Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
srce me boli, ne zbog poraza nego zbog ovih lavova na parketu....

imam neki neopisivi osecaj...

imam zelju da se ovim iskompleksiranim govnima sa autobuskog klozeta sutra iseremo po ustima kolko mogu da zinu!!!! eto....

volim partizan? zao mi je, ali volim nije ni izbliza dovoljna rec
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Srećan sam i tužan istovremen...ali PONOSAN BESKRAJNO!!!

HVALA TI, HVALA TI, CRNO-BELA LJUBAVI!!!
 

stefan 111

Banned
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
243
Reaction score
0
Локација
novi sad
jebote ne znam od cega je ali od kako sam odgledo ovu utakmicu tako me bole noge i ruke ko da sam trco maraton uh kolko sam se nervirao ali svaka cast breeeeeee svima i rasicu zasluzuju lep docek
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Imali smo ih, mamu im cigansku...

Svima ce ova recenica prolaziti kroz glavu do oktobra...
Ipak je i neka nezrelost presudila i svakako je falila podrska sa tribina...Prvo sam mislio da je rastrkanost bila problem ali sad na ovom snimku vidim da je bilo povezano kako tako, ali ocigledno da je dobar deo zanemeo kada je trebalo izgurati tim na vrh..To je to navijacko neiskustvo, i nadam se da je sada jasno po cemu se razlikuju oni grobari koji su ostali kuci da grizu kauc od dobrog dela onih koji su otisli tamo...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Svaka cast ovim momcima... imali smo pobedu u rukama, imali smo sut za sledeci produzetak, ali jednostavno dal je to nedostatak srece ili jednostavno neko od gore je u ovom trenutku mislio da trebamo da sacekamo jos malo dok ne dodje do takvog uspeha sata je tesko ceniti posto smo svi pod utiskom...
A i ovako ko god kaze nesto protiv Robertsa ili Rasica moze slobodno da... Necu da pisem ovde neke ruzne reci... Ljudi jednostavno nisu krivi sto je bilo takvo vece... cele sezone su bili na visini zadatka popustili su i to je normalno ali desilo se u ovakvoj utakmici i to ce oni sigurno da znaju i da osecaju bez nas da to govorimo. I da izgubimo za trece mesto meni ce ovi momci da budu sampioni kao da su sve ovde pobedili sa 20 razlike. Momci su poginuli na terenu i to je bitno, a kada su ciganjikosi otisli u svlacionicu i seli na one klupe mi smo ostali da pozdravljamo nase ljubimce. Bilo je 5000 grka na 800 partizanovaca a ponovo pet minuta posle meca njih nije bilo u hali dok smo mi i dalje pevali. MISLIM DA SE TU VIDELO KO IGRA ZA PARE I KO NAVIJA ZA BUDZET A KO IGRA I NAVIJA ZA SRCE I TIM!!!
 

Sylar

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
81
Reaction score
0
Svaka cast crno beli. Koji ste vi heroji, to ne moze da se opise. Oni doveli Kleizu (Denver Nugets), Childres (Atlanta Hawks), Sofoklis ide u NBA na kraju sezone, Papalukas (CSKA), Vujcic( Makabi) - osvojio nekoliko puta Evroligu...da ne pominjem ostala zvucna imena. A mi sastavimo ekipu od Vranesa koga niko u Evropi nije hteo, Rasica takodje(slabo u Nemackoj igrao), Maric iz ispodprosecne spanske ekipe, Mek Kejleb iz neke prosecne turske ekipe, Veseli iz Slovana, klinci Djekic, Mitrovic. I oni igraju egal utakmicu protiv takve ekipe individualaca kao sto je Olimpijakos. Hvala ti Dule Vujosevicu sto postojis. Hvala vam momci za sve sto ste uradili u ovoj sezoni, veceras je bila mala razlika izmedju srece i tuge. Idemo dalje.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Наши

PARTIZAN FORWARD
VESELY, JAN
"We lost the concentration in the worst moment and that costs us the game. I really disappointed and it is really hard to find the words right now. We lost the focus in the decisive moments. Now we have to do our best in the third place game and try to please our fans with a win. We are disappointed, of course, but will try to get a win for our fans against CSKA."
PARTIZAN CENTER
MARIC, ALEKS
"We played a good game and it is a shame that we didn't get to win it. It was played hard by both teams, with great fans on both sides and it went to overtime. We had the chance to win the game in the last few seconds of regulation and Bourousis came up with big rebounds late in overtime. We cannot do that if you want to win a game like this. You cannot allow them to get three offensive rebounds in a row - it costs you the game. We have to get better. We had the game won but Olympiacos' rebounds made the difference in overtime."
PARTIZAN GUARD
RASIC, ALEKSANDAR
"Playing the Final Four is great but of course, we have to be disappointed right now because we had the chance to win the game and couldn't do it in the end. We had a good chance to win the game and led for the best part of the fourth quarter. We played a good game, with intensity and keeping control but came up short in the end. It is tough, but we have to be ready to face CSKA and get a win for our fans on Sunday."
PARTIZAN GUARD
MCCALEBB, BO
"It is tough to lose this way, when we had a big chance to win it at the end of regulation and couldn't finish the job in overtime. We showed what we can do as a team but was not enough to win the game, so we cannot be satisfied. We try to win every game we play. The third place game gives us the chance to play against a good team and get a win for our fans, who came all the way from Belgrade."


Господин Папалукас,свака част,све је рекао у 5 реченица.
“Difficult game. Partizan played a clever, smart game. They controlled it. They showed character. They didn’t have anything to lose. They scored big shots. But in the end, with details, we won the game. We played smart and we had a little better quality in the details and we won the game. Congratulations to all our players, the staff and the incredible fans. And I have to congratulate coach Vujosevic and Partizan..”
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Hvala vam junaci nasi na svemu! Hvala vam za predivnu sezonu, ma hvala vam sto postojite! Mnogo sam ponosan na vas!

Malo je falilo, tako malo... kako je onaj crnac uhvatio loptu posle promasaja, uh.. pa, ja sam tek sada shvatio da smo promasili trojku za pobedu... ali, na kraju... :respect:respect:respect X 100000 do poda....
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
И да, за овај недостатак среће пред крај...

Ја нити мислим, нити верујем да ће нам се вратити... Ја знам да хоће! И то још више и јаче...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Eh kad bi svi ostali i sledeće sezone pa gde bi nam bio kraj....Još jednom hvala ti Partizane za sve lepe trenutke ove sezone. Sada momci mogu da se okrenu domaćim obavezama i da donesu u vitrine još jedan trofej.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Фантастична борбеност наших момака, урадили су све што је било у њиховој моћи, можда чак и мало више, али нас је срећа овај пут издала... Можда нас и није издала, него су је ови други имали доста више - рекао бих не баш нешто заслужено...
Жао ми је што нисмо преломили утакмицу када смо за то имали прилику, али добро шта је ту је...
Могу рећи да се осећам поносним због клуба за који навијам, јер су ми приредили сезону за памћење... Хвала им на свему...

П.С. ...већ сад сам испред тв-а изгубио глас и није ми криво због тога...

Црно-бели браво, браво...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
DULE I IGRACI HVALA VAM :respect:respect:respect

trenutno osecam veliku tugu,na ivici sam da zaplacem,najzalije mi je sto smo bili tako blizu a tako daleko ... da je bilo 10 razlike ne bi se ovako osecao
zbog ovoga se nisam preterano radovao zagrebu i onoj trojci Kecmana,znao sam da ce nam se vratiti ali nije moralo bas sad i na ovaj nacin
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Korektna izjava Papalukasa. On je jedan od poslednjih igrača stare škole, veoma školovan igrač. Jebo nam je mamu večeras. Sa kakvom on lakoćom radi šta god hoće po terenu to je strašno
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
Hvala vam na svemu :respect:respect

Vujošević: Sezona za pamćenje i poštovanje
Trener Partizana istakao da je polufinale sa Olimpijakosom bilo izvanredno i da ništa ne zamera svojim izabranicima
objavljeno danas u 00:06; autor: Kosarka.rs


Trener Partizana Duško Vujošević mirno je pričao na konferenciji za medije posle polufinala.
- Prvo moram da kažem da sam jako ponosan na svoje igrače koji su iza sebe imali sezonu za pamćenje i poštovanje. Takva je bila i ova utakmica. Mislim da smo svih 45 minuta dali maksimum kada je u pitanju angažovanje u odbrani, niko se nije štedeo da napravi faul. Bilo je grešaka, ali one nisu pravljene zato što se kalkulisalo. Utakmica je bila izvanredna, dobra igra u napadu, dodavanja, nesebičnost, veliki protivnik Olimpijakos... Neke utakmice smo srećno dobili, kako smo to prihvatili moramo da znamo da podnesemo ovakav poraz. Da je Teodosićev šut na isteku regularnod dela pipnuo oburč, ne bi bilo vremena da se skoči. Međutim, čestitam Olimpijakosu na pobedi, ipak se pokazalo da imaju više iskustva. Čildres je sa nekoliko utrčavanja iz pik-en-rola u dobroj meri odredio pobednika. Pamet ii iskustvo Papalukasa u tim odlučujućim momentima itekako su se videli.
Iskusni stručnjak je još dodao:
- Hoću da naglasim da sam ponosan na igrače koje treniram. Imaju fantastičan karakter, svi su tokom cele sezone bili u funkciji tima. Verujem da će očekivani finale, koji smo želeli da poremetimo, biti košarkaški spektakl. Mi moramo da se oporavimo, što neće biti lako posle ovakvog poraza, i nađemo snage da utakmicu za 3. mesto odigramo na svom nivou. Sutra je novi dan. Život ide dalje. Ja kada sam dolazio ovde i kada su me pitali šta očekujem, rekao sam - jedno od prva četiri mesta. Dakle, ovo je već fantastičan uspeh.

kosarka.rs
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Ja sam posle ovoga večeras još više ponosan na naše momke!Jeste mi teško,ali ono je bilo blizu našeg maksimuma,da nas je sreća pogledala lopta bi se posle pokušaja za tri odbila u pičku materinu a ne u ruke čildresu...ne može uvek.Svaka čast momcima još jednom,posebno Mekkejlebu i Veselom.
I nemojte da mrzite ,i da budete ljubomorni na ljude koji su bili u Parizu.Nadam se da ćemo sutra dobiti sedativ,oko pola 9.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top