „Пионир“ и ни динара нису уложили у тај бренд иза којег много воле да се сликају и дају изјаве. Наравно, ни код бабе нема џабе, те се и Арена изнајмљује, али са попустом (!?). Међутим, проблем је у томе што изгледа неко мисли да ћемо или победити са 3:0 у серији или изгубити истим резултатом, те да нам четврта утакмица уопште није ни потребна, јер се у термину исте одржава концерт америчког извођача „Фифти сента“. Значи, Партизане – попуњавај рупе! Само помислите колико би градова волело да има свој тим у осам најбољих у Европи и како би помагали свој тим. Међутим, Београд даје попуст од неколико хиљада евра на изнајмљивање Арене и третира исто играње ТОП8 и регионалне лиге. Ако занемаримо тај "великодушан гест" попуста, Београд толико чини Партизану да изгледа да сече платане како би имали огрев за халу "Пионир" за следећу сезону.


Следећа и можда и најбитнија ставка је разлика у атмосфери између Пионира и Арене. Већ прежвакану и сто пута испричану причу морамо поновити још једанпут. До великог дела карата дођу они којима је битно да су те вечери у Арени, а не у неким од кафића по центру Београда и који се гурају тражећи своју нумерисану столицу и протествују што неко поред њих виче целу утакмицу. Много правих Гробара који би и били у хали остане без карте из снобизма ових горепоменутих. Арена је, такође, и хала у којој је гледалиште другачије конципирано у односу на Пионир, где нема притиска на терен, на играче, на судије, како би домаћи терен био заиста домаћи, где већина противника пре изласка на терен обави пар верских ритуала.
Још једном питамо – Зашто Арена???

Гробари Југ
Sa izaberi partizan
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Slazem se da treba Arena, radi kinte i to, ali vec vidim lose, veoma lose navijanje. Ovde treba da se iscima neko, ali bas mnogo da se iscima, da bi to licilo na nesto. I spustiti loptu na zemlju, pod hitno, pa nije Makabi Cedevita.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Arena ,zato sto to Partizan zasluzuje
Arena jer je mnogo veci spektakl
Arena jer ce Partizan zaraditi vise para
Arena jer svaki cigan ,pa i ovi iz uprave grada, hoce da crknu od muke kad vide 22 000 grobara na jednom mestu
Arena ,jer je poenta da nas jednog dana u nekoj novoj areni bude 50 000
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Jel ovo stav Juga ili jedno covjeka koji ga je pisao? Ako je samo jednog covjeka onda mislim da 22000 ljudi JE Partizan zasluzio a ne samo 8!
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Сугурно је ово став 1 човека, ово је став Гробара Југ. Ја се слажем са њиховим саопштењем, али ипак мислим да треба да играмо у Арени. Пре свега због финансија, а и због тога што има толико људи који желе да гледају Партизан али једноставно не могу да дођу до карти. Биће како Дуле каже, то је најбоље за клуб!
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
NE Areni!Ako se zeli nesto ozbiljnije napraviti onda Pionir.J**be mi se za spektakl, hocemo vecu sansu za prolaz a ona se zove PIONIR!!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
A ja mislim da mi svi zelimo Pionir, ali onda kad malo razmislimo, sjetimo se da smo u problemima sa parama, a da bi sa igranjem u Areni mogli i da zaradimo neke pare.
Ja mozda to i podrzavam, ali da se digne cijena karte, tj. da ostane ista, 25 eura, a donji prsten neka bude 40, i tu moze da se osjeti zarada, posebno ako budu dva meca.
Bez obzira sto grad Beograd sigurno nece da izadje u susret i smanji cijene iznajmljivanja.
E sad, ako igramo u Areni sanse da dobijemo su sigurno 30-40% manje. Mozda da rizikujemo i igramo u Pioniru i ''probamo'' da prodjemo, jer je i na F4 dobra zarada.
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
За халу Пионир сам наравно, већ сам писао раније зашто. Али поштоваћу и сваку Дулетову одлуку.
Вечерас у 19:30 игра Партизан, ето прилике да барем трећина од тих 22000 навијача пруже подршку Партизану.
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Arena ,zato sto to Partizan zasluzuje
Arena jer je mnogo veci spektakl
Arena jer svaki cigan ,pa i ovi iz uprave grada, hoce da crknu od muke kad vide 22 000 grobara na jednom mestu

Kojih 22000 Grobara? Koga boli kurac za spektakl i cigane? Da li neko misli o tome koliko su nam manje šanse da prođemo dalje ako igramo u Areni ili vam je samo u glavi da se obori rekord i da onda kao možemo da se sprdamo sa ciganima što oni to neće da dožive. Nije mi jasno kako nekom može da bude jači finansijski od takmičarskog motiva. Svi igrači su rekli da su Pionir i Arena neuporedivi i da mnogo više vole da igraju u Pioniru.

Ko nije na vreme kupio sezonsku, njegov problem, a čak i tom slučaju postoje varijante da se uđe u halu bez karte ako se bude dovoljno uporan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top