Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Izgubili smo meč,ali smo dobili mog imenjaka Lučića,i njemu jedinom ide jedan :clap

Ostali loši,jako loši,ne brine poraz koliko neuigranost i NEBORBENOST!!!

Ja i dalje verujem u čuda,ali.....
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Ajranovicu hvala ti za odgovor,konacno neko da mi kaze...

stefane :clapJa lepo pitao vas dvojica poceli da se durite...


EDIT:
Pa na to je licila posto niko nije hteo da mi kaze i da mozda prihvati odgovornost,no dosta o ovome!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
TGist 4 od 13, Neborbenost i indolentnost u igri Partizana, to nisam video 10 godina, ma vise, sta 10 godina, od Zeravice 1995...

E za Gista je statistika ne baš merodavna.On je imao dosta šuteva u poslednjim sekundama,mnogo lopti mu je bilo uvaljeno.

A što se tiče borbenosti tu se našim košarkašima ne može ništa zameriti već dugi niz godina.Nije išlo,pogrešan odabir pleja i loše veče.I ne zaboravite da smo igrali bez Veselog!
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Lako je pljuvati sada. Pricate ko da imamo skor 1-9 u evroligi a ne 1-2. Nevidjeni pesimizam, a ovo je tek druga utakmica koju igramo kompletni. Treba strpljenja....i jos nesto:Mi smo prakticno izgubili tekmu u prvim minutima, kad su igrali Bozic i Kecman a ne novajlije.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Bubnjevi su na zatezanju koze (to se radi stalno)
Kad zategnu kožicu, bice i bubnjeva, strpi se malo.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ajranovicu odoh i ja da zategnem kozicu pa na spavanje.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Lafajet je najgori stranac koji je ikad igrao u nasem klubu,mislim da se svi tu slazemo...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Nadam se da ce ovi nasi crnci mnogo bolje igrati!
:napred Partizan
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Da,pocetak nas je sjebao skroz,par izgubljenih Pere i Kecmana i losa odbrana u tranziciji i eto njima 10 poena razlike. Kasnije su poceli i da pogadjaju i rutinski su zatvorili utakmicu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pesimizmu nema mesta, utakmica sa Taukeramikom je prelomna za evroligasku sezonu, kao sto je prosle godine bila ona sa Olimpijakosom. U subotu je mnogo vazan mec, da se dobije Zagreb. Idemo dalje, je verujem u KK Partizan.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Sa Bojanom Popovicem i Rasicem ne bi sigurno ovako lose izgledao napad i da se da 50-ak koseva samo po sred Pionira ali eto sta se dobije kada uvek ima onih koji ce da pravdaju i ocite greske Todorica i Danilovica... Katic i Lucic prelazni ostali ne...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
veceras je moglo da se igra protiv jesa..........samo da nas je hteo sut svemu jebem.......laf ima foru jos jednu tekmu
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ja mislim i da neki iz ekipe zatezu kozicu, to kod DV nije moglo. Mars na klupu ili direktno u svlacionicu pa tamo zatezi do mile volje.
A Vlada (zao mi ga) gleda ove strance i vata se glavu, al ja nevide da je bar nekom podviknuo.
Pa da kaze, aman de si bre poso, kome lopta, koga cuvas, pa da mu oplete po familiji da se ovaj usere u gace.
A on trlja glavu i vice jebote (to ja radim kuci, al ja to mogu jer ja nisam trener Partizana).
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.339
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sta reci....tuga.

Igrac ako je dobar, on je dobar. Nemoj neko sad da kaze da se Lafajet jos uigrava.

Gistu je ovo drugi mec, a vec je dokazao kvalitet!!!! Sjajan igrac!!!!

Lucic je dobar isto, borben. Bice ovo veliki igrac!
Dzavai OK. Bozic treba da ulazi sa klupe, kada treba iskustvo. Klobucar grije klupu, Mitrovic grije klupu...e moj treneru!!!!

Ljudi, realno je da se vec sada pomirimo da nista necemo uraditi u Evroligi ove godine. Ostaje nam da se borimo za final 4 NLB lige, i da bar ako nista drugo, osvojimo titulu u Srbiji!!! Da bar tu seriju nastavimo!!!!

I da...glavni krivac za los start u NLB ligi, i ovako uplasenu na pocetku i nerezonsku igru ( i dovodjenje jednog igraca koji je promasaj), je samo uprava.
Nakon fajnal fora u Parizu se pricalo kako necemo prodati vecinu igraca...prodali smo ih 7. Jedino je Dzavai dostojna zamjena Maricu. I Katic donekle Vranesu!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Treba li uopste analizirati ovo, sve se vidi. Laf 3 od 14 iz igre, Gist 4 od 13, Najtan 2 od 6. Ukupno, tri crnca, koji bi trebali da budu nosioci igre, sutirali iz igre 9 od 33. Neborbenost i indolentnost u igri Partizana, to nisam video 10 godina, ma vise, sta 10 godina, od Zeravice 1995...

... a ko je za to kriv. To sigurno ne bi videli kod Duleta. Sedeli bi na klupi celu utakmicu a ne solirali i silovali.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Poslati HITNO čarter let za USA po Kurtu,ako ga nije neko ugrabio,da spasemo što se spasiti može...mislim da bi on i sa problemom promene vremenskih zona i neispavan bolje odigrao od Lafa.:banghead
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@WebGazda
Potpuno se slazem, samo sto nisam hteo da poentiram kao ti, nisam sebi dao toliko pravo. Da dodam da se odavno nisam osecao ovako lose i zabrinuto, ne zbog Evrolige, to nije toliko bitno ove sezone, vec zbog Vladinog "pedagoskog" pristupa igracima. Ovo je vec za samaranje, a on ni da podvikne.
@Woodchuck
Rasic je bio dve godine u Partizanu, i nije ih iskoristio da izadje iz proseka. Sada neki drugi treba da dobiju sansu. Uz to, upropastio nam je najvazniju utakmicu u zadnjih 12 godina, ocajnim sutem, zbog svojih psihickih problema. Kako bi igrao Popovic to ne znamo. Recimo ja pamtim Saleta Djordjevica iz najboljih dana, ali to ne znaci da cu da kazem da bi on bio dobro pojacanje sada, jer nije u istoj formi kao tada. Isto vazi za Popovica.
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Samo cu konstatacijom reci ovo:Mi ne mozemo da igramo, kad nemamo pleja!
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Sa Bojanom Popovicem i Rasicem ne bi sigurno ovako lose izgledao napad i da se da 50-ak koseva samo po sred Pionira ali eto sta se dobije kada uvek ima onih koji ce da pravdaju i ocite greske Todorica i Danilovica... Katic i Lucic prelazni ostali ne...
Vi i vas Rasic,jebo vas on vise. On je uvek imao dosta izgubljenih,a ni odbrana mu nije nesto,ne bi bio bolji od Lafajeta sigurno.
Gist jeste imao 2-3 ishitrena suta i par puta se okliznuo ali je osim toga dosta puta preuzimao odgovornost kad je ostajalo 5< sekundi do kraja napada.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top