Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
TOP 16 !!!!!!!!!
SREĆNO NAM BILO BRAĆO GROBARI!!!!!!!!
:D::šal:D::šal:D:
Blat, bravo ljudino, svaka ti dala!!!
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Veliko HVALA publici :šal podigli su Makabi koji je igrao do tada opusteno kao na treningu.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
E a sad da onako opusteno u Spaniji pocepamo Kahu :D
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
gospodin BLAT:respect pokazao zasto cenim ovog coveka

Braco neka je srecno u TOP 16
Dominacija se nastavlja ovo je jos jedan dokaz koliko nas cene u evropi :šal
 

Zagor

Guest
Свака част Макабију. Показали су завидну спортску етику.

Мислио сам да овај човићев риџект пнини само против нас може да погоди! :D

Овде су бројне претпоставке базиране на погрешној чињеници: Макаби не да нема за шта да нам се свети, него они заиста поштују нашу победу у четвртфиналу - то се може видети како по коментарима на ју тјубу рецимо, а то се могло чути и у Паризу. Једноставно, сматрају нас јако добрим тимом, добили смо их, нема љутиш... :D На крају крајева, ми бисмо урадили исто, без обзира да ли би од тога профитирао неки од наших "крвника" из прошлости.

Још само једно запажање: погледајте колика је радост наступила ономад кад смо прошли први пут у ТОП 16 (утакмица у Пиониру са уникахом, мислим да је неко качио тај линк недавно) и погледајте расположење сада.

Чињеница да ми нисмо нарочито одушевљени (додуше, неким аргументима има места) говори о томе да смо ми ипак итекако профитирали од Дулетових резултата као клуб: постајемо редован учесник "напредне" фазе такмичења, на овај или онај начин, нас увек чека место тамо.

И у овој турбулентној години ми смо своју столицу задржали!

Е сад, можда нас хемофарм ове године претекне... :wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.492
Локација
Žrnov
Svaka im čast :clap... Stvarno sam mislila da će da prodaju.... Izgleda da sam debelo počela da patim od teorije zavere :oops:
:napred Partizan
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Sta reci osim, bravo za Maccabi i naravno bravo za nas PARTIZAN


A J M O C R N O B E L I I I I I I I I I
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Uf maltene kao da smo mi igrali sam se nervirao i navijao za jevreje. Nije Blat Juda:D
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Краљеви!!!
Много сам готивио Блата и пре ове утакмице,а тек сада!Велико хвала мајсторе!
Парго убедљиво најбољи као и Пнини(иако је испао сељак за оно од прошле сезоне),велико хвала и њима.
Идемооо бре!:BB
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
@Gazda najveci su oni koji priznaju svoju gresku!

Uostalom kako je u pitanju prolaz Partizana u drugu fazu siguran sam da ce ti dobar deo forumasa drage volje pomoci u izjedanju tih govanaca.

Ja prvi :)

Paritzan je u drugom krugu :mljac :mljac
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
@ VJ@NS
vidi ovako, najednostavnije receno, prioritet mi je rezultat, ako moze leprsavom igrom tim bolje. nemamo tim koji ce umirati u lepoti, pa uzivajte u "crnackoj borbi" za svaku loptu i malim rezultatima. sigurno necu cepidlaciti kako je do pobede doslo i svestan celokupne situacije, praviti scenario za jos jedan F4.
CESTITAM CRNO BELI, prvi cilj je ispunjen - dobrodosli u TOP16 :ziveli
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Газда кад је овакав успех у питању имам утисак да су ретко кад била слађа! :wink: Веровао сам да ће одиграти поштено, међутим у првом полувремену сам био скептичан. Реално сви ми овде, да неко напише оно што смо ми њима, да рецимо Дула Вујошевића изгађају мобилним телефонима, и тако даље и тако даље, намерно би изгубили, би сигурно! Но они су ипак свој део посла одрадили поштено! ТОП 16 ево нас, стижемо!
Остаје нам да се потрудимо да Каху добијемо доле, јер у том случају би можда могли и као 2. но то више није битно, од 64 могуће комбинације пре овог кола, остварила се она најбитнија! Партизан је у ТОП 16 фази ЕЛ-е!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top