Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Srce i dusa su mi tuzni,ali opet sam radostan zbog nasih heroja.Ostavili su srce na terenu i to je za svaki respekt i pohvalu.Ko je bio nalosiji niko,ko je bio najbolji svi.
Hvala vam za sve sto ste ucinili da srca Grobara budu ispunjena srecom.
Buducnost je nasa
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
je-ne-aa

bez brige brate, nikome nista ne sme da se zameri, pa ovo sto su oni uradili je ravno cudu, pa to su heroji, junaci, vitezovi!!!! dok sam ziv nosicu jih u srcu mome!!! to su ljudine, kraljevi, carevi!!!

jedino mi ovaj forum dize dusu, kad sam sa svojima i kada nisam tamo. Hvala i vama braco ovde, da bar tugu i radost podelimo. Kad vidim kako sam srecan sto sam grobar, kad vidim ko su moji miljenici, i ko su moja braca u muci i radosti. PA PUNO MI SRCE BRE!!!

HVALA, HVALA, HVALA!!!
 

$uk!

Početnik
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
90
Reaction score
2
HVALA TI HVALA TI CRNO-BELA LJUBAVI NAJBOLJI SI NAJBOLJI PARTIZANE JEDINI!!!

ps. jebem ti 430 karata :cry2
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Ovo je takodje fantastican uspeh,za ponos. Mogli smo kao neki da "junacki" ispadnemo jos pre sest meseci a mi smo kidali i borili se kao lavovi. Ogroman je respekt svih kosarkaskih velikana prema nama. Kladim se da su svi pravi ljubitelji kosarke iz bivse Juge i cele Evrope navijali za nas. Ko je veceras navijao za oly neka jede govna i to cu javno i glasno da kazem gde god se pojavim ovih dana. Idemo dalje za iste pare:),CSKA pa Metalac ako se ne varam.Srpska titula je uvek bila prioritet, EL za promocija kluba,grada,navijaca i prave kosarke.
 

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Ma ciganikos je imao toliko srece da je to nenormalno,pa mi smo promasili dve trojke za pobedu jednu mccaleb jednu rasic,ali smo zato jebali ustase sa pola terena!!!:D:napred Partizan
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Да смо изгубили од било које друге екипе не би ми било тешко, али од ових усраних, говњивих, смрдљивих црва ... То је једна екипа плаћеника, који немају душу, који немају срце, чији малоумни навијачи ћуте чим почну да губе са пола коша разлике, још онај неуспели абортус недоношчић сере пре ове утакмице... Јао све сам био спреман да дам само да добијемо ове наказе ...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Vidi bog sve,pogledače nas za nekoliko sati.Hvala ti bože što navijam za partizan,HVALA TI
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Шта рећи после свега... Хвала ти Партизане! Хвала ти Дуле, Даниловићу, Владо, хвала вам играчи на незаборавној години!!! Хвала од срца свима који су допринели овом чуду званом КК Партизан, почевши од стручног штаба, преко играча, ГРОБАРА, до економа портира, возача и осталих који су и трунку допринели вољеном клубу! Хвала вам на огромној радости коју сте нам приредили, на борбености, на СРЦУ и МУДИМА које имате!!! Борба није готова, очекује нас у недељу утакмица са браћом Русима за треће место. Ово је најуспешнија сезона КК Партизан још од Истанбула '92. Горак укус остаје, али и понос за све учињено до сад. Сутра сви на ЈНА да испразнимо ову енергију из себе!!!
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Ja sam bogami veoma blizu da sad zaplacem......ne zato sto me boli poraz od olimpijakosa nego da zaplacem zbog tih nasih igraca tih vitezova tih ljudi sa OGROMNIM srcem zbog jednog Mek kejleba koji za partizan nije ni cuo pre nego sto je dosao a danas je igrao ko da mu zivot zavisi od toga,zbog jednog veselog,zbog Rasica kome je ja mislim sada najteze....
ali necu da placem iako mi se place.....
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Čestitke Duletu i igračima na svemu učinjenom do sada u ovoj sezoni.

Čildersu želim da bankrotira a Teodosiću da nikada u karijeri neuzme ni jedan jedini trofej.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Molim vas i preklinjem vas da i Rašić, i Roberts i još neki koji danas nisu briljirali dobiju samo podršku - zbog svega što su u ovoj sezoni uradili i što će još uraditi u našem dresu.

Hvala.

PS
U finalu će Barselona ove ciganšture odvaliti 20 razlike. Minimum. Evo videćete.

Ех шта бих дао да имам његову савест.

За ово ПС се апсолутно слажем и потписујем на 4 листа...После овога вечерас ни ми ни они нећемо дуго доћи себи.Преосталих 11 и Дуле, наклон док сам жив.Ови ће да их преполове,не верујем да постоји тим који из оваквог меча може физички да се врати.У 2 дана...Можда у НБА ,али....

Дуле са Митровићем,Ђекићем,Милошевићем,Синовцем и Славканом у тиму игра продужетак са тимом од 30+М за финале јбн ЕЛ :respect:respect:respect:respect
 

Crna Mamba

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
12
Reaction score
0
Ja kad je ono mekkejleb dao kos mislio gotovo u finalu smo a ono produzetak ja nemogu da svatim da covek od 2.30 nemoze da uhvati loptu:banghead a oni su tada promasili 3 puta cestitao bi svima posebno mekkejlebu koji je igrao i posle onog nezgodnog doskoka:respect krivo mi je sto smo ovako izgubili a onom teodosicu zelim sve najgore.
 

grobarstvo

Guest
Grobari ,ne zaboravite ko je sve otisao na kraju prosle sezone.Svi smo pricali ,samo da se ne obrukamo u evro ligi.A vidite gde smo sada.Na f4 nema Reala,Makabija,Efesa,Tau,Panatinaikosa...Zato pruzimo veliku podrsku najvecem srpskom brendu.Hvala za veceras ,hvala za celu sezonu koju cemo krunisati titulom.Svaka vam cast.
 

LockePFC

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2008
Порука
597
Reaction score
4
Локација
U crno - belom svetu
Kako da se ljutimo ljudi, kako na ovu svetinju da se ljutimo, placem dok kucam, placem od neke "tuge", a u stvari znam da je to sreca, znam da postoji nesto za sta bih zivot dao, znam da sam psovao sve Rasicu, ali isto tako znam da bih ga sada najradije izljubio, da se ljutimo na momke koji igraju kada bi neki samo otisli, koji se bacaju po parketu kada imamo +30, da se ljutimo na momke koji cine da u ovim teskim vremenima i uzasima u svakom pogledu oni budu nase svetlo, nase sunce... Hvala vam, svima, od malog Mitrovica koji ce biti zver za par godina do coveka cije ime spominjem kada se molim, za coveka koji u sebi ima energije i tolikog sjaja da sama pojava cini cuda, za naseg KAPITENA i JUNAKA. A da ne pricamo o osobi koja nas vodi i ulepsava zivot... za naseg GENERALA... HVALA VAM DO NEBA:respect
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Sedim, cutim, srce mi lupa kao da se jos igra, vracam u glavi ona 3 skoka u napadu onog njihovog majmuna, vracam onaj sut Boa za pobedu, onaj kos njihovog cupavog klovna za produzetak, zatvorim oci pa mislim da nije jos gotovo. Imali smo ih, mamu im cigansku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top