Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.565
Reaction score
1.602
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Braco Grobari i dalje sam presrecan. I dalje ne vjerujem.

Dule i momci...naklon do poda.

Grobari, najjaci smooo!!!!!!!!

Kakvo ludilo u Areni, na tv-u je izgledalo kao uzivo, a tek mogu da zamislim kako je u Areni bilo.

Ziveo Partizan.
 

Dzontra Volta

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Novi Sad
Srecan nam uspeh,sjajan klub sa jos sjajnijim navijacima,avangarda smo u svakom smislu.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Gledao sam neke intervjue posle tekme koje su davale mnoge poznate licnosti koje navijaju za Partizan i nekoliko njih je reklo da je u Areni bilo njihovih prijatelja koji su zvezdasi... To dovoljno govori o tome kakav je fenomen KK Partizan:respect
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Dokazali smo jos jednom da smo velika ekipa :D:

Bo odlican , ali ja bih istakao Slavkana.
Toliko ga se boje da ne smeju da dignu sa pola terena kada je on ispod kosa.
On pravi veliku razliku.

Sad da pobedimo Ciganijakos, pa sta nam bog da u finalu....


Gerson dokazao zasto je veliki trener.....
 

NukeR

Guest
Sad sam dosao kuci...Ja nemam reci, ovo je jebeno ludilo, idemo u Pariz da prevrnemo onu ajfelovu kulu naopako i da osvojimo tu tilulu konacno :D
 

010

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
23
Reaction score
0
Momci, mozda nisam najbolje upucen, ali, Pariz...
Kako doci do karte?
Da li se zna gde ce biti smesteni navijaci Partizana?

Imam 1.000 eura, tu mora da se uklopim za kartu i prevoz. Da jedem bas i ne moram, a spavanje u parku mi nije problem.

Samo, gde i kako do karte?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.711
Reaction score
5.931
Das meni 500 ja nabavljam karte i idemo obojica :pfc:
Salu na stranu,ima vremena da se dodje do tih najjeftinijih ulaznica preko kluba i Gersona :D
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
Trg u plamenu, navijali i Španci!

Svega desetak minuta posle zvuka sirene, koja je označila put Partizana u Pariz, beogradske ulice preplavili su navijači srpskog šampiona, prenosi Alo!. Navijačke pesme orile su se Trgom Republike. Euforija, opšte ludilo, slavlje, buka grla i dlanova, petarde, pivo, baklje, šalovi, zastave, vesela lica... preplavili su centralne ulice srpske prestonice.

"Duleta za predsednika, premijera i guvernera!", urlao je iz svog glasa mladić sa crno-belim šalom, jedan od onih koji nisu imali sreće da dođu do karte za četvrti duel Partizana i Makabija u Beogradskoj areni. Sirene automobila i navijačke pesme parale su uši, a gužva je u nekoliko navrata dovela i do blokiranja okolnih ulica, na šta niko nije reagovao negativno. Štaviše, prolaznici su zastajali i fotografisali atmosferu za pamćenje.

"Ovo je najlepši trenutak mog života!", "Jaoooj, koliko sam srećaaan!", "Plače mi se od sreće!", tek su neki od utisaka momaka i devojaka koji su se okupili na Trgu Republike, a bilo je tu i starijih, pa čak i deda sa unucima u Partizanovim dresovima i sa crno-belim šalovima.

Jedinstvena poruka svih koji su se okupili na Trgu bila je kratka i jasna: "Uzmi Dule evro titulu!" A navijači koji su na ovaj način poneli svoj tim do pobede nad daleko bogatijih i unapred favorizovanim timom iz Izraela, zaslužili su da im ta želja i bude ispunjena!

Reporteri Alo! su u na tribini u „Areni", među najvatrenijim navijačima Partizana naleteli na dvoje mladih Španaca.

- Otkud vi - pitamo momka i devojku.
- Konačno, Beograd. Konačno, među „grobarima". Stigli smo iz La Korunje.
- Slučajno ste ovde?
- Naprotiv. S jasnom namerom smo stigli. Na „jutjubu" smo gledali snimke Partizanovih utakmica i zaljubili smo se u ovaj tim. Rekao sam devojci da moramo da odgledamo bar jedan meč uživo. Zaura, hvala ti - uz poljubac se obratio svojoj izabranici Antonio Landeira Mender.
- Kako ste stigli do Beograda?
- Iz La Korunje smo vozom stigli do Madrida, a odatle - pravac Beograd. Trebalo nam je 15 sati, ali ništa nije teško kada doživite ovako nešto u „Areni".
- Ko vam je obezbedio karte?
- Albert Nađ, bivši fudbaler Deportiva. Imali smo jaku vezu...
- Dokle ostajete?
- Idemo odmah posle meča nazad. Obavili smo našu misiju.
- Kog igrača najviše volite?
- Aleksa Marića. Dečko je kralj.
- A, šta znate da kažete na srpskom?
- Za sve se navija, Partizan se voli - kao iz topa će Antonio.
 

Denidonvito

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
59
Reaction score
1
Hvala igracima i Duletu na radosti koju su nam omogucili, svaka cast.
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
Viznevski: "Mrzim vas..."
02. april 2010. | 07:45 | Izvor: Sportske.net, Kosarka.rs
Pošalji komentar
Komentari (7)
Pošalji
Odštampaj
Postavi na Facebook


Odlični plejmejker ne voli Partizan. Ništa čudno, kada ih vidi već je izgubio meč.
Endrju Viznevski nema sreće sa Partizanom. Što kažu Italijani, crno – beli su „beštija“ za ovog plejmejkera koji je igrao za Zvezdu i Cibonu. Zbog toga ne voli Partizan.

„Mrzim Partizan, uzeli su mi titulu u NLB, sada me sprečili da igram na fajnal – foru“, kaže ovaj košarkaš.

I pored poraza tvrdi da je Makabi bolji tim.

„Partizan nam je oduzeo skok i tranziciju, naša najjača oružja. Oni imaju sistem i to je problem za rivala. Meni se čini da je svejedno ko igra za Partizan“, rekao je razočarani Viznevski.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Тешко повређен младић у тучи


Младић (17) повређен у јутрошњој тучи животно је угрожен и смештен је на одељење Интензивне неге у Клиничком центру Србије.
Рано јутрос у Цетињској улици у Београду у сукобу групе младића, највероватније навијача Партизана и Црвене звезде, тешко је повређен седамнаестогодишњи младић који се налази у животној опасности.
klinicki-centar-v1.jpg


Тешко повређени младић смештен је на одељење Интензивне неге Клиничког центра Србије, рекао је портпарол тог центра Драго Јовановић.
Хитна помоћ је у 3 часа 22 минута добила позив да је младић старости између 16 и 17 година избоден ножем у пределу груди, а у болницу је превезен у тешком стању и без свести.
"Младић је без свести пребачен на одељење за реанимацију Ургентног центра, и после тога је пребачен на Кардио-хируршку клинику", изјавио је за РТС портпарол Клиничког центра Драго Јовановић.


Ljudi, pa je li moguće???
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Nada se da ce sa ovim povredjenim deckom biti sve OK mada je situacija teska, ipak je uboden u srce... Nema veze za koga navija, ljudski zivot je najvazniji, jos kad je u pitanju maloletnik... Bas bezveze, u noci kada treba cela Srbija da slavi, uvek mora da se nadje par kretena koji sve sjebu
 

Dr.Hofmann

Guest
Sinoć je bilo fantastično,nema tu šta puno da se priča, još jedno veče za pamćenje, još jedan domaći zadatak za sve navijačke grupe!!
Momci na terenu pravi lavovi , svaka im čast, uradili su ono što su i najavljivali " odbranili" domaći teren.

Rekoh ja vama da se Peni ukakio , pa zatokenja , strah je progovarao iz njega!!

Znači misija je sledeća u nekih 20 do 25 dana skupiti oko 500 evrića i pravac Pariz!!

Ovo za ovog mladića strašno, maloumnika ima jako mnogo, samo da preživi momak!!
 

Premier87

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
11
Reaction score
0
Локација
beograd
ja stedeo cele godine za more, al kako stvari stoje to ce otici na kartu za Pariz, jebo more F4 je bitniji....inace bas velika steta za derbi al dobro nadam se da ce i fudbaleri imati podrsku....ja idem uz kosarkase zaduzili su nas za sva vremena!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Hvala ti, hvala ti , crno bela ljubavi, pevaju ti grobari, tvoji verni sinovi ...........
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
od prvog casa zivota svog, od trena kada sam ugledo dan ..
jao
pa ovo, pa ovo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzaba bacas pare rekli su mi kad sam dolazio u pionir na Partizan vs Barca
Ljudi jos dve tekme :D :D
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
sinoc sam doziveo neponovljivo lep dozivljaj,nesto sto se recima ne moze opisati,mogu samo da kazem to je Partizan i to su Grobari...hvala vam za sve,ponosan sam pre svega sto sam ove sezone gledao sve utakmice u Evroligi,nazalost na NLB sam bio samo na dve...bio sam na pocetku sezone protiv Unikahe,Orleana kada se nisu rasprodale sve karte,kada je malo ljudi verovalo da mozemo da ostvarimo i jednu pobedu u regularnom delu,a kamoli da prodjemo dalje,pa jos dalje,pa jos dalje...a to se desilo,tu magiju niko ne moze da objasni osim Duleta,igraca,nas Grobara,zaista niko vise...ovo je pobeda koja u misju rupu tera mnoge novinare,koja ce zapusiti usta onom nesrecnom Muti Nikolicu,koji iako je Grobar,trebalo je da cuti,zapusice usta mnogim novinarima-ciganima koji su na pocetku sezone zestoko pljuvali i predvidjali nam propast...zeleo bih sada da vidim reakciju onog debila koji je Duleta nazvao debeli Dukljanin? uostalom,neka ih sada,neka sa nevericom gledaju sta se desava oko njih,mi cemo i dalje da se radujemo kao i uvek do sada,jer JE PRVO PRIVILEGIJA BITI GROBAR,A ONDA I ZBOG TOGA STO IMAMO RAZLOGA ZA SLAVLJE!!! bravo momci,vi ste ponos Srbije!!!
 

cane

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Jagodina
Nista nisam hteo da pisem izmedju dve tekme da nemalerisem jer smo prvu igrali neverovatno dobro i znao sam da ce u drugoj biti minogo teze.Svaka cast svim igracima,Duletu,posebno moje cestitke idu momcim kojima neznam ime a to su kondicioni trener i pomocni trener,ljudi su neverovatne ljudine koa i svi u KKP.
 

kolja pg

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
31
Reaction score
59
Fino sam se napio sinoć, ako, sa razlogom! F4- tamo se ne ide da bi se osvojilio 4., 3. ili 2. mjesto, nego zna se! Ali, ima još dosta do Pariza, sada čestitke svima iz predivnog KKP!:clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top