Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Posto necu biti u prilici da komentarisem po zavrsetku utakmica, samo - nabijem ja na kurac "odbranu" koju mi igramo! Ove trojke ne seru kao Radnicki u subotu, koje je onda opravdanje za 50 poena na poluvremenu?! Toliko.

Modovi, uzivajte...

Prijatno i tebi!

WebCrew edit

 
Последња измена од уредника:

Simke83

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
19
Reaction score
0
Utakmica pokazala kakav je kapacitet Vlada Jovanovic! i naravno Pera Bozic je ocigledno odigrao svoje! Trebao bi sam da se penzionise! Imamo dobru ekipu al lose vodjenu!

Sledeci ide na odmor...

WebCrew edit
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
gotovo je ovo mucenje. Vladi oduzeti pola plate za ovo vodjenje utakmice. Peri treba oprostajna utakmica u nedelju da bude...
 

Maki PFC

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
34
Reaction score
0
Odbrana katastrofa! :banghead Dzavai OK napad,ali kako Katic i on brane pik to je tragedija. Pera je potreban ovom timu,ali samo kao moralna podrska. Klobucar,takodje bez samopouzdanja,to je jedino sto zameram VJ,slabom minutazom ga ubija psihicki. Jaki je potreban jedan dobar mec u NLB ligi da bi se stabilizovao. Sreca pa nam ova utakmica nije mnogo znacila.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Хоћемо опет да скандирамо врлом тренеру на следећој утакмици?
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
912
Reaction score
507
Utakmicu da komentarisem necu. Samo jedna stvar - nemoguce da onoliko lose branimo blokade. Jerels - svaka cast ! Pravi potez uprave sa njegovim dovodjenjem. N
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.561
Reaction score
11.124
Uh,odavno nismo odigrali ovako lose,sa ovakvim pristupom igri pobedio bi nas bilo koji ozbiljniji klub u evropi.Odbrana ravna nuli,bekove kao i da nemamo.Ne pamtim da je Kecman odigrao losije u odbrani,igrac koji ima toliko iskustvo,a redovno ostaje u bloku.U drugom poluvremenu je dva puta pustio prvo Raula pa posle i Lengforda da udju pod reket i zabeleze skok u napadau,sto je nedopustivo.
U prvom poluvremenu nismo imali organizaciju napada,jedino su nas ti 2+1 poeni Dzavaia drzali u igri.Nije mi jasno sto smo vodili Dzerelsa u Moskvu kada nije dobio pravu sansu dok nismo gubili 20 razlike,inace vidi se da je dobar crnja.Gist ima potencijala,ali divlja,relativno dugo je u Partizanu tako da mora da zna da to ne sme da se radi.Bozic katastrofalan i u odbrani i u napadu.Rasko Katic je prica za sebe,ne verujem koliko puta nije uspeo da primi relativno lake lopte,los u odbrani,u napadu prilicno bezkoristan.Treba mu se zahvaliti i kupiti vrbu visoku dva do tri metra i staviti je pod kos,vise bi koristi imali.
Mora se bekovima reci da ne smeju da beze od jebenog Lengforda,kako ko igra odbranu na njega tako ode pet koraka unazad.Veselom objasniti da sa tolikim lukom ne moze da se pogodi slobodno,jedino bez koske,od obruca odskace visoko jer kao da pada sa neba kad je baci.
Sve u svemu poraz na dusu VJ.
Nema veze,IDEMO DALJE!!!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Sram neka ih bude za vecerasnji pristup i borbenost.Onakvo igranje odbrane od strane nekih igraca ,Dzavai,nije vidjeno ni u amaterskoj ligi.Ja bi jos sacekao sledece utakmice u NLb Cibonu,Zadar ...A onda u slucaju poraza poslao Vladu i jos neke igrace u Torlak pa nek tu stice iskustvo.Posle cu opsirnije,puca mi glava.......
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ja sam uvek bio za to da se VJ da sansa, ali brate, ako smo zamenili tri playa mozemo i jednog trenera.
Kecman i Pera totalno malaksali, izmoreni i iscedjeni od prethodnih tekmi, katastrofa (ali nisu oni krivi, samo da se zna). Pitanje je od cega je umoran Jaka, milisav i ostali igraci????
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Јад и туга!

Очајно у нападу, још горе у одбрани. Колико ме жуља пораз, десет пута више ме жуља начин како смо изгубили. Где се изгубила она агресивност, жеља за победом, борбеност. Потпуно безопасно делујемо, као нижеразредни клуб. Дозволили смо противнику да шутира све док не погоди кош, узимали су лопте као да играју против мале деце.

Влада Јовановић није тренер за Партизан. Делује потпуно незаинтересовано, коју енергију он може да пренесе на играче. О ауторитету да не причам, просто, човек није за овај пос'о. Дуле би са овим играчима покидао овај Химки. Ако ништа друго, не би им били топовска храна. Могу да замислим какве би играче направио од Џаваиа, Клобучара, Гиста, а и од Џерелса, кидали би све редом. Сумњам да ћемо са Владом у ТОП 16, а клима нам се и у НЛБ лиги. Све што смо направили, направили смо на атмосферу у Пиониру, Гробари су једини покретач овог тима, као да немамо тренера.

Нема шта да се размишља, сменити Јовановића под хитно, док није направљена још већа штета, вратити Дулета да настави где је стао.
 

Dr.Hofmann

Guest
Očekivao sam poraz, ali nisam očekivao da će nas ovako razvaliti, sramota kako su neki odigrali, kriminalna igra definitivno, Katić očajan nemam reči koliko je taj čovek spor i bez refleksa, Klobučar dečko izgubljen u vremenu i prostoru , na svaki trzaj njihovog pleja on leti na drugu stranu i automatski ispada iz igre, generalno svi jako loši večeras,Kecman takođe nemože da odigra odbranu nikako ispada, .


Poraz zaboraviti i dobiti tu utakmicu protiv Prokoma pa da čekamo ostale rezultate ja mislim da će biti dovoljno za dalje...
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Idemo dalje, s obzirom na nasu igru u dobroj smo poziciji u Evroligi. Da dobijemo Prokom kuci i posle da se nadamo da ce Khimki da dobije samo jedan od sledeca 3 meca (Zalgiris kuci i dva gostovaja Makabi, Kaha). Mene ovo brine na duze staze, bice velikih problema ako se ovako nastavi, a steta jer tim ima potencijal sigurno. Videcemo..
 

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Nije problem izgubiti, pogotovo na strani, ali bas ovako obrukati Partizan nije uopste lepo.
Veceras nista nije islo kako valja, i cini mi se da su se predali cim se Himki odlepio na 10+
Bice tesko proci u top16, ali uvek smo se jedva provlacili, pa cemo valjda i sad.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
bice tesko do kraja... moramo da se molimo bogu da himki izgubi 2/3 utakmice do kraja, ili da mi dobijemo 2/3 do kraja.. tesko i zajebano..
mi cemo dobiti prokom, u to sam siguran..
a oni imaju zajeban raspored, gostuju kahi i makabiju, i to za redom, a onda cekaju zalgiris.. verujem da mogu da izgube i sve tri.. jer nemaju pojma..

p.s. rekoh ja da ce jerrells da da 10ak poena.. :D:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovo je bilo sramotno. Ustvari, reč "sramotno" je isuviše blaga, preblaga formulacija.

Da li je neko ovim našim igračima (bez kapi krvi danas) objasnio da ovih "-27" može glave da nam dođe, recimo u trouglu sa Kahom i Himkijem?!? :banghead Da li je moguće da su oni u 2. poluvremenu razmišljali u fazonu da sad ionako ne mogu više da izgube minimalno (manje od 4 razlike) pa ih boli kurac da li će razlika biti 7, 17 ili 27 razlike?!? :banghead

Da li je moguće da naši ne znaju da je vlasnik Himkija jevrej, da u meču Makabi-Himki može biti svašta, pogotovo jer će Makabi tada biti verovatno "safe"?

Ja sam mnogo besan.
Ovo danas je bila SABOTAŽA NA POSLU!!!!!

PS
Za Džerelsa se vidi da je igrač i da će nam puno značiti, ali je to slaba uteha za ovaj opori ukus kojeg svi mi moramo imati posle ovakve SABOTAŽE NA POSLU!!!
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Langford bese povredjen?:D

A sad nesto ozbiljno...
Odbrana katastrofalna, pre svega Katica( <(") :banghead) i Jawai-ja.Curta je za ovih 15 minuta, pokazao ono sto nije mogao Lafayet na 6 EL utakmica...

Zasto vise ne idemo na skok, kao ranije???
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ljudi moji,ovo je katastrofa...Kakva igra...A smejali smo se prosle nedelje Prokomu...Da nam nije takve publike,ove sezone bismo prosli kao oni...Gist standardno dobar,Kurta se odlicno pokazao,ostali katastrofa...Dzavai jos kako tako
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top